dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 2199
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 43973
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikopiko
    ale o co chodzi


    ja też mam prawko ...z 10 lat...zero pkt karnych... jeździlam może z miesiąc po egzaminie teraz nie wiem gdzie sprzęgło, a gdzie hamulec....
    I ja mam podobnie , prawko ze 20 lat

  2. #1022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał mikopiko
    ale o co chodzi


    ja też mam prawko ...z 10 lat...zero pkt karnych... jeździlam może z miesiąc po egzaminie teraz nie wiem gdzie sprzęgło, a gdzie hamulec....
    I ja mam podobnie , prawko ze 20 lat
    A ja mam ambicje jeździć...tylko nie wiem, jak się te ambicje skończą
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #1023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No proste - będziesz jeździć!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #1024
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    no przeca... żeby jeździć trzeba... no JEŹDZIĆ
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  5. #1025

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    Aloha mieszkanka pomorza środkowego!!!!!!!!!
    Jak tam prawko?
    Żonka moja ma kolejny egzamin za miesiąc JUż to widzę
    Stuku, o takie szowinistyczne teskty to ja Cię nie podejrzewałam
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  6. #1026

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał mikopiko
    ale o co chodzi


    ja też mam prawko ...z 10 lat...zero pkt karnych... jeździlam może z miesiąc po egzaminie teraz nie wiem gdzie sprzęgło, a gdzie hamulec....
    I ja mam podobnie , prawko ze 20 lat
    A ja mam ambicje jeździć...tylko nie wiem, jak się te ambicje skończą
    jeśli załapiesz bakcyla Braza, to pewnie będzie tak że nie dasz sobie kierownicy z rąk wyrwać
    Ja jeżdzę od 7 lat i robię jakieś 40 tys km rocznie ... I jeszcze mi się nie znudziło Jak do tej pory też mi się udało nie uzbierać żadnych punków ale to chyba tylko dlatego, ze każdorazowo miałam szczęście podczas negocjacji z Panami Policjantami
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  7. #1027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    TYlko, żebyś w przesadę nie popadła - mam znajomą, która jeździ wszędzie samochodem: do przedszkola (300 m), z przedszkola do sklepu (50 m) ze sklepu do domu (320 m). Zastanawiam się, kiedy jej nogi zanikną. Inni znajomi jeżdżą do kościoła. Jako że uliczka jest jednokierunkowa, zamiast iść 500 m, jadą jakiś kilometr i to powolutku. W dodatku tam przed mszą trudno jest zaparkować (to nie Niepołomice). No ale pojeżdżają z fasonem!
    No ale Ty mi nie wyglądasz na taką, której by to mogło grozić. No nie?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    no przeca... żeby jeździć trzeba... no JEŹDZIĆ
    Anoleiz , święta prawda
    I najlepiej się rzucić na głęboką wodę , nie szczypać się tylko jechać samemu, w miasto i długie trasy ... Zeby potem stresu nigdzie nie było
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  9. #1029

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    TYlko, żebyś w przesadę nie popadła - mam znajomą, która jeździ wszędzie samochodem: do przedszkola (300 m), z przedszkola do sklepu (50 m) ze sklepu do domu (320 m). Zastanawiam się, kiedy jej nogi zanikną. Inni znajomi jeżdżą do kościoła. Jako że uliczka jest jednokierunkowa, zamiast iść 500 m, jadą jakiś kilometr i to powolutku. W dodatku tam przed mszą trudno jest zaparkować (to nie Niepołomice). No ale pojeżdżają z fasonem!
    No ale Ty mi nie wyglądasz na taką, której by to mogło grozić. No nie?
    hmm.. o ile to pytanie Agduś było po części do mnie skierowane ....
    wiadomo, że we wszystkim trzeba mieć umiar ... i zdrowy rozsądek
    I na szczęście ja takich km nie nabijam jeżdząc do sklepu czy kościoła
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  10. #1030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Reyzel
    Cytat Napisał Anoleiz
    no przeca... żeby jeździć trzeba... no JEŹDZIĆ
    Anoleiz , święta prawda
    I najlepiej się rzucić na głęboką wodę , nie szczypać się tylko jechać samemu, w miasto i długie trasy ... Zeby potem stresu nigdzie nie było
    A na początek kup sobie poobijane autko, bo nie będziesz się stresowała nowy lakierem!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #1031

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał Reyzel
    Cytat Napisał Anoleiz
    no przeca... żeby jeździć trzeba... no JEŹDZIĆ
    Anoleiz , święta prawda
    I najlepiej się rzucić na głęboką wodę , nie szczypać się tylko jechać samemu, w miasto i długie trasy ... Zeby potem stresu nigdzie nie było
    A na początek kup sobie poobijane autko, bo nie będziesz się stresowała nowy lakierem!
    No jak komuś to pomoże ... choć ja uważam, że przy nowszym aucie szybciej czlowiek wprawy nabierze - bez uszczerbku dla auta własnego i innych uzytkowników
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  12. #1032
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Reyzel
    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał Reyzel
    Cytat Napisał Anoleiz
    no przeca... żeby jeździć trzeba... no JEŹDZIĆ
    Anoleiz , święta prawda
    I najlepiej się rzucić na głęboką wodę , nie szczypać się tylko jechać samemu, w miasto i długie trasy ... Zeby potem stresu nigdzie nie było
    A na początek kup sobie poobijane autko, bo nie będziesz się stresowała nowy lakierem!
    No jak komuś to pomoże ... choć ja uważam, że przy nowszym aucie szybciej czlowiek wprawy nabierze - bez uszczerbku dla auta własnego i innych uzytkowników
    Popieram
    Ładnej kobiecie pasuje tylko ładne autko
    To ja się przyznam że raz miłam mandat od 7 lat jak mam prawko, ale za to 14 pkt karnych naraz nałapałam i nie pytajcie mnie za co

  13. #1033

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Popieram
    Ładnej kobiecie pasuje tylko ładne autko
    To ja się przyznam że raz miłam mandat od 7 lat jak mam prawko, ale za to 14 pkt karnych naraz nałapałam i nie pytajcie mnie za co
    No Verunia, powiem tylko tyle że ładnie zaszalałaś
    I już nic więcej nie mówię
    Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim
    DZIENNIK
    KOMENTARZE

  14. #1034
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Reyzel
    Cytat Napisał verunia
    Popieram
    Ładnej kobiecie pasuje tylko ładne autko
    To ja się przyznam że raz miłam mandat od 7 lat jak mam prawko, ale za to 14 pkt karnych naraz nałapałam i nie pytajcie mnie za co
    No Verunia, powiem tylko tyle że ładnie zaszalałaś
    I już nic więcej nie mówię
    Mąż mnie długo nazywał piratem drogowym Ale takie otrzeźwienie spowodowane szokiem punktowy bardzo mi sie przydalo

  15. #1035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No, no!!! Veruniu!!!
    Widzę, że stać Cię na chwilę szaleństwa!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Popieram
    Ładnej kobiecie pasuje tylko ładne autko
    To ja się przyznam że raz miłam mandat od 7 lat jak mam prawko, ale za to 14 pkt karnych naraz nałapałam i nie pytajcie mnie za co
    Verunia, zdadzam się co do kobiet i aut oczywiście
    jeśli chodzi o mandaty, to żadnych nie zainkasowałam, ale za to:
    - cofałam "cienkim" i mi się tak jakoś wjechało z zaparkowanego poloneza jakieś pół roku później ukradli nam tego cienkiego
    - cofałam "punciakiem" i mi nagle wyrósł słup telefoniczny

    no to tyle
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A ja sobie zawsze obiecywałam, że NIGDY nie będę się spieszyła jadąc samochodem. Oczywiście nie udało się. Pierwszy raz mało nie wjechałam zadkiem w inny samochód. Na szczęście tylko "mało". Za drugim razem prawie bez przygód dotarłam do Bochni, co prawie napełniło mnie dumą. Prawie, bo zawracając na parkinu po idiotycznej radzie co do kierunku jazdy udzielonej przez miejscowego, znalazłam się w sytuacji bez wyjścia. Otóż czegokolwiek bym nie zrobiła, po każdym manewrze znajdowałam się coraz bliżej stojącego obok samochodu. Warcząc silnikiem jak podczas próby terenowej wykonywałam kolejne manewry, cudem nie wpadając w rów przed sobą, i w końcu, sama nie wiem jak, wyjechałam. A już miałam ochotę wysiąść i zaciągnąć pierwszego napotkanego faceta do samochodu, żeby mi wyjechał z tej pułapki! Tym bardziej, że też się potwornie spieszyłam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Witam dziewczyny!! Wybaczcie mi milczenie, ale od mniej więcej 11.oo mieliśmy awarię sieci. Połączenie urwało się praktycznie w chwilę po zakończeniu rozmowy z Agduś. Dopiero teraz udało się jakoś połączyć.
    Co do jeżdżenia samochodem to mam nadzieję, że uda mi się jakieś niedrogie, ale w dobrym stanie jeździdełko na początek kupić. Nie chciałabym robić sobie przerwy po zdaniu egzaminu (??). Na kolana rzuca mnie Toyota Rav4, ale na nią nie będzie mnie stać jeszcze dłuuugooo Myślałam o Fordzie "Ka" - lubię tę "rozdeptaną żabę"

    Verunia kurde balans - albo grzałaś jak Kubica, albo ścinałaś zakręty jak On. No jestem pod wrażeniem

    A z banku dalej nic, a obiecał Wysoki Pan Derektor że poniedziałek, wtorek wyślą
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No! Stoneczka jest śliczna, tylko ceną powala. Podobnie smarcik. Zresztą na zachodzie im mniejsze autko, tym droższe. Ciekawe, jak wygląda w naturze nowy fiacik. Parę lat temu Polacy zaprojektowali jakieś miejskie autko trzymiejscowe, miało być produkowane już jakiś czas temu, ale wyszło jak zwykle...

    A do banku dzwoń. Myśmy w mBanku zamówili jakąś historię naszego konta (do kredytu tego chcieli) i do dzisiaj się nie doczekaliśmy, chociaż podobno "już zostało wysłane". Półtorej roku temu.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #1040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja to się z bankiem za bardzo wyrywać nie mogę, bo całą sprawę prowadzi Pani Mecenas i Ona z nimi rozmawia. Jeśli w przyszłym tygodniu nie będzie listu to już sama się pofatyguję .. telefoniczne oczywizda Mam cały czas nadzieję, że do grudnia zakończymy sprawę, ale piorun wie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 52 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony