dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 2199
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 43973
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    ech... omegi... to jest coś

    a ja na urlop dopiero w czwartek się wybieram, więc resztkami sił podczytuje co się nowego dzieje, bo normalnie już przed wyjazdem nie wyrabiam na zakrętach ))
    dobrze, że jeszcze tylko 3 dni słownie 3 i może nawet lać, ja zamierzam patrzeć na fale i łykać jod w dużych ilościach
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ale taka na opak z wodą to ja nie jestem ... o nie! Mam za sobą przepłynięte 88 Mm (Kołobrzeg-Świnoujście - specjalnie wysoko szliśmy, chodziło o to żeby jak najdłużej) przy sztormowej pogodzie. Nie wiem dlaczego nie umarłam, chyba Piekło mnie jeszcze nie chce, a i Niebo się nie pcha do pierwokupu Jak zeszłam w końcu na ląd to ledwo się powstrzymałam, żeby przy wszystkich obecnych na nabrzeżu nie runąć na kolana i Ziemię tę naszą całować usilnie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Anoleiz - wdychaj piersią pełną i nawet dobrze jak będzie padać, bo wtedy jodu (tego 23 też ) jest więcej. Tylko szoruj samym brzegiem i nie bój się stópek zamoczyć
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    ależ ależ,
    o co też waćpani mnie podejrzewa,
    ja będę moczyć co się tylko da
    bo ja generalnie stworzenie wodne jestem
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    i jeszcze YES!! YES!!! YES!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Ja tam zawsze bardzo szanowałam tych "szuwarowo-bagiennych", bo to oni właśnie muszą się wykazać największym kunsztem żeglarskim. I ten szacunek mi został do dziś, więc - szacuneczek dla Ciebie!
    Chyba zaraz spuchnę z dumy . Ale fakt, omegi to twarda szkoła. Zawsze tak się trafiało, że mieliśmy paskudną pogodę, deszcz jak z cebra, wiatr taki, że wszyscy w portach, a my na jeziora. Ciąganie przez kanały w deszcz i chowanie się pod grotem, wszystkie rzeczy mokre łącznie ze śpiworem... ehh, już chyba bym tak nie umiała. Teraz też bym chętnie popływała jakimś eleganckim jachcikiem
    braza: To gratulacje. Ja nigdy nie byłam na morzu. Moim marzeniem życia było popłynąć na Bornholm
    Anoleiz: miłego wypoczynku, cobyś miała sił na kolejne miesiące udzielania się na forum

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Biała Jak tylko będziesz miała znowu okazję to szoruj na ten Bornholm. To jest wyspa cudowna, pełna sielskich uroków i naprawdę wspaniałych ludzi. Spędziłam tam 10 dni i chcę jeszcze. Naprawdę! Warto!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    postaram się wypocząć ile się da, chociaż pewnie dzieciaki mi nie dadzą, ale niech tam

    a omegą pływałam też po mazurach, w dodatku raz o mały włos nie zaliczyłam z ówczesnym moim jeszcze nie mężem grzyba na środku jeziora... przeżycie nie z tej ziemi

    Wam życzę oby szło do przodu z czymkolwiek co zaplanowane...
    i masy niezaplanowanych niespodzianek miłych, o np samopodpisujących się papierków w urzędach

    i do zobaczenia duużo później

    mam nadzieję, że będę miala co czytać po powrocie o budowach, planach itd

    pozdrawiami całuje gorąco
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Też Cie mocno całujemy i pozdrawiamy. Wypoczyyyyywaaaaj!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #70

    Domyślnie

    Kurcze, ale Wam fajnie. Myślę, że już z tymi bankami to z górki pójdzie. Już się swoje naczekaliście, to teraz czas na dobre nowiny. Domek powiem, niczego sobie, a mi się 100 razy bardziej podoba bez tego bawolego oczka (nawet nie wiedziałam, że to się tak nazywa).
    A dopiero teraz załapałam dlaczego to budowanie jest wdzięczne. Ale ja jakoś cięzko myślę, najpierw ten misio na awatarze, teraz ten projekt. No cóż, na starość już nie wszystkie narządy funkcjonują jak powinny

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Brazo, nieźle pokombinowałś z tymi zmianami, ale... ja przemyślałabym jeszcze zamykanie wyjścia na taras. Z sypialni z czerwonym tapczanem może niekoniecznie, ale wyobraź sobie: jest piękny słoneczny ranek, wstajesz, odsłaniasz okno i otwierasz przeszklone drzwi na taras, a rześkie powietrze wpada do sypialni wraz ze śpiewem ptaków i brzęczeniem owadów... Jeszcze nad tym pomyśl, ja bym żadnego z tych wyjść nie zamykała, potem tego brakuje i człowiek wkurza się na siebie, wiem, co mówię...
    No i oczywiście - BARDZO SIĘ CIESZE z Waszych postępów w rozmowach z bankami! Trzymam kciuki - już widzę zbierające się chmury, już Deszcz nadciąga... chyba Ulewa...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzięki Anetko Co do tych wyjść na taras, to tak, masz rację. Ja chcę jednak zrobić nie takie sobie zwykłe okno, tylko wyyysoookie - parapet najwyżej 40cm. I w sypialni i te pozostałe dwa w salonie włąśnie w ten sposób. Szer. tak 90cm chyba wystarczy. Bliżej będę się przyglądać po zmajstrowaniu czegoś w wirtualnej rzeczywistości, jak mi się uda toto stworzyć. No, ale mam czas i chęci
    A jak Twoi szanowni Goście. Mam nadzieję, że nazjeżdżało się całe multum
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Biała
    No cóż, na starość już nie wszystkie narządy funkcjonują jak powinny
    Biała!! Ty mi tu się na staruszkę nie kokietuj!!! Toż moją córcią mogłabyś być
    Pisz co tam u Was, zaraz letem poczytać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Dzięki Anetko Co do tych wyjść na taras, to tak, masz rację. Ja chcę jednak zrobić nie takie sobie zwykłe okno, tylko wyyysoookie - parapet najwyżej 40cm. I w sypialni i te pozostałe dwa w salonie włąśnie w ten sposób. Szer. tak 90cm chyba wystarczy. Bliżej będę się przyglądać po zmajstrowaniu czegoś w wirtualnej rzeczywistości, jak mi się uda toto stworzyć. No, ale mam czas i chęci
    A jak Twoi szanowni Goście. Mam nadzieję, że nazjeżdżało się całe multum
    No, gości jest pełny stan. Roboty huk, ale nie narzekam, gorzej byłoby bez niej. No i przemyśl te wyjścia.. Są super... To wielki atut tego projektu...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Prawdopodobnie jedno z tych wąskich zostawię, albo w sypialni albo też drugie wyjście na taras z salonu. Wszystko do przemyślenia, czasu od ch...y. W tej chwili powietrze mi zeszło, bo nie wiadomo co z działką A, szkoda gadać...
    Pozdrawiam i tak mówiłam rano odezwę się niedługo telefonicznie. Masz bardzo miły głos
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kochana, Ty się nie martw - działek jest dużo... Ja wiem, że Tobie podoba się TA JEDNA. Ale już w niejednym dzienniku tutaj opisano tę samą sytuację - a potem okazywało się, że "trafunkiem" znajdowała się działeczka co najmniej równie piękna! Będzie dobrze, ja Ci to mówię! Proszę nos do góry i nie dawać się! Szukać w tym czasie innych działeczek! Szybciutko! Źeby potem być gotowym!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Tak jest!!! Robi się, właśnie podnoszę nochal do góry i ponownie zaczynam wspierać lokalną prasą Powodzonka Domeczku
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Tydzień mnie nie było, a tu się tak porobiło!
    Cieszę się, że banki okazały ludzka twarz, co im się nie zdarza zbyt często! Teraz juz z górki będzie.
    Co do Kanadyjek (nie mylić z kanadyjkami), to chyba wiesz, co trzeba zrobić? Wyniuchaj, kiedy będą podziwiały i rozlej po okolicy coś cuchnącego potwornie. Następnie, spacerując w pobliżu niby przypadkiem, poinformuj panie, że "tu tak zawsze, a właściwie dzisiaj to prawie wcale, bo normalnie to gorzej...". Inna wersja to zgromadzenie większej liczby podejrzanych indywiduów (zwabisz ich bez problemu zakupując w ilościach hurtowych odpowiednie napoje - wcale nie najdroższe) na sąsiedniej działce, najlepiej zabudowanej jakąś szopą. Poinstuuj ich, że, jeżeli chcą się dobrać do napojów, mają odegrać stałych mieszkańców owej szopki i zachowywać się odpowiednio odrażająco (załatwianie potrzeb fizjologicznych mile widziane) i głośno. Kolejny pomysł - zaaranżowanie hałaśliwego lotniska w okolicy może być już trudniejsze, chociaż, o ile pamiętam, mamy i tu na forum koleżankę, której mąż coś na ten temat wie. Namówienie pani z urzędu, żeby poświadczyła nieprawdę i pokazała Kanadyjkom fałszywe plany zagospodarowania z przebiegającą w pobliżu działek autostradą może też nie być łatwe, ale... kto wie...? Kanadyjki moga uwierzyć. Polacy by się nie dali nabrać na autostradę.

    Wole oczko wcale mnie nie zachwyca, ale nad jakąś "wyglądką" pod skośnym daszkiem jednak bym się zastanowiła.

    Widzę, że wątek koniarski poplątał się z żeglarskim. To ja się przyłączam! Wprawdzie żeglarstwa nie zaznałam zbyt wiele, ale juz pierwsze pływanie skutecznie mnie nim zaraziło. Potem jeszcze kilka razy na omegach pływałam, zaczęłam nawet kurs żeglarski, ale tak się poskładało, że go nie skończyłam.
    Zresztą, co za żeglarz ze mnie, skoro wywrotki zadnej nie zaliczyłam? No, raz już chyba było niedaleko, bo dmuchnęło potężnie, przewiało nas na drugi brzeg i, chwilę po tym, jak wpłynęliśmy do zatoczki, kolejny podmuch położył wszystko, co było w tym momencie na wodzie. Policyjna motorówka pozbierała rozbitków i dopiero po burzy zaczęli wyciągać żaglówki.
    Raz pływałam w kabinówce i już wiem, że to nie dla mnie. O ile na pokładzie nigdy mnie nie zmuliło, o tyle w kabinie nawet przy małej fali czułam, że to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej.
    Chociaż moczyć się w wodzie uwielbiam, to przyjemności związanych z poruszaniem się po jej powierzchni poznałam dopiero dzięki mężowi, który wyciągnął mnie na pływanie kajakiem po Brdzie. Rewelacja. Teraz czekamy, aż dzieci dorosną do wspólnego pływania.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie


    Agduś Po prostu gruchnęłam śmiechem!!
    Pomysły przednie i warte zastanowienia Paru meneli od razu od rączki się by znalazło, w końcu w naszym kraju o ten towar najłatwiej Do czwartku mam czas, przemyślę i sprawdzę co się da zrobić. Dzięki piękne. Dzwoń, jak będziesz się tutaj wybierać Nie każę Ci pływać tylko jeździć konno - obiecuję
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ależ ja uwielbiam pływać!!! Wpław, żaglówką (byle na pokładzie), kajakiem... Jedną z córek próbowałam zarazić tą namiętnością od najwcześniejszych chwil i urodziłam ją w wannie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 4 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony