dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie projekt DOM PRZY SZCZĘŚLIWEJ UPB210 pracownia GALERIA DOMÓW

    Małgośka

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Mi się podoba.
    Moje sugestie:
    -usunięcie "jakoś" ścianki między kuchnią a salonem,aby zrobić tam jadalnię gościnną,bo choć kuchnia jest spora i salon też ok,to brakuje miejsca na to
    -mało miejsca na garderobę i ciuchy- w grę wchodzą szafy w pokojach-przy czym nie ma w nich za bardzo wnęk więc trzeba to jakoś przemyśleć i ustawić.Najlepiej chyba w pokoju 18,9-na wprost wejścia akurat jest miejsce-wnęka.Nie wiem jak głeboka byłaby szafa.
    Garderoba która jest na wprost wejścia będzie bardziej pełnić funkcję szafy "wejściowej".Może zlikwidować wc dodatkowe?Ale teraz jest trend na 2 łazienki więc może być trudne do zaakceptowania,tym bardziej,że tutaj pełni ono funkcję gościnnego.Gdyby jednak to wziąć pod uwagę-robi się garderoba 3 metrowa-a to już coś.
    -może warto zlikwidować przejście z garażu do kotłowni-zyskujesz w ten sposób scianę na zagospodarowanie i wolną powierzchnię od otwierania drzwi.
    Można wtedy ustawić tam pralkę i jakieś gratki.
    Brak przejścia ma swoje dobre strony.

    A tak poza tym-bardzo sympatyczny.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za rady myśle ze to dobre pomysły chociaz z wc nie chciałabym rezygnować z dwóch powodów po pierasze łazienka jest w części nocnej i byłoby daleko od pokoju dziennego a nie chciałabym wycieczek przez cały dom po drugie myślę że z pokoju 18,9 dałoby się wygospodarować garderobę.
    Można by też zamiast kotłowni zrobić garderobę a kotłownię wygospodarować z garażu.
    Co o tym myślisz?
    Małgośka

  4. #4

    Domyślnie

    a może zamienić kotłownię z garderobą?
    Małgośka

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Hej,
    kotłowni z garderobą raczej bym nie zamieniała.(na wprost wejścia-mało sympatyczne,choć w ostateczności-dlaczego nie?)
    Co do zmian w kotłowni to zależy czym będziesz grzać.Kotłownie mają swoje wymagania ( np.odległości zbiornika od kotła).
    Zgodnie z tym można pomyśleć wtedy o ew. zmianach.
    Jeśli da radę wyjść z kotłownią do garażu,to wtedy możesz w tej kotłowni zrobić sobie pralnię z wc-dziennym, a garderobę zostawić na wprost wejścia w powiększonym pomieszczeniu.

    Pozdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony