dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Co na to okno

  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie Co na to okno

    Witam wszystkich,

    pomału kończę remontować sypialnię. Czekam jeszcze na szafę (będzie 6 lipca).

    Wiem, wiem, wiem, że było już trochę o tym na forum, ale czy ktoś mógłby mi doradzić co zastosować na to okno???
    [/img]http://foto1.m.onet.pl/_m/86581bea3cfddcab7d081a07eb351a21,5,19,0.jpg[img]

    Bardzo podobają mi się żaluzje drewniane, ale zastanawiam się czy przy takiej kolorystyce nie będzie w pokoju za ciemno??? Pokój jest od strony wschodniej i jak widać na zdjęciu stoi tam duże drzewo akacjowe, więc słońca tam niewiele wpada.

    Druga wersja to rolety (jakieś jasne???) i do tego jakaś zasłona (może w brązie???)

    A może roleta rzymska???

    Proszę, poradźcie mi coś, bo od nadmiaru możliwości kęci mi się w głowie.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Chyba zdjęcie ma za duży rozmiar.

    Spróbuję jeszcze raz.

  3. #3

    Domyślnie

    ja bym poleciła drewniana roletę (sama nad czyms takim myślę), jakąś z jasnego drewna, i do tego kapkę jasniejszą kremową firankę taką do 3/4 okna. No i mini zasłonę, tak jako element dkoracyjny i zasłaniający podwiniętą zaluzję tylko pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    rolety rzymskie tez fajnie wyglądają-zalezy jaki styl preferujesz-jesli lekki to roletki

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    To okropne, ale cały czas jestem na etapie poszukiwań. Jak do tej pory zrezygnowałam z drewnianych żaluzji. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będą zasłony i roleta rzymska. Uszyta z jakiegoś jasnego i nie ciężkiego materiału chyba nie obciąży okna wizualnie. A jak myślą inni??? Bardzo chętnie posłucham Waszych pomysłów.

    Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Roletka na pewno nie będzie zabyt ciężka, jeśli lubisz taki styl, zostawiłabym samą roletkę, ale trudno mi cos doradzić bo nie widzę zdjęcia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony