dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie a na desce zwanej windsurfing...pływa tu ktoś??

    właśnie zacząłem drugi sezon na jeziorze żywieckim, latem wypadam mna pólwysep helski. Chyba się już zaraziłem, w sobotę zdrowo wiało poczułem co to znaczy jazda w ślizgu . Przyznam szczerze ,że zbaraniałem trochę ze strachu- tak się to rozbujało na tym jeziorze aż strach mnie obleciał czy się nie oderwę od tafli jeziora. Jak dla mnie suuuper zabawa.
    uwielbiam rąbać drewno...

  2. #2

    Domyślnie

    Też mnie kusi Żywieckie bo dobrze wieje.
    Ale nie znoszę zimnej wody.
    Dwa razy przymierzałem się i dwa razy musiałem zrezygnować z powodu załamania pogody.
    Może w ten weekend zacznę na Dziećkowicach.
    Acha ,muszę naprawić żagiel, bo przejechałem po kamieniach.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  3. #3

    Domyślnie

    [
    quote="Tedii"]Też mnie kusi Żywieckie bo dobrze wieje.
    Ale nie znoszę zimnej wody.
    dobrze wieje?? może ale rzadko, jutro ma wiać solidnie od popołudnia. A woda jest tak ciepła ,ze przez 3-godz nie wychodziłem z jeziora w sobotę. oczywiście byłem w cienkiej krótkiej piance. Oj ogólnie o widzę ,że mało ludzu budujacego się sportuje i mam na myśli nie tylko dechę...
    uwielbiam rąbać drewno...

  4. #4

    Domyślnie

    A od której strony tam najlepiej wjechać,żeby się nie nadźwigać?
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  5. #5

    Domyślnie

    jedź drogą od Porąbki na Zywiec (nie od Bielska) i tuż przed samym żywcem należy skręcić w prawo kierując się na pensjonat Mega .
    www.megasurf.pl z tej stronki warto wziąśc telefony gdyby był problem z dojazdem. Jest się gzie rozłożyć ze sprzętem i dojście do jeziora łagodne.
    pozdrawiam
    uwielbiam rąbać drewno...

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Ja pływałam - przed budową - teraz szukam dobrych wieszaków do garażu - zamierzam zainwestowac we własny sprzęt i wrócić na wodę
    To jest naprawdę niezła jazda - jak tak porządnie dmuchnie to adrenalina skacze - deseczka mała, a tak zap.....a, ja w ślizgu zawsze wrzeszczę i się śmieję - głównie z przerażenia, ale też szczęścia...tak naprawdę to tylko slizgać się umiem...bo na razie sama prędkość mnie kręci manewrów nie ćwiczę - bo nie lubię wpadać zbyt często do wody

  7. #7

    Domyślnie

    Wieszaki w garażu właśnie zrobiłem nad drzwiami.Deseczka sobie odpoczywa.
    Czekam na ciepłe dni.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    To jest naprawdę niezła jazda - jak tak porządnie dmuchnie to adrenalina skacze - deseczka mała, a tak zap.....a, ja w ślizgu zawsze wrzeszczę i się śmieję - głównie z przerażenia, ale też szczęścia...tak naprawdę to tylko slizgać się umiem...bo na razie sama prędkość mnie kręci manewrów nie ćwiczę - bo nie lubię wpadać zbyt często do wody
    wielkie brawa!! dziewczyny da deskach to rodzynki, prawdziwa rzadkość na akwenach, przynajmniej na żywieckim... a szkoda tak ładnie seksownie wyglądają w piankach. ha wygląda ,że umiiejetności mamy podobne ,wejść w ślizg i gaz do dechy. Niesamowite uczucie prawda?? "sztagi" mi wychodzą ale wytracam przy tym prędkość do zera Zeszłą sobotę przeżyłem burzę na jeziorze do jest dopiero adrenalina, niestety nie pływałem wtedy jedynie dryfowałem. Wpadanie do wody nie jest takie straszne , bardziej mnie męczy stawianiie żagla za fał..
    pozdrawiam!!
    uwielbiam rąbać drewno...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Wieszaki w garażu właśnie zrobiłem nad drzwiami.Deseczka sobie odpoczywa.
    Czekam na ciepłe dni.
    jak to na ciepłe dni tu się czeka na mocny wiatr, często jak jest gorąco to właśnie nie ma wiaitru. Właściwie najlepsze wiatry wieją wiosną i jesienią.
    uwielbiam rąbać drewno...

  10. #10

    Domyślnie

    Nie przepadam za zimną wodą.
    Mimo że piankę mam ubraną.
    Musi być trochę słońca,żeby woda była ciepła tak do 20cm.
    Generalnie preferuję Adriatyk.
    A tu,jak wspomniałem Dziećkowice bo blisko.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Ja i mój maż zachorowaliśmy w tym roku
    Pływamy w Dąbkach, na Bukowym.
    Mój mąż z tych "w ślizgu" a ja jakaś taka ambitna jestem i manewry bardziej ćwiczę
    W tym roku zainwestowaliśmy w deskę i kompletne stroje, pływamy w szkółce więc sprzęt pożyczamy. Ale już w następnym sezonie kupujemy własne żagle i jazda!

    Kręci nas dodatkowo jeszcze morze

  12. #12

    Domyślnie

    a ja czekam na jesienne wiatry, właśnie dokupiłem mniejszy żagiel taki 5,8m i mogę dopasować sie w kazde warunki wiatrowe. 10 dni temu wróciłem z Grecji tam to wieje!!! a nigdzie nie widać deskarzy ,przynajmniej na Santorini. Następnego lata polęcę na Rodos tam na 100% pływają. Mój najblizszy spot to jeź żywieckie.
    uwielbiam rąbać drewno...

  13. #13

    Domyślnie

    Właśnie kolega wrócił z Adriatyku.
    Trzy tygodnie dzień w dzień pływał na desce!
    Taki urlop powinni zabronić.
    A ja tak słabiutko w tym roku.....
    Może jeszcze będzie parę dni cieplejszych.....
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Właśnie kolega wrócił z Adriatyku.
    Trzy tygodnie dzień w dzień pływał na desce!
    Taki urlop powinni zabronić.
    A ja tak słabiutko w tym roku.....
    Może jeszcze będzie parę dni cieplejszych.....
    Zgadzam się

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Właśnie kolega wrócił z Adriatyku.
    Trzy tygodnie dzień w dzień pływał na desce!
    Taki urlop powinni zabronić.
    Mnie w tym roku też udało się poślizgać na Adriatyku - ja tam ogólnie to cienka jestem - pływałam od brzegu do brzegu ale za to w pełnym ślizgu mąż po tym co zobaczył zabronił mi wchodzić na deskę póki nie opanuję dobrze zwrotów i nie przestanę zatrzymywać się poprzez wpadanie do wody
    ale on nic nie rozumie... ignorant
    wpadanie do tak ciepłego i zasolonego morza jest przyjemne - szybciej sie wypływa
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  16. #16

    Domyślnie

    Przy obecnej pogodzie to nie wiem czy jeszcze popływam.....czy smarować narty?
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Chyba już niestety narty

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Wiśniewska
    Chyba już niestety narty
    ależ skąd jakie narty?? zresztą te są nasmarowane od ubiegłej zimy a co do deski to właśnie jesienią zaczynają wiać najlepsze wiatry tylko trzeba się ubrać w cieplejszą piankę.
    uwielbiam rąbać drewno...

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Wiśniewska
    Chyba już niestety narty
    jakie narty - tydzień temu znajomy próbował wyciągnąć mnie na deskę (dziwnie zabrzmiało ) do...Brazylii
    phiii - oczywiście odmówiłam - w poczuciu lokalnego patriotyzmu... ale on sie teraz na mnie mści, co i rusz przesyłając MMs-y... wcale sie nie wkurzam...wcale
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  20. #20

    Domyślnie

    No to ja się dopiszę jako pływający-budujący. Od kilku sezonów na wodzie. W tym niestety nie udało się ani wyjechać, ani nawet pobrykać w okolicach miejsca zamieszkania
    Za to zeszły sezon mmmm Grecja. Szkoda że tylko wspomnienia pozostały
    Może w nowym sezonie się uda jak budowa pozwoli

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony