dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 196
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 3907
  1. #581
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AGNIESZKA31

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    586
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    na projekcie pisze 40 kubików na sciany,do tego oczywiście dochodzi dach,ale na dach drzewo mam z własnego lasu plus blachodachówka od tatusia
    marzenia dobre są -bo są

  2. #582
    Guest

    Domyślnie

    Jest napisane

  3. #583
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AGNIESZKA31

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    586
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    wiem,dodałam 3 kubiki bo pisze 37,ale jak znam życie to w praniu okaze sie że najlepiej bedzie jak kupie 55 kubików
    marzenia dobre są -bo są

  4. #584

    Domyślnie

    AGNIESZKA31 - to ty obszarniczka jesteś
    własny las pięknie
    bodekku

    Never change a runnig system !

    Zdjęcia

  5. #585
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AGNIESZKA31

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    586
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    no nie mój tak do końca tylko taty,ale to nie zmienia faktu że da mi na dach, byłoby na cały dom ale sąsiad wyciął nam dęby i buki i wszystko co lepsze.Miałam mu łeb urwać ale rodzice mają za dobre serce i dupkowi wybaczyli nawet na policje nie zgłosili.Ja bym nie wybaczyła ale co zrobić ,jeszcze kiedyś sie zemszcze
    marzenia dobre są -bo są

  6. #586

    Domyślnie

    AGNIESZKA31 - są lepsze sposoby
    niż urwanie łba; co nie zmienia faktu,
    że szanowny rodziciel ma "złote serce"
    bodekku

    Never change a runnig system !

    Zdjęcia

  7. #587

    Domyślnie

    Wita się z Wami nowy szkieletor! Zakupiłem działke, niestety bez mediów. Zamierzam zakupić dom szkieletowy z firmy domy i domki, 75m za 100.000 pod klucz, bez fundamentu. Czy ktoś ma doswiadczenia z tą firmą lub tym projektem?
    Pozdrawiam!

  8. #588

    Domyślnie

    Prośba do Pana Wojciecha.


    Panie Wojciechu bardzo proszę o Pana opinię o n/w problemie.
    Mam dach czterospadowy z użytkowym poddaszem. Powierzchnia dachu to ok 350m2 wykonany z płyty OSB i pokryty gontem. Pochylenie dachu 30stopni.
    Ocieplenie dachu to 25 cm wełny. Paroizolacja jest. Podbitka jest z PCV.
    Chodzi mi o to, że latem na poddaszu jest bardzo gorąco. Myślę, że problem jest w niewystarczającej wentylacji dachu.
    W podbitce co 4 panel jest panel wentylacyjny a na dachu są punktowe wywietrzniki (3 sztuki).
    Na tak dużą powierzchnię dachu to chyba za mało.
    Dołożyć nowe wywietrzniki to nie problem, ale bardzo bym prosił o Pana zdanie.
    pozdrawiam

  9. #589

    Domyślnie

    Jak Wam się mieszka w szkieletach? Warto czy nie???

  10. #590

    Domyślnie

    Miałem już dom tzw. standardowy i teraz mamy drewniaka. Klimat w drewnianym jest jakiś taki przyjemniejszy, ale to moje odczucie.
    Buduje się strasznie szybko. Co prawda nie wychodzi jakoś taniej niż murowany. Oczywiście ma swoje plusy i minusy, ale ja się cieszę, że dałem się namówić na tą technologię.

  11. #591

    Domyślnie

    Znalazłem drugi domek 100m + 60m z nie wykończonym poddaszem firmy DAMIR za 95.000. Ktoś ma doświadczenia z tym projektem lub firmą?

  12. #592

  13. #593

    Domyślnie

    Cytat Napisał rob10
    Znalazłem drugi domek 100m + 60m z nie wykończonym poddaszem firmy DAMIR za 95.000. Ktoś ma doświadczenia z tym projektem lub firmą?
    Zobacz co tam mają "za dopłątą". Tym sposobem wyjdzie nie 95tys, a 150. I wtedy to już nie jest taka promocja.
    Jak szukasz tańszych szkieletów to zobacz http://www.interdom.pl/pl/?nzw=start Tylko uwaga - podobno nie kłądą folii (a w zakresie prac jest to podane), więc gdyby co trzeba im patrzeć na ręce.

    Ja też szukam jakiegoś tańszego domku. Jak masz jakieś jeszcze na oku, daj znać.

  14. #594

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź Goosia.
    15.000 fundament
    4.500 komin dwukomorowy
    3000 orurowanie
    1.500 transport
    1000 projekt
    Za całość o 25.000 zł więcej czy uważasz, że to nadal dużo?

  15. #595

    Domyślnie

    Nie chcę się powtarzać - zapraszam zatem na stronę - http://www.szkielet.com.pl/forum/vie...04f4908cf5cc31 - gdzie wyraziłem swoje uwagi dotyczące kontaktów z firmą Damir.

    Są to moje subiektywne opinie i nie każdy musi się do nich dostosować.

  16. #596

    Domyślnie

    Cytat Napisał rob10
    Za całość o 25.000 zł więcej czy uważasz, że to nadal dużo?
    Ooo, to takimi wyliczeniami nie dysponowałam. Rzeczywiście, 25 więcej, to i tak promocja
    No i w przypadku Damiru, po przeczytaniu podanego forum, to już bym sobie darowała.
    A jeżeli chcesz się budować w Mazowieckiem to zobacz tą firmę Inez (http://inez.info/). Nie widziałam ich realizacji ale po obejrzeniu strony i skontaktowaniu się, mam o nich dobre zdanie. I mają też tańsze domki. No i w wersji "pod klucz" rzeczywiście jest wszystko "pod klucz". Mi nie wybudują, bo ja w Łódzi

  17. #597

    Domyślnie A inne firmy?

    Tak latam po wszystkich ofertach i nie najdroższe wydają mi się jeszcze takie firmy jak Buma, Budbox. Oni budują domy panelowe. Ceny nie są powalające, a domki śliczne. Z Bumy nie dostałam niestety żadnej odpowiedzi o cenę, więc jeśli macie jakiś cynk, podzielcie się. Dzięki

  18. #598

    Domyślnie

    witajcie - u mnie już wykończeniówka
    można się wykończyć
    bodekku

    Never change a runnig system !

    Zdjęcia

  19. #599

    Domyślnie

    Niech no mi ktoś z już budujących napisze, na coo jeszcze trzeba wyłożyć kasę oprócz domu. Ogrodzenie, działka, podłączenia... O czymś na pewno nie wiem. A jakaś instalacja odgromowa (teraz właśnie przeczytałam), to trzeba ja zakładać od razu? Czy nie odbiorą domu, jak jej nie będzie?
    Zaczynam bawić się z papierologią, zgodami.... Czy do tego trzeba mieć już działkę?

    bodekku zazdroszczę Ty się wykańczasz na wykończeniówce, a ja się wykańczam na obliczeniach. Już zaczynam siwieć A mąż nie dał się przekonać... do dziś, kiedy to sam zaproponował. Hurrraaa!!!

  20. #600

    Domyślnie

    Goosia - koszty dodatkowe to:
    działka, przyłącza, dojście, podjazd, odbiory
    potem wyposażenie, może ogród.

    Do papierologii najlepiej mieć działkę
    wtedy wszystko na nią załatwiasz

    Co do siwienia - w TV widziałem reklamy farb do włosów
    bodekku

    Never change a runnig system !

    Zdjęcia

Strona 30 z 196

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony