dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie koszmar z reklamami

    Przeglądałem ostatnie Muratory, poprostu jest koszmar z reklamami, przegięcie na całego. Ja rozumiem z tego gazeta żyje ale ta "otwierana" okładka, tego to już za dużo, pierwsze co robię to wyrywam wszystkie reklamy i wytrząsam te luzem, po czym wyrzucam je z wściekłością.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwszy zabieg po rozpakowaniu Muratora to wyrwanie wszystkich reklam wklejonych na tym twardszym papierze. I do kosza. Wtedy mozna zaczac lekture.

  3. #3

    Domyślnie

    żal mi trochę reklamodawców ale też w pierwszej kolejności reklamy lądują w koszu

  4. #4

    Domyślnie

    rzeczywiście z reklamami koszmar - a na dodatek jeszcze niektórzy z reklamodawców daja reklamy z wystającymi poza gazetę "fiszkami" - chyba nie wiedzą że to ułatwia eliminowanie spamu z gazety i za to podejrzewam dopłacają grube pieniądze

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał maslak
    ...... a na dodatek jeszcze niektórzy z reklamodawców daja reklamy z wystającymi poza gazetę "fiszkami" - chyba nie wiedzą że to ułatwia eliminowanie spamu z gazety i za to podejrzewam dopłacają grube pieniądze
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Basia & Tomek

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    83
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Prosze nie tylko mnie to irytuje, a juz myslałam ze jestem alien na całego
    Pozdrawiam Basia

  7. #7

    Domyślnie

    a gdzie mozna kupic gazete muratora?? czy trzeba ja zamowic??
    Reklama jest nie zgodna z regulaminem Forum.

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie też to denerwuje. Zawsze na początku odrywam rozkładaną okładkę skoro i tak się za jakiś czas porwie sama. Oto apel do wydawnictwa: Błagam was nie róbcie otwieranej strony tytułowej. Popieram wszystkich swoich przedmówców odnośnie ilości reklam!!

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    gazetka bez reklam kosztowala by z 10 razy wiecej a tak to mamy co robic po otwarciu reklamy do pieca i gazetka czysta
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  10. #10

    Domyślnie

    Z powodu nadmiernej ilości reklam przestałam kupować Muratora. Mam wrażenie , że ich ilośc przewyższa liczbę artykułów, a gazeta wcale nie jest taka tania. Ponadto mam dośc przedruków z gazet pokrewnych typu "Ładny Dom", "Cztery Kąty", "Dom i Wnętrze" itp., niby artykuł trochę zmieniony, a zdjęcia wciąż te same. Przedruki zdarzają się nawet ze starszych egzempalrzy Muratora. Wiem , że tak jest robione , gdyż mam zbiór Muratorów z kilku lat i mogę porównać. Nie śwaidczy to najlepiej o zespole redakcyjnym.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raton

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    221
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Ja mam zestaw do otwarcia nowego muratora:
    -linijka, taśma klejąca, nożyczki.
    To pozwala mi taśmą zakleić rozkładaną okładkę i od linijki nozyczkami wycinam twarde reklamy. Naiwni reklamodawcy myślą że jak zapłacą więcej to się będą wyróżniać Rozczaruje ich - lądują w koszu a Ci co umieścili małe reklamy zostaja bo artykułów nie będę wycinał.
    Murator zaczyna przeginać z reklamą na portalach internetowych "wyskakujące okienka" Jest to strasznie wkurzające. Zyskać może na tym nie Murator ale np. "Budujemy Dom" na którego przeniesie się część czytelników.
    Pamiętam i mam Muratory z przed np 5 lat - reklam było mało i doskonale magazyn sobie radził.
    Trzeba wiedzieć gdzie jest granica aby jej nie przekroczyć!

  12. #12

    Domyślnie

    Tak , cały styczniowy murator to stek reklam

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Ciekawe... ja też je wyrywam, bo pismo z tymi sztywnymi kartkami niewygodnie się czyta. Niestety czasem uszkodzę przy okazji jakiś artykuł - wyjatkowo dobrze wszystko razem jest sklejone.
    Na pocieszenie dla reklamodawców dodam, że czasem zatrzymam wzrok na jakiejś wyjatkowo udanej reklamie.

  14. #14

    Domyślnie

    A ja wklejam swoją "instrukcję czytania " którą już podałem w kwietniu 2006
    Co zrobić żeby normalnie przeczytać majowy numer? to proste
    1. wyjąć z folii
    2. oderwać plytkę
    3. skleić tasmą otwieraną okladkę
    4. wyjąć pięć broszurek reklamowych
    5. nożykiem do tapet wyciąć pięć twardych stron reklmowych

    uff, teraz można zacząć czytać normalne pismo. Czy nie uważacie, że redakcja przesadza z ilościa reklam i insertów, to staje sie groteskowe. Przy takiej ilości komercyjnych stron i dodatkow, pismo powinno być o połowę tańsze!

    No cóż nic się nie zmieniło, ale i tak nie mogę się doczekać nowego numeru

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    oststnio wpadłmi w rece "budujemu dom" przeglądam... reklama...reklama...reklama... artykuł! no to czytam..... jakiś tendencyjny taki... patrze na koniec a tam brak autora i małymi literkami "reklama". No to rzut do kosza! Jak Murator dojdzie do takiego samego to tez tam skończy. A potem przestanę kupować.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #16

    Domyślnie

    Na pewno piszesz o "budujemy dom", a nie "zbuduj dom"? To drugie to faktycznie jedna wielka reklama.
    No ale w muratorze reklamy mi nie przeszkadzają - przecież mogę ich nie czytać, a czasu i wysiłku na wycinanie byłoby mi szkoda
    Za to podwójna okładka świetnie nadaje się na zakładkę pisma

  17. #17

    Domyślnie

    nie wiem czy to jakaś incydentalna akcja ale mój ostatni murator jest jak za starych dobrych czasów bez rozkładanej okładki.
    A już myślałem, że tylko mnie tak wkurzają te reklamy że tracę czas na ich wyrywanie. (na szczęście mam kominek)
    Inna sprawa to jak widzę tyle reklam to zastanawiam się czy to co pozostało też nie jest zakamuflowaną do formy artykułu kolejną reklamą, znacznie groźniejszą.
    To pismo zaczyna być mocno sponsorowane i tak traci wiarygodność i obiektywizm.
    Kiedyś było mniej reklam i jakoś cena była na podobnym poziomie.
    Może brak tej reklamy na okładce to jakiś dobry prognostyk na przyszłość.

  18. #18

    Domyślnie

    kupowałam kilka ładnych lat. z powodu reklam już trzeci miesiąc nie kupuję.totalne przegięcie.
    jest nas dwoje i Cichy C95.
    budujemy dom 2-osobowy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony