dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 714
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 14275
  1. #41

    Domyślnie

    Ale numer - to samo do Ciebie napisałam w temacie mojego Chaberka w galerii
    Jeśli sądzisz ,że kobiety to słabsza płeć ,popróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

    http://www.3kwadrat.pl
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106412
    http://mojefotki.galerie.superfoto.pl/

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie

    cześć! mebelki najbardziej mi się podobały na trzecim zdjęciu.Jeśli chodzi o pomysłowość o której wczeżniej pisaliśmy - to chyba dziś mnie zabiła.Pomalowaliśmy sypialnie na żółto i pomarańczowo i kolory chcą nas zjeść chyba troche za intensywne wyszły. Jak całe życie jestem ,żywiołowa ,odważna to zbladłam przy tych ścianach (mamy z mężem nadzieje ,że blade meble rozładują natężenie kolorów)OBY

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    no właśnie, to jest tak z tym żółtym kolorem. Już kilkakrotnie próbowałam łączyć z nim inne kolory i zawsze coś było nie tak. Ten kolor mnie zawodzi. I szybko staje się nijaki. Mam w domu ściany żółte i turkusowe, kiedyś miałam żółte i fioletowe (wtedy wyglądało to lepiej niż z turkusem). Tragedia. Nawet meble tego nie ukryły. Tylko,że to też zależy od odcienia. A możesz przesłać fotki?

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    uwaga, uwaga!!!
    To umywalka z szafką do łazienki
    Tylko, że z gazetki bo moja jeszcze jest w kartoniku


  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Cyla, znalazłam zielone ściany z venge. Tylko tak niezbyt wyraźnie widać, ale bardzo podoba mi się to zestawienie.


  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie



    musiałam pokazać, jaki mały rozbójnik rośnie z naszego synka

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    dżempel, co z tą sypialnią? Może wkleisz linka do swoich postów, będzie wtedy łatwiej zaglądać na Twoją stronkę A tam są cudeńka

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    nie wiem, czy ktoś tu do mnie zagląda, ale co mi tam. Wklejam dalej, popiszę sobie sama do siebie

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie



    to projekt kuchni- widok z salonu na kuchnię i trochę bardziej na prawo, czyli na wejście do kuchni. To białe na pierwszym zdjęciu z prawej to właśnie ta ściana, która będzie bordowa. I kolory oczywiście też tutaj są nie te, co powinny, ale jakoś coś mi się pomieszało przy drukowaniu i skanowaniu. Ten program do projektów nie ma wszystkiego co powinien mieć.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie




    na pierwszym ujęciu widok z przedpokoju na pokój dziecka, sypialnię, salon(otwarte dzrwi, na wprost okno balkonowe), i kuchnię.


    Drugie zdjęcie robione przy balkonie w salonie, widok na przedpokój i kawałek salonu połączonego z kuchnią (na lewo). Tu także ta biała ściana ma być bordowa. Kiedyś tam także będzie kominek, już wszystko jest przygotowane, tylko brak kasy na razie na jego wykończenie

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie



    no i widok z kuchni na salon

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    to pogadam sobie dalej
    odbieramy dziś centralne!!!
    W końcu. Wczoraj porobiłam trochę fotek, zanim się wszystkie rury pochowają w ścianach, tak to wyglądało wczoraj:



    jak można skojarzyć po grzejniku, to łazienka. Dziś była wykończenówka, czyli rozkładanie grzejniczków na podłodze. Tu ich jeszcze nie ma

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie



    a to sama nie wiem co . Ale intrygująco wygląda. Tzn. to chyba bojler, ale to nie moje tematy...

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie



    za to tu jestem pewna- piec miałowo-węglowy Stelmark z podajnikiem




  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie


    a tu kawałek kuchni, gdzie także dziś rozłożono grzejniczki na podłodze i przejście do salonu, już bez podłogówki.

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS
    Motyczko bardzo się cieszę, że tutaj zawitałaś . Od roku śledzę to forum i twój domek także. Chciałam Ci pogratulować wspaniałej chałpki. Ta wieżyczka jest rewelacyjna, pewnie milusio jest tak rano pić kawkę w tak przytulnym miejscu. Baaaardzo lubię dużo dziennego światła a tam go nie brakuje. No, a te krzesła to już wogóle
    Pozdrawiam serdecznie.
    ach jak mi miło, że się podoba ...nie ukrywam, ze fajnie jest, bo wszystko widać w około co sie dzieje a i światła faktycznie jest mnóstwo ..na krzesłach tez siedzi się bosko

    zaglądam, zaglądam i bede zaglądała ..........życze spokojnej wykończeniówki z dobrymi pomysłami

    pozdrawiam serdecznie
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS
    że już nie wspomnę o Waszej córci... Sama radość. Jak się chowa?
    przeoczyłam to pytanko

    dziekujemy chowa się b. dobrze, zeby nie zapeszać

    ale widzę, ze masz błęktinookiego-słodkiego blondaska, skarbulek lubi poprostu zeby było w szafach posprzątane fajniusi chłopak, to juz prawie kawaler przy naszej, zywe srebro serce się raduje, jakie fajne dzieciaki na forumowych wątkach ....Gratulujemy

    pozdrofki
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    o... jak miło, że wpadłaś. No tak, żywe srebro to o nim za mało powiedziane. Nie usiądzie grzecznie nawet na 30 sekund, lata, wszystko demoluje, psa ciągnie za ogon, mnie rano budzi ciągnąc za włosy (bo on wstaje o 6.00 i sobie wychodzi sam z łóżeczka). Ale za to go baaaardzo kocham. Nie wiem po kim ma ten charakterek. Pierwsze słowa, jakie powiedział, to Bruno (czyli pies, potem nie, co teraz mówi najczęściej jak mu coś zabraniam i tata. Mama była na szarym końcu . Marcelinka też za jakieś 2 miesiące pokaże co potrafi . Tylko, że w wersji mini, jak to na początku. Dawidek do 3 miesięcy to był istny aniołek. A ile waży teraz Wasza córcia? Naprawdę jest śliczna, aż mi się chce teraz córeczki...

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    jeej - jaki przesłodki, rozkoszny urwis !!!!!
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    hmmmm. Arcobaleno, to nic w porównaniu do Twojej córci . To zdjęcie na schodach powala na kolana . Jak tak patrzę na te Wasze córeczki, to tak myślę, że Dawidkowi przydałaby się siostrzyczka.....

Strona 3 z 714

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony