dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2145 z 2199
Pokaż wyniki od 42.881 do 42.900 z 43973
  1. #42881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja się dzięki DAL-owaniu odbiłam od dna i ciągnę dzielnie do wakacji jak koń do stajni.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #42882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    reformy Gowina.
    ale ze co? Gowin w takich ciepłych gaciach w tych upalach chodzi??? ooo, to juz wiem czemu tak bredzi, dupsko sobie przegrzal

  3. #42883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ciepłe gacie w taki upał??? Taż to samobójstwo!!!
    U nas dzisiaj nie do zniesienia było.

    Właśnie zlałam do butelek ostatnią porcję syropu z kwiatów bzu. Tym razem z hibiskusem. Piękny czerwony kolor ma i jest bardziej kwaśny w smaku (polizałam). Ciekawe, jak będzie smakował z wodą.

    W czwartek koleżanka poskarżyła się, że jej czereśnie na drzewach gniją, bo nie ma kto zbierać. W piątek pojechaliśmy z Andrzejem, żeby ją uwolnić od kłopotu. W efekcie przywieźliśmy 9 łubianek czereśni. Na obiad jadłam czereśnie. Większość zamroziliśmy. Będą pyszne zimą! Jeżeli nikt oprócz nas nie pojedzie do tej koleżanki, to pewnie jeszcze raz się wybierzemy, bo czereśni na drzewach zostało jeszcze mnóstwo. Na tych później dojrzewających, bo te wcześniejsze opędzlowaliśmy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #42884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mam urodzaj truskawkowy, nie ma kto zbierac, w zamrazarce juz sie nie miesci a sasiadka tez juz nie chce jutro wcisne ludziom w pracy

  5. #42885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Zeżarliśmy resztę niezamrożonych czereśni i...mogę więcej.
    Burza jest, podlewa ogródek i może trochę ochłodzi atmosferę, bo znowu dzisiaj było nie do życia.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #42886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nie połamałam, z głową i tak mam nieteges więc mi już nic nie zaszkodzi! Agduś, naprawimy ten świat, ja Ci mówię! To o kamieniach to było pytanie retoryczne! Teraz czekam na speca od bojlera bo się franca wyłamuje!

  7. #42887
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Bojler czy spec? Znaczy kto/co się wyłamuje?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #42888

  9. #42889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    O lemoniadzie poczytała i popatrzyłam smętnie na mój bez. Jeszcze by się nadał, ale nie mam kiedy. Choć nie powiem, wróciłam z konferencji wypoczęta. Umysłowo. Nagle wszystkie problemy zrobiły się dalekie, choć przez 4 dni. Jak wróciłam, to mnie dopadły.

  10. #42890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A ja się wkopałam w kurs - jutro po południu, cała sobota i ta większość niedzieli, której nie zajmie mi piknik szkolny. I weekend szlag trafił... A po nim poniedziałek z radą gogiczną i cały szalony tydzień z zakończeniem roku na deser. Coby nie było, że to koniec, to w niedzielę wieczorem ognisko klasowe i w kolejnym tygodniu dwudniowa rada gogiczna podsumowująca. Za to później wakacje - i to jest dobry powód, żeby jednak przeżyć wcześniejsze atrakcje. Za to pogoda się zrobiła wreszcie ludzka - upały sobie poszły, ogródek podlany.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #42891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    No to masz przechlapane... my 22 mamy już fritajm na chwilę...

  12. #42892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Nie przechlapane, tylko ma super, bo jej ogródek podlało. U mnie susza, kropli deszczu od dawna. To znaczy podobno coś padało, jak mnie nie było, ale po powrocie pomacałam ziemię, suchy wiór. Deszczu....

  13. #42893
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u nas ostatni deszcz byl 10 kwietnia, zalamka. 20 km dalej padalo kilka razy a do nas nic nie doszlo poza grzmotami

  14. #42894
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Fakt - ogródek mam podlany i niezmiernie się z tego faktu cieszę. Z braku upałów też. Taka już dziwna jestem, że wolę nawet deszcz niż upały. A najlepiej trochę deszczu od czasu do czasu i temperatura w granicach 18-22 stopnie. Od wczoraj się kursuję. Niestety, o ile tematyka kursu bardzo ciekawa, o tyle te dwa dni zajęć niezbyt. Wczoraj i dzisiaj rano mieliśmy zajęcia z mistrzem stand up, który uwodził nas prezentując luz, zblazowanie i dowcipy. Owszem, kilka było nawet śmiesznych, ale ogólnie trochę żenada. Poza tym pan założył z góry, że podzielamy jego poglądy i mrugając oczkiem demonstrował swój rasizm i homofobię. Jak się domyślacie, całkowicie bez związku z tematem.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #42895
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Agduś, czym ty się zajmujesz???? !!!
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #42896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    U nas wczoraj od godz 15 woda zniknęła z kranów w naszej wsi i w okolicznych też Zaczęła ciurczyć ponownie dopiero po 21. A jeszcze rok temu burmistrz obiecywał, że takie rzeczy nie będą się działy. W końcu po coś zrobili 2 kolejne odwierty na 90 m i miało być bogat w wodę.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #42897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Będzie się działo i to coraz częściej. Wprawdzie niektórzy twierdzą, że ocieplenie klimatu to bajka, a jeżeli nawet, to i lepiej, bo mniej wydamy na ogrzewanie zimą. Dżówno prawda - zimy wcale nie muszą być upalne, za to lata i owszem. Będą susze, reglamentacja wody i zakaz podlewania trawników (misiwito, bo trawnika nie podlewam, ale kfiotki i warzywka to i owszem), od czasu do czasu jakaś spektakularna burza albo insza trąbka oraz upały od wiosny do jesieni. Ot, taka Kasandra się ze mnie zrobiła. Co ja robię? Szkolę się na kursie animatorów turystyki. Dzisiaj wreszcie było naprawdę ciekawie i na temat. Aż żal, że nie mamy więcej zajeć z tym facetem, bo wiele tematów tylko zasygnalizował, a mógłby powiedzieć o nich znacznie więcej. Zaliczyłam cały plan na dzisiaj! Było kursowanie, piknik szkolny (obowiązkowo, ale i tak od lat dobrowolnie na niego jeździliśmy) i dwa pokazy tańca w różnych dzielnicach Krakowa. Nawet wydruk z Librusa na jutrzejszą radę gogiczną zrobiłam. Jutro kawusia na śniadanie i może odpalę jakoś...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #42898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie kracz Pani Woda u nas jednak jest. Mieli awarię. Animatorka turystyki brzmi ciekawie. Chyba można się przy tym nieźle bawić A ty tak ponuro napisałaś.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #42899
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ponuro? Pierwsze dwa bloki tematyczne były nudne, ale trza opanować (prawo i inne takie). Szkoda, że kiepsko poprowadzone. Za to trzeci okazał się ciekawy, a zajęcia bardzo mi się podobały. Żałuję tylko, że trwały tak krótko. Mamy mieć jeszcze jeden weekend teorii we wrześniu i trzydniowy wyjazd z zajęciami. Pewnie będzie trochę teorii, ale zapowiadają nam głównie praktykę, wiec bardzom ciekawa tych wyjazdów. Przeżyłam radę, nawet sprawnie poszło. Jutro się biorę za świadectwa. Musi mnie ktoś oświecić, bo jeszcze nie drukowałam z Librusa.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #42900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    co robi animator turystyki? Mnie się to kojarzy z dwiema rzeczami- pana od KO (o ile ktoś pamięta) i taką osobę zatrudnioną przez biuro podróży dla załatwiania spraw klientów na miejscu pobytu gdzieś tam. Jedno i drugie kojarzy mi się źle. W pierwszej wersji trzeba się szarpać ze znudzonymi Januszami, którym turystyka najbardziej kojarzy się z piciem pod palmą, w drugiej jeszcze gorzej, bo to ten sam Janusz, który mierzy odległość od plaży, co to miała być 100 m a jest 200 i należy się reklamacja i upust. Ale może nie mam racji i pod tą nazwą kryje się coś innego?

Strona 2145 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony