dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1002 z 2199
Pokaż wyniki od 20.021 do 20.040 z 43973
  1. #20021
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Ty weź se kup ten skuter. Na przystanek śmigniesz w 5 minut, do sklepu po zapałki pojedziesz sama i nie będziesz musiała sąsiadowi-zdziercy płacić jak za taksówkę!
    Właśnie wczoraj oglądałem skuterki - o tym samym myślę dla siebie.
    Takie pędzące z prędkością do 60 km/godz. są na kartę rowerową i palą 2L benzyny na 100km.
    Sprawię sobie takiego ani chybi mimo, że mam samochód - po co w letni słoneczny dzień wyciągać tą kupę złomu pożerającą kasę jak smok, jeśli można śmignąć po świeże bułeczki motorkiem

  2. #20022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Oj tam, po bułki w ciepły słoneczny dzień najlepiej śmignąć rowerem. Ciszej, najtaniej i bez spalin

    Miłego dnia życzyć wszystkim tu zaglądającym wpadłam.
    Braza, próbowałaś już coś z tymi berberysami?
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  3. #20023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Witajcie!
    Zabiorę fotoaparat do Brazuni Naszej Leśnej

    DPS-iu - kobitko - cały czas w planach mamy.. i byśmy bardzo chcieli.. ale tak nas teraz miota po tym świecie bożym..

    Pozdrowienia serdeczne dla Wsiech!
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  4. #20024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza

    Jamles, kukuryku pomógł
    miało być tu, ale za cholerę nie szło wysłać koguta, chyba dlatego, żeby innych nie pobudził

  5. #20025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    dzień dobry
    Brazulka ten skuterek to genialny pomysł na dowodzik osobisty ponoć można jeździć

  6. #20026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Marjucha, ja to się raz cieszę, a za chwilę szlak mnie trafia ... no normalnie jak cygańska choroba ...
    A poza tym, co Ty qurna nie słyszałeś o depresji poprzeprowadzkowej

    Agduś, do skuterka jeszcze nie dorosłam Te 15 stopni w biskupińskiej kurnej chacie to normalnie rozpusta...

    Kaśka, cześć! Fajna taka demola, no nieeee

    Tolunia, jeszcze nie ruszałam tego berberysu, pisałaś, żeby po opadnięciu liści. To co, mam grać ... tfu ... rozwalać ten pień???

    Yeti, pewnie coś w tym jest, ale ja to nawet karty rowerowej nie mam

    Cześć Wusia, co tam u Cię???
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #20027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    braza,

    a ja ściskam kciuki, żeby już te złe emocję Tobie przeszły...Nie mniej nad drogą córki do szkoły powinnaś się poważnie zastanowić....Na pewno znajdziesz dobre rozwiązanie, bo Ty mądra kobietka jesteś

    pozdro

  8. #20028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cześć Amtla Jedyne, rozsądne rozwiązanie z tą drogą, to kupić samochód i zrobić prawko .... w końcu
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #20029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Widzisz jaka motywacja

    Mnie też do jazdy samochodem zmusiły dojazdy do pracy, więc wiem co czujesz...dobrze będzie

  10. #20030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ja tam proponuję najpierw skuterek, a dopiero potem samochód.
    Dobry wieczór, co tam w lesie słychać? To samo, co w moim?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  11. #20031
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Wracać! Taką opcję również przyjmuję do wiadomości. Nie uważam tego jednak za słabość i poddanie się. ....
    hmmmm.. chociaż przeczytałem, że „dół” Ci minął ..... chciałem spuentować tę wypowiedź z namiastką humoru ... bo tak lubię ...


    .... ale nie dzisiaj ...

    Tak mnie naszło ... pewnie nagrabię sobie u Ciebie i ... wielu Osób , które życzą Ci wszystkiego najlepszego (w to nie wątpię) ... ale .....rydzyk fizyk ...

    Wydaje mi się, że w tym roku powinnaś wrócić do mieszkania...[zakładam, że twój Szanowny będzie bardziej nieobecny niż obecny ...... no i nie pojmuję jak „ogarnąć” sprawę szkoły Twojej Córki ...bo rozumiem, że już „jeździ” o tej „piątej rano” do nowej szkoły (popraw mnie jeśli się mylę).]

    Wirtualne „argumenty” ZA :
    1. Może i zima jest fajniejsza sto razy ... ale nie bez stałego ogrzewania... cytat: „Pomarznąć chwilę to można w schronisku w górach na wycieczce, a nie w domu” .... i tych mądrych słów bym się trzymał
    2. Drewna do domu trzeba nie tylko nanosić ... ale przede wszystkim tanio kupić, przeciąć, narąbać i ponosić ... to nie jest robota dla kobiety na całą zimę
    3. Grzańca w kucki na podłodze możesz wypić.......... w mieszkaniu. (tej zimy tylko )
    4. Z Koniem do mieszkania wracać nie musisz ... sama wiesz, że to akurat najłatwiej załatwić ... możesz za to wracać z kotami, czego niektórzy nie zrozumieją
    5. Możesz też szukać rozwiązań ogrzewania, zanim zrobi się naprawdę zimno ... ale na to potrzeba pieniędzy ... i to niemałych .
    6. Nie udusisz się w zimę na 47 metrach – nie udusiłaś się do tej pory to i tę zimę wytrzymasz ... co najwyżej Mozarta będziesz dłużej słuchała
    7. Bank się NIGDY nie zlituje ....
    8. Twój Szanowny nie przybędzie z prędkością światła .... nie można więc porównywać pomocy współmałżonka w Twoim wypadku ...
    9. Skutera w tym sezonie ......nie kupisz....
    10. Na pewno znajdziesz dobre rozwiązanie, bo Ty mądra kobietka jesteś.


    Jakoś dziwnie wyszło 10 .... jak w Przykazaniach ....

    ...ale potraktuj to po prostu po przyjacielsku .... ocynkowani przyjaciele też maja prawo do błędu.

  12. #20032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Gwoździk, jesteś Wielki!!!!!!!

    Mocarta zabrać bym nie mogła, przy jego gabarytach i przyzwyczajeniach pewnie zrobiłabym mu krzywdę ... pewnie ... chociaż nie wiem na pewno. Reszta Twoich przykazań brzmi dokładnie tak, jak ja to sobie artykułowałam. Waham się i do tego przyznaję się absolutnie i uczciwie. Wczoraj, po kolejnym, ale o wiele silniejszym ataku deprechy postanowiłam, że jeśli do mniej więcej końca września nie będzie kasy na ogrzewanie to październik będzie miesiącem nie tylko oszczędzania, ale również przygotowań do powrotu do miasta ... to cholernie trudna decyzja... Niestety, paru rzeczy nie wzięłam pod uwagę, do innych podeszłam może zbyt optymistycznie, trudno ... chyba za wcześnie podjęłam decyzję o przeprowadzce ...


    Dzięki Ocynkowany Przyjacielu!!

    Dół jest ... raz mniejszy, raz większy, ale trwa ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #20033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Brazula masz niezłego zgryza i nie zazdroszczę podejmowania decyzji zostać czy wracać no bo tak kupować coś do ogrzewania na hura aby na zimę było to wydana jakaś tam kasa a jeśli masz zamiar robić jakieś "normalne" centralne to i tej kasy szkoda ale z drugiej strony jest też szkoła Córy co będziesz Ją tak przenosić ze szkoły do szkoły

    a na początek jak ta droga taka paskudna do autobusu to może kupcie sobie takie zielone odblaskowe kamizelki jak kierowcy mieć muszą żeby Was z daleka dobrze widać było bo coraz ciemniej z rana

  14. #20034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ano zgryz ... zwariuję niedługo...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #20035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Brazula a da się żyć tylko na dole znaczy byłoby gdzie spać i tak dalej

  16. #20036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza

    Mocarta zabrać bym nie mogła, przy jego gabarytach i przyzwyczajeniach pewnie zrobiłabym mu krzywdę ... pewnie ... chociaż nie wiem na pewno.
    ....jestem pewny, że zimę w mieszkaniu by wytrzymał ..... pytanie, czy Ty wytrzymasz z nim w mieszkaniu ...

    ... to smutne ... ale w takich sprawach pies powinien spa(ś)ć na drugie miejsce .... będzie spał na drugim miejscu po prostu....

    Cytat Napisał braza

    Dół jest ... raz mniejszy, raz większy, ale trwa ...
    .... zima może być surowa ... może nie ... ale załóżmy, że będzie .... z dnia na dzień będziesz coraz mniej lubić "Uroczysko" .... a jak w pewnym "zdołowanym momencie" dojdziesz do "nienawidzenia" ... to zawsze będziesz źle wspominać tę zimę na Uroczysku .... nie ma sensu ... bo co nagle to po ... Uroczysku .....



    Wróciłbym na zimę do mieszkania, przemyślał wszystkie inwestycje, zebrał pieniądze, na wiosnę zaczął, na jesieni skończył .... i w grudniu 2010 roku wysłał z Uroczyska meldunek :
    "J23 znowu nadaje .... czy u Was też tak pięknie i gorąco?"

    Zrób jak uważasz.
    Pozdrawiam

  17. #20037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wusia, szkopuł w tym, że na dole jest właśnie najzimniej! Góra w porządku, nawet po rozpaleniu w kominku gorąco, dół - lodówa z chwilą, gdy w kominku przygasa. O łazienkach nie wspominam ... Antarktyda! Mikra to przyjemność wchodzić rano do tak przemarzniętego przybytku ...
    Gwoździku - mam o czym myśleć, zapewniam. I trwam w nadziei, że nigdy nie dojdzie do znienawidzenia!

    Dobranoc wszystkim
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #20038
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    Ja bym wróciła i nie patrz na to w kwestiach ambicjonalnych tylko praktycznych, poprostu

    że o dojazdach do szkoly nie wspomnę

  19. #20039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    uwaga ....... narażam się
    moim zdaniem, jak teraz wrócisz na zimę do miasta to Uroczysko pójdzie ....... pod młotek

  20. #20040

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Wczoraj, po kolejnym, ale o wiele silniejszym ataku deprechy postanowiłam, że jeśli do mniej więcej końca września nie będzie kasy na ogrzewanie to październik będzie miesiącem nie tylko oszczędzania, ale również przygotowań do powrotu do miasta ...
    Dzien dobry skoro swit brazuniu

    Wiesz, ze ja Cie LOVE, prawda? I dumna jestem z tego co napisalas. I podpisuje sie pod wszystkim co naskrobal Ocynkowany

    A teraz do rzeczy. Po pierwsze to Twojej cudnej i uroczej Corci, rzeczywiscie moze sie teraz bardzo tam podobac i bedzie powtarzac w kolko NIE, NIE, NIE. Ale Kochana, stawiam swoja glowe z szyja, ze jak kazdego dnia, baaaa switu (bo nie ma zmiluj) bedzie ciemna, mrozna zima blakac sie przez sniegi i blota w walonkach, pieciu polarach, puchowce i torba z wyprawa na caly dzien, poboczem tej mniej lub bardziej ruchliwej drogi, a mijajace ciezarowki beda bryzgac ja blotem i przeszywajacym strachem, to sama bedzie Cie blagac o natychmiastowy powrot.

    A Kochana, czy estymowalas sobie ile wyciagnie Twoj kominek i ewentualnie elektryczny piec, gdy na zewnatrz bedzie 0 stopni? A ile gdy bedzie -10 st. No coz ... moze sie tez zdarzyc, ze zimowe ferie bedziemy miec przy - 20st Wtedy albo z Corcia wpadniecie w alkoholizm , albo zarzadzicie blyskawiczne pakowanko, w sanki i do miasta

    A na zakonczenie tylko dodam, ze ja od poczatku to tak troche do tej przeprowadzki jak do jeza. Miejsce rzeczywiscie piekne i urokliwe. Domek rowniez, ale raczej sezonowy anizeli do pelnego zamieszkania na juz ... Poza tym ja tam wygodna jestem i dlatego pytalam ile macie do najblizszego sklepu, lekarza, weterynarza, szkoly czy innego ustrojstwa. Bo wiesz, jak ze sklepu co to jest 5 km dalej zapomnisz kupic masla, to ok, ale jak np. na juz, natychmiast potrzeba doktora, a potem czestych kontroli, to juz zaczyna sie robic problem, wrecz dramat.

    A Ty Kobietka z miasta jestes, jakies 40 kg zywej wagi i gdzie tam z Toba na ciezka gospodarke
    No wez sie braza w lustrze poogladaj i zacznij za bagazowka rozgladac

    Caluje Cie mocno, Corcie rowniez i jestem z Wami bez wzgledu na decyzje, ale tylko gdy jest CIEPLO
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

Strona 1002 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony