dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 2199
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 43973
  1. #221
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    ha! cierpliwie ale do przodu i z nowym zapałem... to lubię, rzekłem to lubię

    jak zwykle trzymam kciuki wszystkimi palcyma
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  2. #222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Witajcie Kochane Dziewczyny
    Dzięki za sprowadzenie na ziemię i przywołanie do porządku. Mazgajenie się i rozklejanie guzik da. Chociaż pewnie jeszcze się niestety przydarzy – oby jak najrzadziej
    Pozwolę sobie za jednym wpisem odnieść się do Waszych jakże trafnych spostrzeżeń:
    Domeczku – z RW to święta racja – takiego wstydu nie mogę przynieść temu żenująco fajnemu towarzystwu. Jak mnie znowu najdzie ochota na marudzenie, to wystarczy mi tylko przypomnieć o „gatkach&#8221
    Agduś – wytłumacz mi bliżej, proszę, jak to z tą kartką było? Co Wy tam mieliście napisane - jakieś groźby? Czy ja też muszę tak zrobić?
    Anoleiz – trochę mi brakuje tej sentencji o pracy w Twoim podpisie. A przy okazji, możesz mi przybliżyć zasady tej gry. Ja się nawet tam zapisałam, poszłam za Tobą jak owca za stadem, ale jeszcze nie aktywowałam konta. Nie wiem czy podołam i czy mi zapału wystarczy.
    A co do przeprowadzki - no to właśnie o tę organizację ... budy ... autobusy się rozbija. Różnie z tym bywa
    Amonite – wybacz, że doprowadziłam Cię do omdlenia – już się rehabilituję – coś na orzeźwienie dla Ciebie


    Rrmi – tak do końca to ja już niczego nie wykluczam. Minęły czasy, gdy kaprysiłam. W tej chwili muszę uważać, żeby z desperacji nie wpakować się w jakąś żenadę
    Frosiu - wiem Na Twój jad nie ma lekarstwa Naprawdę: żenujące
    Niezapominajko - jak dla mnie to ostatnio mogę postawić między nimi znak równości : tyle się napodróżuję przy szukaniu nieruchomości, że to wsio ryba
    Moja córcia na zadanie Jej dzisiaj pytanie, czy chciałaby mieszkać gdzieś dalej od Kołobrzegu ze wszystkimi tego konsekwencjami odpowiedziała ze stoickim spokojem: „Czemu nie. Mogę” Mądra dziewczynka, po mamusi to ma
    Ej!! Dziewczyny!! Kwiotki dla Was wszystkich

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #223
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    ja też gram od niedawna, generalnie to chodzi mniej więcej o to samo co we wszystkich grach takich jak ogame czy coś takiego, nie wiem czy kiedykolwiek grałaś,
    trenujesz swojego bohatera, walczysz z innymi zawodnikami, zdobywasz złoto,
    jak nie siedzisz online to możesz bohatera puścić do pracy, będzie zarabiał na siebie a nie się lenił ...
    w faq wszystko jest prosto i zrozumiale wytłumaczone...

    na razie mi się podoba
    a co do podpisu, to wrócę niedługo do tej mojej pracy bo mi się też bardzo podoba i mi jej brakuje ... sentencji znaczy się bo samej pracy mam aż nadmiar ostatnimi czasy
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wczoraj działek nie było, dzisiaj są trzy albo i więcej... Teraz nie będziesz mogła spać, bo trudno wybrać najlepszą...
    Pocieszę Cię: jak już wyiberzesz działkę, to będziesz musiala wybrać materiał budowlany,firmę, dach, okna... takie to już życie inwestora - ciągłe wybory. Nad pierwszymi człowiek myśli godzinami, kolejne decyzje trzeba podejmoać ad hoc na budowie i osiąga się w tym wprawę niebywałą. Najwyraźniej jesteś już bliska wkroczenia na tę drogę...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #225

    Domyślnie

    Dzięki za kwiatki Widzę, że humor Ci wrócił a córcię masz - widać - bardzo mądrą

    Uwielbiam podróże - i chyba stąd ten mój błąd

    Wysłałabym Ci bukiet niezapominajek ale nie umiem ich ( jeszcze ) wkleić...
    No cóż- mam troszke dwie lewe rączki do komputera
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Agduś ale ja zgodnie z Twoją radą to już mam wszystko obcykane - włącznie z kolorami w łazience A tak poważnie, to już się nie mogę doczekać tego etapu wkurzania się na wykonawców, hurtownie itp fiki miki
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A se posty ponabijam a co
    Anoleiz spróbuje, jak się odważę. Uwielbiam grać w Diablo , ale nie wiem czy to coś podobnego
    Niezapomnajko - a jak z Wami można mieć zły humor dłużej niż parę minut
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #228

    Domyślnie

    Prawda??? Dlatego tu właśnie bywam tak często...

    Ja tez potrzebuję powiewu wiatru w żagle
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  9. #229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A to godne poziwu podejście do sprawy, ale jeszcze i tak nie wiesz WSZYSTKIEGO, na pewno!
    Pozdrów jutro ode mnie moje dziecię, którego wyjazd wisiał godzinę temu na włosku, bo przeputała prawie całe kieszonkowe i nie miała na wycieczkę. Ale dobrze się skończyło i pojedzie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    A to godne poziwu podejście do sprawy, ale jeszcze i tak nie wiesz WSZYSTKIEGO, na pewno!
    Pozdrów jutro ode mnie moje dziecię, którego wyjazd wisiał godzinę temu na włosku, bo przeputała prawie całe kieszonkowe i nie miała na wycieczkę. Ale dobrze się skończyło i pojedzie.
    WSZYSTKIEGO moja Droga to i podobno Pan Bóg nie wie
    Dziecię pozdrowię, pewnie że tak A o kieszonkowe to bym się nie martwiła. Do obcych nie jedzie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #231
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    jak to miło kiedy zaświta gdzieś światełko, że się uda cokolwiek...

    a co do gry to spróbować zawsze można
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  12. #232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Noooo Jest sentencja, od razu lepiej
    Tak trzymać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #233
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sasiad1964
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Braza !
    Założę się z Tobą o duże pieniądze ,że w tym roku bedziesz miała kupioną(sic! ) działkę!
    Pozdr

  14. #234
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał sasiad1964
    Braza !
    Założę się z Tobą o duże pieniądze ,że w tym roku bedziesz miała kupioną(sic! ) działkę!
    Pozdr
    Wchodzę. A jak duże
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Cytat Napisał Agduś
    A to godne poziwu podejście do sprawy, ale jeszcze i tak nie wiesz WSZYSTKIEGO, na pewno!
    Pozdrów jutro ode mnie moje dziecię, którego wyjazd wisiał godzinę temu na włosku, bo przeputała prawie całe kieszonkowe i nie miała na wycieczkę. Ale dobrze się skończyło i pojedzie.
    WSZYSTKIEGO moja Droga to i podobno Pan Bóg nie wie
    Dziecię pozdrowię, pewnie że tak A o kieszonkowe to bym się nie martwiła. Do obcych nie jedzie
    WSZYSTKIEGO na temat decyzji, jakie Ci jeszcze przyjdzie podjąć.
    No bo co któryś majster ma dziwny zwyczaj pytać "no to, szefowo, jak to robimy?" jakby to "szefowa" była specem, a nie on.
    Dziecię zadzwoniło z płaczem, że nie jedzie , bo okazało się, że musi zapłacić. Naiwnie pomyślałm, że to z jej strony pytanie, czy może sobie zafundować wycieczkę z kieszonkowego, które w pokaźnej (jak mi się wydawało) kwocie dostała. Niestety, okazało się, że kwota skurczyła sie do zaledwie 9 zł, co zaskoczyło samą dysponentkę kasy, która tkwiła w błędnym przekonaniu, że ma zdeponowane jeszcze u pani jakieś pieniadze. Tymczasem kicha!
    Na szczęście na kolonii (obóz i kolonia pojechały razem) wychowawczynią jest moja koleżanka, która wsparła dziecię na moją prośbę finansowo (jakże to niewychowawcze - przecież mogła nie wydawać wszytkiego!). Co ciekawe, kiedy rozłączyłam się z zapłakaną Weroniką i zadzwoniłam do koleżanki zapowiadająć, że moje zasmarkane dziecię zaraz do niej przydzie, okazało się, że dziecię już jest, z charakterystyczną miną kota ze Shreka. Ależ ten obóz sportowy wykształcił jej szybkość reakcji!
    Co gorsza, jej koleżanki nie jadą z tej samej przyczyny (im widocznie nie miał kto pożyczyć). Powiedziałam, żeby pożyczyła którejś te 9 zł, które jej zostało. W dodatku mają pretensje do Wero, że im nie powiedziała, że to płatna wycieczka (sama dowiedziała się późnym wieczorem).
    Jutro jedziemy po Madzię, więc gorącą relację ze spotkania usłyszę tylko od Weroniki.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #236
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sasiad1964
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Cytat Napisał sasiad1964
    Braza !
    Założę się z Tobą o duże pieniądze ,że w tym roku bedziesz miała kupioną(sic! ) działkę!
    Pozdr
    Wchodzę. A jak duże
    Finlandia to piękny kraj

    1/2 l x 4 but =ok. 30 zł x 4 but.. = dwóch litrów

  17. #237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał sasiad1964
    Cytat Napisał braza
    Cytat Napisał sasiad1964
    Braza !
    Założę się z Tobą o duże pieniądze ,że w tym roku bedziesz miała kupioną(sic! ) działkę!
    Pozdr
    Wchodzę. A jak duże
    Finlandia to piękny kraj

    1/2 l x 4 but =ok. 30 zł x 4 but.. = dwóch litrów
    Mam w lodówce 0,7l porzeczkowej tego pięknego kraju Reszta po dokonaniu transakcji
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Agduś a ja myślałam, że tylko moje dziecię jest tak mało "dysponentne" Ulżyło mi ździebko Wero była, widziały się z Karlą (jak mówiłam, ja nie zdążyłąm się z Nią zobaczyć; zagonili mnie do roboty), Karla zadowolona ze spotkania bardzo, więc dobrze się stało, że tak "mało wychowawczo" zadziałałaś
    Wszystkie majstry takie som
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #239
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    Braza trzymam kciuki za ta najlepsza dzialeczke i ten okropny BIK ktory tez nam dal popalic.

  20. #240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Dobry wieczór, ja w sprawie tej porzeczkowej z finladzkiego kraju
    Starczy i dla mnie??
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

Strona 12 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony