dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 2199
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 43973
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Brazo, witaj w gronie RW! Ja rzadko teraz tam bywam , bo mam ograniczenia netu, a tam dużo obrazków, ale nadal uważam, że to najlepszy wątek na tym forum! Tylko co na to uczona forumowiczka D'arek...? Będzie na pewno zdegustowana totalnie!
    Już pewnie jest Szkoda, że tak rzadko możesz tam bywać. To naprawdę fajny wewątek - żenująco fajny.
    Domeczku Jak tam goście? Mam nadzieję, że dużo ich przyjechało Widzisz, mi nie wyszło w tym roku, i strasznie tego żałuję Nic straconego, w następnym roku zwalam do Ciebie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ha, trzymam za słowo! A gości dużo, cały czas. Dziś właśnie była "zmiana turnusu" i miałam mnóstwo pracy ze sprzątaniem i praniem. A w jadalni siedzą dzisiaj sobie... E, napiszę w AGRO. Może tam zajrzysz. To, że nie mieszkasz na wsi nie znaczy, że nie możesz być w wątku AGRO.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ależ ja tam zaglądam!! Po cichu, ale też i niezbyt często Obiecuję poprawę
    Oj, ta Twoja jadalnia ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #204

    Domyślnie

    Puk, puk...można ...

    Braza ściskam kciuki, aby zadawalająca Was działka szybko się znalazła ... Bądź silna jak ta skała i nie poddawaj się ...
    RW jest z Tobą ...
    komentarze i takie tam
    NAJMNIEJSZY KROK W STRONĘ CELU JEST WIĘCEJ WART NIŻ MARATON DOBRYCH CHĘCI

  5. #205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikach
    Puk, puk...można ...

    Braza ściskam kciuki, aby zadawalająca Was działka szybko się znalazła ... Bądź silna jak ta skała i nie poddawaj się ...
    RW jest z Tobą ...
    Witaj Monikach
    Ale za....fajnie Teraz skała przy mnie to pikuś, nic i nikt nie pokona takiej żenady
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Z braku czasu wpadam tu tylko, podczytuję i uciekam do innych zajęć.
    Wcale Ci się nie dziwię, że chwilowo straciłaś entuzjazm, ale to minie. Wtedy ze zdwojoną energią wrócisz do poszukiwań.
    Kiedy tak czytam o tym, to dochodzę do wniosku, że nam się udało. Wprawdzie najpierw zwiedziliśmy bliżej nieokreśloną ilość domków do wykończenia w najróżniejszych okolicach Krakowa, ale potem wybraliśmy miejsciowość i, już trzymając się tego wyboru, znaleźliśmy działkę. To była jedyna w tym momencie działka gotowa do kupienia, wydzielona, w przystępnej cenie i ładnym miejscu. Nie zastanawialiśmy się długo. Nawet nad możliwością doprowadzenia drogi i mediów, co zaowocowało późniejszymi przebojami.
    PS> Co to jest RW?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  7. #207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Hej Agduś Ten entuzjazm zaczyna być u mne towarem deficytowym, ale jakoś daję radę. Zaczyna mnie wkurzać swego rodzaju prawidłowość, jaką obserwuję od pewnego czasu: łążę koło jakiejś działki, guzik z tego wychodzi i dochodzę do wniosku, że czas z tym skończyć, dać sobie w ogóle spokój, a tu sruuuu ... znowu coś się pojawia na horyzoncie i znowu zaczynam mieć nadzieję i łazić koło tego. Bleee. Nudne to jest
    RW to rekord wpisów (Grupy budujące) - rozmowa o wszystkim i o niczym, baaardzo żenująca Przejrzyj, to sama dojdziesz do takiego wniosku Ale ja bardzo lubię tę żenadę
    Pozdrawiam

    P.S. Zdradź po cichu, jak się mieszka po przeprowadzce. Jakieś zdjęcia, opisy bardzo mile widziane
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #208

    Domyślnie

    Jestem całym sercem z Tobą i nadal uważam, że nawet nie wiesz kiedy - znajdziesz SWOJĄ DZIAŁKĘ. Ceny zaszalały- to fakt - ale ...szukaj dalej - nie odpuszczaj. Czasem można trafić na okazję ( choć pewnie nie tak łatwo ). Ja na Twoim miejscu interesowałabym sie działkami nawet troszke dalej położonymi, bo jeśli nie wybudujesz sie natychmiast - to możesz przez jakis czas potraktować taka działkę jako rekreacyjną a za parę lat córcia urośnie i wtedy będziesz mogła spokojnie się budować. Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie i życzę powodzenia.
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  9. #209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    brazo - może warto przejrzeć jeszcze raz oferty biur nieruchomości. Być może działki tam oferowane mają potencjał, który w tej chwili nie jest widoczny, ale... Zawsze można dopasować do siebie swój kawałek świata. Idealnych nie ma, ale można je zmieniać - ogród wokół domu decyduje o klimacie siedliska. Można to zrobić. Na pewno Ci się uda.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #210

    Domyślnie

    DPS- ma całkowitą rację
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  11. #211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Tak, macie rację. Tylko że ja czasu za bardzo nie mam, i jestem w tej chwili śmiertelnie poważna. Latka młodości to mam już za sobą, niestety. Nie chcę też córci pozbawiać pewnych zalet mieszkania w bliskim sąsiedztwie miejskich "atrakcji", w końcu tu się wychowała, ma wszędzie blisko. Chodzi mi o taką lokalizację, żeby mogła dojechać sama komunikacją, za przeproszeniem, publiczną, a nie tylko być skazaną na łaskę i niełąskę mamy czy taty. Dylematy są, a rozwiązań jakby psia kostka brakowało A biura nieruchomości Domeczku to mam tak obcykane, że z zamkniętymi oczami trafię. Cud, że jeszcze przede mną nie wywieszają kartki "Zamknięte"
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #212

    Domyślnie

    A może szukaj w gazecie wyborczej w środowym dodatku "nieruchomości"..
    Ja tak trafiłam na swoją działkę. I może właśnie szukać bez pośrednictwa biur podróży.
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  13. #213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Myśmy łazili od domu do domu z kartką. W jednym mówią, że to już nieaktualne, bo sprzdali. To my: "a może pan/pani wie, kto jeszcze może mieć tam działkę?". I tak trafiliśmy na naszą.
    Może najpierw określ okolicę (1. dojazd, 2. droga, media, plany i inne takie 3. uroki osobiste dzialek), potem zapytaj w sklepie, kiosku, na przystanku...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Ze tez dopiero dzisiaj trafilam do Twojego dziennika
    Tak czy inaczej przeciez sie nie poddasz
    Kto szuka ten znajdzie
    Dlaczego wykluczasz wies ze wzgledu na corke?
    Jesli kupisz dzialke w okolicy gdzie duzo nowych budow , to i kolezanki sie znajda, a do dojazdow mozna przywyknac

  15. #215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Rrmi witaj cieplutko
    Ano, tak jest, że do wszystkiego można przywyknąć, to fakt. Córci jak narazie nie podoba się pomysł wyprowadzania dalej, będzie to jednak można przeskoczyć (tak myślę).
    Właśnie ruszam w miasto na poszukiwania - w miasto to pojęcie względne - znowu parę miejsc się znalazło do obejrzenia. Wracaja chęci, a to ważne. Nie chcę nikomu za bardzo kadzić, ale zaczyna mi się znowu chcieć, jak czytam Wasze posty
    Pozdrawiam Was cieplutko. Wieczorkiem zdam relację
    Pa

    Nie poddam się
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #216
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Faktem jest że nie zawsze wyjazd na wieś musi się skończyć banicją dla dzieci... wszystko zależy od organizacji...dojazdów, busów, mozliwości///
    czasem mieszkając w mieście - do szkoły dziecko jedzie dłużej niż mieszkając poza nim...
    różnie to bywa
    czasem mieszkając w centrum nie ma się czasu wyskoczyć na rynek, a mieszkając poza - zacznie się na nim bywać co drugi dzień
    fakt za to, że trzeba to przemyśleć i komunikację obczaić pierwszorzędnie zanim się na coś zdecyduje
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  17. #217
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Właśnie ruszam w miasto na poszukiwania - w miasto to pojęcie względne - znowu parę miejsc się znalazło do obejrzenia. Wracaja chęci, a to ważne. Nie chcę nikomu za bardzo kadzić, ale zaczyna mi się znowu chcieć, jak czytam Wasze posty
    Pozdrawiam Was cieplutko. Wieczorkiem zdam relację
    Pa

    Nie poddam się
    To mi się podoba!!! Bo jak przeczytałam w dzienniku, że:

    Cyt. Robię odbój na całej linii i przestaję szukać. Odpoczynek, relax i nabieranie dystansu to moje hasło na najbliższy czas. Bleeee

    to mi się słabo zrobiło! Ale widzę, że sytuacja wraca do normy Znajdziesz działkę - nie ma innej możliwości! (i.... wtedy to dopiero się zacznie

  18. #218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wiedziałam, że wróci Ci wigor. RW nie może się za Ciebie wstydzić, że tracisz werwę, nie?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #219

    Domyślnie

    Przejęzyczyłam się - oczywiście - głodnemu chleb na myśli - miałam na mysli, rzecz jasna, biura nieruchomości a nie biura podróży jak napisałam...


    BRAZO! Znajdziesz swoją działeczke - a my Ci będziemy kibicować
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  20. #220
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    braza nie poddawaj sie !!!!
    bedziemy pluc tffuu , tfu ....
    wtajemniczeni wiedza , ze moj jad jest zenujaco skuteczny

    nie martw sie
    my tez dlugo szukalismy
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

Strona 11 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony