dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 124 z 189
Pokaż wyniki od 2.461 do 2.480 z 3761
  1. #2461

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michasia
    Tak tak Kuzma to nie pokój tylko kotłownia. Wiem, że ten pokoik na dole byłby fajny, ale coś kosztem czegoś. My chcemy mieć dużą kuchnię i osobną kotłownię i to jest nasz priorytet. Ja dodatkowo zawsze marzyłam o małym i przytulnym domku a wiadomo, że w takim nie można mieć wszystkiego (bo i pralnia też by się przydała no i piwnica) Mam tylko nadzieję, że ta nasza salsa nie jest za wielka . Wiem wiem każdy by powiedział wraz z moim M na czele, że nawet odrobinę za mała. Tak jak Wy go wydłużaliście o metr ja myślałam o skróceniu No, ale trzeba było pójść na kompromisy Pozdrowionka
    • dokładnie-każdy ma inne potrzeby
      Fajny ten Twój pomysł

  2. #2462

    Domyślnie

    Dzięki Norola za pochwałę moich pomysłów , ale prawda jest taka, że to właśnie dzięki Wam one powstają z Waszych przemyśleń. A ja mam szczęście, że mogę to analizować i w jakiś sposób dostosować do swoich potrzeb.

  3. #2463

    Domyślnie

    Ależ ja jestem skromna

  4. #2464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michasia
    Ależ ja jestem skromna
    ja też przed budową salsy przeglądałam inne dzienniki,żeby wybrać najlepsze dla mnie rozwiązania(choć wtedy było ich mało)więc porównań nie było za wiele.Pamiętam tylko,że jak zobaczyłam piwnicę BG to stwierdziłam że też chcę-tak też zrobiłam

  5. #2465
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    ja na początku szukałam domu "ładnego". im bliżej podejmowania konkretnych decyzji priorytetem było aby domek nie był drogi w budowie- o ile może być tani. teraz gdy przegladam dzienniki budowy i gdy obserwuje budowe moich znajomych boję się, że te dwa pokoiki na górze moga być za małe. dlatego zastanawiam sie nad wprowadzeniem zmiany w projekcie i zrobienie dodatkowego pokoju nad garażem a z tych dwóch małych zrobic jeden większy np naszą sypialnie.

  6. #2466
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar shira3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    578
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewula83
    ja na początku szukałam domu "ładnego". im bliżej podejmowania konkretnych decyzji priorytetem było aby domek nie był drogi w budowie- o ile może być tani. teraz gdy przegladam dzienniki budowy i gdy obserwuje budowe moich znajomych boję się, że te dwa pokoiki na górze moga być za małe. dlatego zastanawiam sie nad wprowadzeniem zmiany w projekcie i zrobienie dodatkowego pokoju nad garażem a z tych dwóch małych zrobic jeden większy np naszą sypialnie.
    Też sie tego bałam Dopóki nie wybudowałam Te pokoje nie są wcale małe!!! Zgrabne sypialenki

  7. #2467
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    no właśnie
    zanim ja sie pobuduje to jeszcze potrwa. szkoda że nikt nie buduje się niedaleko moich okolic (czyli w mazowieckim)- mogłabym wtedy zobaczyć je na żywo.

  8. #2468
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewula83
    no właśnie
    zanim ja sie pobuduje to jeszcze potrwa. szkoda że nikt nie buduje się niedaleko moich okolic (czyli w mazowieckim)- mogłabym wtedy zobaczyć je na żywo.
    Trzeba sobie zrobić wycieczkę
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  9. #2469
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KUZMA

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Salsa to jak mieszkanie w bloku Do wielkich nie nalezy , ale jest bardzo przytulna i co najwazniejsze duzo tansza w budowie
    Znajomi maja dom z garazem i piwnica 250 metrow i pokoje po minimum 20 metrow ja bym sie w takim duzym domu zgubila , a oni uwazaja , ze taki musi byc
    No i oczywiscie koszty budowy razy dwa

  10. #2470

    Domyślnie

    Salsa to "dom w sam raz" chyba dogodzi każdemu nie jest ani za duża ani za mała.Sypialnie u góry też są ok.Na początku jak zobaczyłam stan surowy bez ścianek działowych to wydawało Mi się że za duży jakiś ten domek wyszedł potem ze ściankami jakoś się troszkę pomniejszył.Każdy z Nas coś zmienia według Swoich potrzeb i dostosowuje go tak żeby być zadowolonym. :wink


    A ostatnio zwolenników przybyło

  11. #2471
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KUZMA

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Co zrobic pomozcie
    okna beda zamowione na kwiecien razem z brama pytanie co z drzwiami zewnetrznymi , nie mam pojecia jakie wybrac, drewniane czy metalowe ,
    gerda takie do 2 tys. czy AFB około 5 tys.( czeka sie na nie 3 miesiace )
    napewno musza byc z montazem dlatego na allegro nie kupie
    Czy mozna montowac drzwi przed tynkami czy nie zniszcza sie w czasie prac, dodam , ze nie bede osobiscie pilnowac pracownikow,
    jak drzwi zabezpieczyc przed ewentualnym uszkodzeniem
    moze wstawic jakies tymczasowe ?

  12. #2472

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUZMA
    Salsa to jak mieszkanie w bloku Do wielkich nie nalezy , ale jest bardzo przytulna i co najwazniejsze duzo tansza w budowie
    Znajomi maja dom z garazem i piwnica 250 metrow i pokoje po minimum 20 metrow ja bym sie w takim duzym domu zgubila , a oni uwazaja , ze taki musi byc
    No i oczywiscie koszty budowy razy dwa
    Ja w chwili obecnej mieszkam w bloku na dwupokojowym mieszkanku i taka salsa to dla mnie będzie luxus. Mieliśmy z żonką zamienić się na większe mieszkanko, ale ceny powalały. W moim regionie za 3 pokoje trzeba było dać te ok. 200tysiaków. To za tyle mogę Salsę wybudować, tym bardziej że działeczkę dostałem od rodziców. Choć teraz ceny mieszkań spadają, ale decyzja o budowie zapadła rok temu i tego się trzymamy.
    Przy wyborze projektu kierowałem się tym, żeby był prosty i tani w budowie oraz żeby był funkcjonalny. Ten projekt ma wszystko, czego nam potrzeba. U mnie SALSA będzie bez garażu, ponieważ moja działka jest wąska i garaż się nie zmieści.

  13. #2473

    Domyślnie

    Cytat Napisał langerob25
    Cytat Napisał ewula83
    no właśnie
    zanim ja sie pobuduje to jeszcze potrwa. szkoda że nikt nie buduje się niedaleko moich okolic (czyli w mazowieckim)- mogłabym wtedy zobaczyć je na żywo.
    Trzeba sobie zrobić wycieczkę
    No Ja mam to szczęście, że nie daleko mnie mieszka shira3 i zgodziła się bym mógł wraz z żonką odwiedzić jej salsę. I jestem jej naprawdę wdzięczny za to. Więc w niedzielę robimy sobie wycieczkę

  14. #2474
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Mariusz22

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    ewula83 My jesteśmy z mazowieckiego więc jeśli chcesz zobaczyć salsę w stanie surowym to zapraszamy.

  15. #2475
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz22
    ewula83 My jesteśmy z mazowieckiego więc jeśli chcesz zobaczyć salsę w stanie surowym to zapraszamy.
    DZIĘKUJE ZA ZAPROSZENIE
    bardzo chętnie skorzystamy,

  16. #2476
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ewula83

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    463
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    a mogłabym zapytać o dokładniejszą lokalizację Waszego domku- chociaz w jakim powiecie się budujecie?

  17. #2477
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    wiecie co, a ja tak z innej beczki, jak patrze na inne dzienniki to wychodzi ze u nas na pomorzu mamy najdroższe materiały budowlane po samych bloczkach widać ludzie kupują po 2zł z groszami w innym regionie a nam się udało po cenie promocyjnej 3,40 a normalnie w sklepach u nas stoją po 4zł trochę mnie to denerwuje!!! za beton do ław wydaje się że tez dużo zapłaciliśmy 14m3 3700zł oo a u innej Pani znalazłam beton B-20 27 m3 - 6600 zl a jeszcze dodam ze bez faktury braliśmy czyli vat nam odszedł NO MASAKRA JAKAS!!!!!!!

    rozglądamy się za belkami stropowymi i pustakami to wychodzi 5,63 jeden pustak, najtaniej

  18. #2478
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar shira3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    578
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał tysia623
    wiecie co, a ja tak z innej beczki, jak patrze na inne dzienniki to wychodzi ze u nas na pomorzu mamy najdroższe materiały budowlane po samych bloczkach widać ludzie kupują po 2zł z groszami w innym regionie a nam się udało po cenie promocyjnej 3,40 a normalnie w sklepach u nas stoją po 4zł trochę mnie to denerwuje!!! za beton do ław wydaje się że tez dużo zapłaciliśmy 14m3 3700zł oo a u innej Pani znalazłam beton B-20 27 m3 - 6600 zl a jeszcze dodam ze bez faktury braliśmy czyli vat nam odszedł NO MASAKRA JAKAS!!!!!!!

    rozglądamy się za belkami stropowymi i pustakami to wychodzi 5,63 jeden pustak, najtaniej
    Masz rację. My dla przykładu większość kupowaliśmy u producentów więc odpadały marże pośredników i koszty transportu też były w cenie. Chociaż różni ten sam towar mieli w cenach do 15% różnicy.

  19. #2479
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Mariusz22

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    ewula83

    Nasz domek budujemy w Strzegowie trasa E7 Warszawa- Gdańsk ok 20 km od Mławy

  20. #2480

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUZMA
    Nasze okna orzech dwustronny na dzien dzisiejszy kosztuja 10200 złotych moze bede troche tansze w lutym
    A ile Wy placiliscie za okna?

    Wracając do okien dzisiaj dostałam w końcu wycenę do 14 grudnia firma konkurująca z Oknoplastem dała specjalną ofertę okna w podwyższonym standardzie w cenie standardowych
    kolor obustronny złoty dąb,szyba 1.0,ciepła ramka i metalowe klamki w cenie 6783 zł brutto z montażem chyba dobra cena od razu z rana Mi się humor poprawił

Strona 124 z 189

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony