dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32

Temat: Moje cudo :)

  1. #1

    Domyślnie Moje cudo :)

    Witam serdecznie wszystkich.....

    Od pewnego czasu sobie tu klikam razem z Wami na forum...ogladam Wasze cuda,wymieniam sie opiniami, porownuje ceny itp.

    Teraz przyszedl czas zeby pokazac co nie co...... Projekt robilem od podstaw z architektem...tzn opieralismy sie na "Milenie II" z pracowni Archipelag z Wrocławia.....

    Rozpoczalem budowe w lutym w tym roku.....wszystko zalatwiala firma, material, transport, rozladunek, wszystko....od zera po dach....

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    W dziale informacje informatyków jest "szkolenie" z wklejania fotek - bardzo dobre - ja się naumiałam
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki...zaraz sie wezme do edukacji ale najpierw zrobie na fotosik.pl

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Witaj Waldemaro jesteśmy na podobnym etapie prac. Przynajmniej tak wynika ze zdjęć!
    Najważniejsze aby prace szły do przodu. Pozdrawiam

    moja galeria

  6. #6

    Domyślnie

    Witam....tzn ja juz jestem po(stan surowy otwarty,pelne deskowanie + papa) .juz dobry miesiac,ale fotek nie zrobilem jeszcze...czekam za dachowka bo nie ma :/

  7. #7

    Domyślnie

    No ja też czekałem za dachówką bo nie było długo, ale już mam! Teraz czekam na montaż. Na razie murarze kończą kominy.

  8. #8

    Domyślnie

    fiacior moge spytac ile Cie wyniosl s.surowy otwarty z polozona dachowka???

  9. #9

    Domyślnie

    Stan surowy otwarty tak około 150-160tys.
    Czy u Ciebie wyjdzie taniej, bo ja jestem załamany liczyłem na trochę mniej. Ale przy tych cenach dzisiaj?!

  10. #10

    Domyślnie

    124K s.surowy bez dachowki, tzn muraz przygotowal dach gotowy do dachowki....a dachowka+rynny+4 okna rotto+ usluga jakos 43-44K, projekt + inne duperelle, razem jakos 173K....a to dopiero poczatek....

  11. #11

    Domyślnie

    Ja stan surowy zamknięty licze na 200tys. Za okna i drzwi i bramę od garażu zapłaciłem 34tys. Dokładne koszty będę znał jak już będę miał stan zamknięty, bo co chwile coś i kasa leci!

  12. #12

    Domyślnie

    ooo to ladny z Ciebie optymista
    O to nowe fotki mojej rezydencji

    http://Waldemaro.fotosik.pl/albumy/227734.html

    I jak podoba sie ??? Nikt nic nie pisze, wiec chyba nie
    Pozdr.

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie

    oj dużo jeszcze roboty przed Tobą ! A z drugiej strony już rozpoczęte i z górki pozostało tylko budować budować budować i cieszyć się każdym etapem- -bo to przecież NASZE własne -wymarzone Powodzonka

  14. #14

    Domyślnie

    Waldemaro, budowa idzie pełną parą - GARTULUJĘ!
    Jak możesz wklej gdziesik projekt domu, z przyjemnością sobie podejrzę.
    I czekam na kolejne zdjęcia.
    Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
    "Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej"

  15. #15

    Domyślnie

    No jeszcze troszke roboty jest.....no ale blizej niz dalej....teraz to bedzie stalo do przyszlego roku, bo jak kazdy wie, jak sie buduje dla siebie to mury musza odstac, przemarznac na zime i na lato wyschnac...inaczje jak sie buduje na sprzedaz to i po 6 miesiacach mozna juz mieskzac

    Projektu niestety nie posiadam w wersji elektronicznej, ale jak bedzie chwila czasu to cos narysuje nie ma problemu.....a tak mniej wiecej to jest tak, jak sie patrzy od frontu :

    - po lewej pierwsze pomieszczenie to gabient,potem pom.gosp.,wc
    - po prawej kuchnia,schody( skrytak pod schodami)
    - salon 35 m. kw

    A do gory....4 pokoje + lazienka
    pozdr.

  16. #16

    Domyślnie

    Też pooglądałam sobie zdjęcia twojej rezydencji Super...tylko sąsiadów masz strasznie daleko, czy to oznacza że masz aż taką dużą działkę??

  17. #17

    Domyślnie

    Dzieki...no wrescie ktos pochwalil bo juz myslalem ze kicha totalna....
    NIe co Ty....dzialka ma 858 m.kw. obok sa dzialeczki do kupienia, za mna buduje sie jakies 11 domkow, a te domki co widac w tle to sa juz pierwsi lokatorzy tatmego rejonu...teraz my mlodzi za pare lat bedzie tam piekne osiedle....
    Pozdr.

  18. #18

    Domyślnie

    Jest dachowka ))))narescie
    Dekarz wola sobie za polozenie 50zl/m kw. a mam tego 225 m.kw....ehh....
    To duza firma, z doswiadczeniem i ugruntowana pozycja na rynku...wiec chyba cena wygorowana nie???przynajmniej bede mial pewnosc ze nie robia to jakies "papudroki po godzinach".....

    A i jeszcze mi zle okna polaciowe zamowili.....i od poniedzialku nerwica..od samego rana.....ahh....to moj pierwszy i ostatni dom
    Pozdr.

  19. #19

    Domyślnie

    W poniedzialek wchodza dekarze Oczywiscie jesli "gruszki z nieba nie beda spadac"

  20. #20

    Domyślnie

    U mnie też pomału wchodzą dekarze. Muszą mi zafoliować i położyć dachówkę. Będzie mnie to kosztowało 28pln za metr. Razem z więżbą wychodzi 53zł. Pozdro

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony