dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2177 z 2199
Pokaż wyniki od 43.521 do 43.540 z 43973
  1. #43521
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    pięknie tapety wlazły

    obrazki obyczajowe też niczego sobie

  2. #43522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Czytam... czytam książkę pt. Kocie Mojo Jest super. Facet, który ją napisał, to super kociarz . Braza, proponowałabym ci przeczytać przynajmniej jeden rozdział „Relacje kot inne zwierzę”.
    https://www.kociemojo.wsqn.pl/#tFK4p...4yLoJVbTzhMOEt

    Może jednak, przy sporej dozie pracy udałoby się zaprzyjaźnić twoje zwierzaki i Chilka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #43523
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Braza, tapety suuuuper i kolorystyka również mi się podoba

  4. #43524
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Pestko Kochana, Chłopak już prawie w nowym domu. Na razie zapoznaje się z inwentarzem Agduś a w docelowym domu będzie miał raj! My bierzemy inną bidę - wyciągniętą przez OSP Barwie spod potężnych słupów betonowych (stąd wdzięczne imię Beton). Kociak ledwo od matki odszedł i mało nie zginął. Jest aktualnie w DT, z psami i kotami. Psy mają przed nim respekt, nasze też nabiorą. Będzie dobrze!

    Tapety dziękują za miłe słowa
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #43525
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Bardzo ładnie proszę Pani, dom coraz bardziej elegansi. Pozdrawiam zwierza i zwierzolubow. Niedawno tez mialam przybłedę psia na tymczasie, na szczescie po kilku dniach odnalazl sie wlasciciel.

  6. #43526

  7. #43527
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    cześć
    miło było was spotkać
    Dopiero dziś miałam czas po powrocie. No, może inaczej, jak wróciłyśmy z morza rodzina pojechała w góry a ja niby czas miałam. Ale ponieważ nikt mi nie marudził, więc siadałam do kompa tylko żeby pracować. W efekcie nie chodziłam po forach a każdą chwilkę wolności wykorzystywałam na ogród i książki. Dziś laba się skończyła, rodzina w komplecie, znowu chcą jeść. Więc się schroniłam przy kompie

  8. #43528
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ewa, You made my evening

    Moja latorośl pracuje, dwa razy dziennie wożę Ją wte i wewte. Mam już powyżej kokardek! Za to żaluzje weszły na okno w kuchni i drzwi tarasowe, za około miesiąc wejdą na resztę okien. Koniec z roletami, brudzą się jak cholera a pranie to horror!

    No i mamy Betona! Malutka bida wyjęta z poświęceniem spod zwałów betonowych słupów przez strażaków.

    Jedna z niewielu chwil, gdy nie przemieszcza się z prędkością światła

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	02-08.08 (3).jpg
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	73,9 KB
ID:	433634
    Ostatnio edytowane przez braza ; 16-08-2019 o 22:06
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #43529
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Betonik to on?
    U nas ciągle galopuje po domu 5 sztk, w tym tylko jeden facet imieniem Rysiek, bo rudy. Reszta same panienki w tym jedna czarna jak Betonik
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #43530
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    ...tak sobie przed chwilą pomyślałem, że "wpadnę" na FM. W sumie nie byłem tu, jak przed chwilą sprawdziłem, dwa lata. Gdzie te czasy, kiedy pisałem kilka razy dziennie po kilkanaście postów...
    Nie zajęło mi długo, aby przypomnieć sobie pierwsze posty i pierwszą "grupę wsparcia", z którą pisałem od początku pobytu na tym Forum.
    Zatem, gdzie mam napisać jak nie u Brazy??? Zakładam, że uda mi się pozdrowić nie tylko Szefową ale i większość moich, mam cały czas nadzieję, znajomych z dawnych czasów...
    ... co niniejszym czynię

  11. #43531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    witaj Gwoździku i częściej zaglądaj

  12. #43532
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Matko jedyna! Perunie najświętszy! Mokoszy moja kochana! GWOŹDZIKU! Gdzieżesz Ciebie wbili, że tak długo nie mogłeś wyleźć?! Ależ się cieszę, że się znowu odezwałeś!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #43533

    Domyślnie

    Cześć metalowy nieznajomy znajomy
    Miejsce pod Modrzewiem nadal czeka , a my czekamy na koncert
    Ja tylko chwilowo...

  14. #43534
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wpadłam pomachać
    Zwierzątko przybyło, Gwoździk się odnalazł i Szanowny Pan się pojawił

    Dobrze, że wszyscy zdrowi

  15. #43535
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cześć Wam,
    Cieszę się, że mnie pamiętacie
    Szczególnie Szefowa, u której jeszcze mam zaległą przejażdżkę konną ... Pamiętasz???
    Może jakoś w weekend napiszę coś konkretnego.
    A teraz na razie bo szykuję się do wspólnego kibicowania

  16. #43536
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No i po weekendzie. Pracowity był, bo goście nas nawiedzili, a dzieci rekonstruowały po drugiej stronie Krakowa, do tego zaliczyłam wizytę u okulisty i nowe okulary obstalowałam za sryliard, film oglądnęliśmy w kinie, dzieci odwiedziliśmy, coby zobaczyć bitwę i uczestniczyć w niesamowitym koncercie. W poniedziałek ruszyłam z werwą do pracy i... werwa mnie zgubiła. Najbliższe dwa tygodnie spędzę z dala od szkoły.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #43537
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Gwoździku, przejażdżka a jakże aktualna. Ze względu na upływ czasu Księżniczka Brazylia się obraziła i wystosowała zastępstwo. Chyba lepiej na tym wyjdziesz..

    Miałam absolutny DAL (x sryliard) i w końcu dopadły mnie wyrzuty sumienia (chwila nieuwagi i mendy już są). Napracowałam się a tu się tyle działo i dzieje... Poza tym zostałam burmistrzem w SimCity i stwierdzam z pokorą, jestem do doopy mi to burmistrzowanie idzie Gdy się już wszystko wyklaruje to się tak rozpiszę..(a może zdjęć nawklejam, jeszcze nie wiem...) że hohoho!

    Kocham Was jakniewiemco!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #43538
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    mam nadzieję że nie będziemy czekać na to hohoho nie wiadomo jak długo

  19. #43539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    mam nadzieję że nie będziemy czekać na to hohoho nie wiadomo jak długo
    Wolałabym żebyś napisała „...hohoho nie wiadomo jak krótko”

    Braza, a co koniśki? jakie zastępstwo?

    Moja córcia właśnie znalazła dla swoich koników kapitalne miejsce. Masa pastwisk, kawałek lasku i staw. To 3-cia przeprowadzka w ciągu roku.
    https://www.facebook.com/kasia.ozdow...8275727034041/
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #43540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Burmistrzem! . Ale to w Simsach czy realu? Wiesz, powinnaś w realu...

Strona 2177 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony