dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wybierasz dom parterowy czy z poddaszem użytkowym?

Głosujących
1273. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • parterowy

    398 31,26%
  • z poddaszem u

    828 65,04%
  • 3 0,24%
  • 44 3,46%
Strona 3 z 35
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 681
  1. #41

    Domyślnie

    Przymierzamy się do budowy parterowego i tak już prawie na pewno zostanie.

  2. #42

    Domyślnie

    Zdecydowanie tylko parter.
    Wiek dziecięcy spędziłem na parterze. Nasto do dwudziestoparolatka X p. - z windy korzystałem raczej rzadko (ech młodość). I tak od trzydziestki spadam coraz niżej. Dwa lata IV piętro. Dwanascie III piętro i w niedalekiej przyszłosci znowu parter.

  3. #43

    Domyślnie

    Parterowy to było mije wielkie marzenie, które właśnie się realizuje. Podoba mi się duża przestrzeń i nie chcę się izolować od dzieci (chociaż może kiedyś zmienię zdanie )

  4. #44

    Domyślnie

    budujący parterowy udowodni swoje racje, podobnie budujący dom z poddaszem (moja opcja), a co udowodni statystyka?
    Finiszant

  5. #45

    Domyślnie

    Parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym.

  6. #46

    Domyślnie

    Parterowy z poddaszem użytkowym. Żona zakochała się w skosach....

  7. #47

    Domyślnie

    Prawie wszystko przemawiało za domem parterowym. Był tylko jeden problem: drzewa na działce, przy parterowym musiał bym więcej ich wyciąć. A to one stanowią o bezcennym dla nas charakterze naszej działki. Dlatego parter i poddasze użytkowe.
    Problem schodów na starość rozwiązaliśmy wybierając projekt z gabinetem na parterze, który stanie sie naszą sypialnią za kilkadziesiąt lat.

  8. #48

    Domyślnie

    O właśnie my tak samo... ze wzgledu na małą wąską działke parter z poddaszem użytkowym,
    http://www.projekty.murator.pl/preze...?IdProjektu=52
    - ulegnie niewielkim zmianom.
    Schody nie uważam za problem na starość, ale zostawiłam wariant zamiany gabinetu na parterze, na sypialnię no i wc na parterze połączone z natryskiem, też na starsze latka )
    Doświadczona "budowlanka". hihiihihih to dla Tommcco

  9. #49

    Domyślnie

    Z poddzaszem użytkowym. Głównie dlatego, że działaka jest wąska. Pozdrawiam. M.

  10. #50

    Domyślnie

    Moja działka też jest wąska ale "upychamy" tam parterowy bez uzytkowego poddasza.
    Mam awersję do schodów, ale okazało sie, iż niestety z uwagi na spadek terenu drobnych schodów nie unikniemy
    Oto Shadoki.
    W następnym odcinku Shadoki polecą na księżyc...
    ...czytał Piotr Fronczewski

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał George
    Zdecydowanie parterowy z poddaszem użytkowym, a powód? - wszystkie za jakie wymieniono wyżej,a główny, to że nie trzeba ścielić łóżek
    W parterowym bez poddasza tez nie trzeba czasem ścielić łózek... wystarczy zamknąć drzwi do sypialni
    Oto Shadoki.
    W następnym odcinku Shadoki polecą na księżyc...
    ...czytał Piotr Fronczewski

  12. #52
    Lipionek
    Guest
    Lipionek

    Domyślnie

    Zdecydowanie parterowy !!!! bez poddasza uzytkowego,czesciowo podpiwniczony Do[piero zaczne jak kupie dzialeczke

  13. #53
    Lipionek
    Guest
    Lipionek

    Domyślnie

    AAAAAAA kurcze zapomnialem jeszcze dodac zadnych garazy w bryle DOMECZKU !!!!!!!! Wspaniale to wymyslilem no nie Dom ma byc domem a nie magazynem ruchomego zlomu. Mili Panstwo to jest tylko moje zdanie z ktorym mozna sie zgodzic lub nie

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alanta
    Redakcjo, prosze dodać jeszcze jedną opcję ! Ja tak ja Pyrka: parter, piętro, poddasze nieużytkowe (dach nie jest płaski ! )
    Ja też podobnie : piwnica, parter, piętro z lekkimi skosami, poddasze nieużytkowe pod skośnym dachem (dwupołaciowym, 40st.), zaznaczyłem piętrowy... .

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Parterowy z użytkowym poddaszem, bez piwnicy. Zawsze marzyłam o schodach w domu i skosach w sypialni odizolowaniu części dziennej od nocnej i tak będzie. A jak na starość nie będziemy mogli biegać po schodach to jest gabinet na dole więc przystosujemy go na sypialnię i już, ale tym bedziemy się martwić za kilkanaście lat

  16. #56

    Domyślnie

    Budujemy parterowy,mąż za nic na świecie nie chce chodzić po schodach.

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Miął być parterowy z poddaszem użytkowym dworek, potem pałacyk , po wyeliminowaniu skosów powstała kostka bardzo funkcjonalna prosty dach dwuspadowy .takie domki dzieci rysują w przedszkolu
    :ozdrawiam

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Ja wybrałem domek parterowy z użytkowym poddaszem. Dlaczego? Z wielu względów dokonałem takiego wyboru. Miał być w kwadracie (lub prostokąt), bez żadnych załamań ścian, bez podpiwniczenia, z garażem (dużym), no i ciepły.

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Emil
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    412
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Parter z poddaszem nieuzytkowym. Brak schodow, blizej do ogrodu i jakies takie poczucie wiekszej przestrzeni.

    Emil

  20. #60

    Domyślnie

    Poddasze użytkowe, bez piwnicy
    Czyli w większosci

Strona 3 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony