dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 320
  1. #301

    Domyślnie

    Bayzone_pl wracając do sprecyzowania pytania znalazłam kiedyś w media. Dokładnie Piekarnik ELECTROLUX EVY3841AOX
    A chciała bym się dowiedzieć jak sie on sprawdza w codziennym życiu i czy przyda się wydać kasę
    A może jednak dodać więcej i kupić coś lepszego.

  2. #302
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kincia Zobacz post
    Bayzone_pl wracając do sprecyzowania pytania znalazłam kiedyś w media. Dokładnie Piekarnik ELECTROLUX EVY3841AOX
    A chciała bym się dowiedzieć jak sie on sprawdza w codziennym życiu i czy przyda się wydać kasę
    A może jednak dodać więcej i kupić coś lepszego.
    Tu ciężko będzie o lepszy... Może... większy ?
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  3. #303

    Domyślnie

    A coś z wolnostojących możesz polecić ??
    no i... czy taki piekarnik zastąpi mi urządzenie do gotowanie na parze, bo to mnie najbardziej interesuje

  4. #304
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kincia Zobacz post
    A coś z wolnostojących możesz polecić ??
    no i... czy taki piekarnik zastąpi mi urządzenie do gotowanie na parze, bo to mnie najbardziej interesuje
    Taki piekarnik nie zastąpi Ci urządzenia do gotowania na parze.
    Co masz na myśli pisząc "z wolnostojących"
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  5. #305

    Domyślnie

    Trochę szkoda, bo miałam nadzieję że piekarnik i takie urządzenie to w sumie to samo.
    To chyba jednak będę musiała sobie doczytać o przepisach i tak jak to wygląda dokładnie...
    albo pogadać z jakimś urzytkownikiem.
    Wolnostojacy piekarnik taki połączony z kuchenką

  6. #306
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kincia Zobacz post
    Trochę szkoda, bo miałam nadzieję że piekarnik i takie urządzenie to w sumie to samo.
    To chyba jednak będę musiała sobie doczytać o przepisach i tak jak to wygląda dokładnie...
    albo pogadać z jakimś urzytkownikiem.
    Wolnostojacy piekarnik taki połączony z kuchenką
    Czyli kuchnia wolnostojąca...?

    To dobry pomysł - znajdź instrukcje obsługi od kilku urządzeń z użyciem pary i zobacz jak to tam funkcjonuje. Czym innym jest parowar do zabudowy, czym innym piekarnik parowy a czym innym piekarnik z opcją wykorzystania pary.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  7. #307

    Domyślnie

    Akurat natrafiłam na ten Electrolux, i pozytywne opinie
    no cóż trzeba będzie się dokształcić, albo poszukać kogoś kto z takowego piekarnika parowe korzystał
    szukam dalej

  8. #308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    Proponuję:

    Proponuję:

    Płyta Whirlpool AKF 6422 IXL
    http://www.zmyslowakuchnia.pl/#/prod.../AKF_6422_IXL/
    Piekarnik Whirlpool AKZM 6570 IXL
    http://www.zmyslowakuchnia.pl/#/prod...AKZM_6570_IXL/

    Kupiłem ten sprzęt i mam pytanie, piekarnik po podłączeniu i włączeniu 200C bez termobiegu, oddaje podmuch wiatru pod blatem, czy to jest normalne? Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, jest to o tyle silny podmuch wiatru, że spokojnie faluje kartka, a jest to idealnie na wysokości oczu dzieci.

  9. #309

    Domyślnie

    Płyta Whirlpool AKF 6422 IXL
    http://www.zmyslowakuchnia.pl/#/prod.../AKF_6422_IXL/

    - Płyta fajna, idiotyczne rozwiązanie to plastikowe zaślepki z tyłu płyty na mocowanie osłony, niestety nie wiedziałem, że to jest, bo mocno to utrudnia czyszczenie gładkiej powierzchni
    - Płyta przez żeliwne żebra, mocno się nagrzewa, w poprzednich wersjach moich "tanich" płyt nie miałem sytuacji, żeby blat w okolicy 5 cm od płyty był ciepły, podczas gotowania...
    - Żeliwne kratki, chyba muszę bardziej uważać przesuwając garnki z nad palnika lekko na bok, żeby gorące płyny mnie nie oblały, bo garnki, patelnie lubią się przechylić.

    Piekarnik Whirlpool AKZM 6570 IXL
    http://www.zmyslowakuchnia.pl/#/prod...AKZM_6570_IXL/
    - trafił się prawdopodobnie uszkodzony sprzęt, ponieważ po ustawieniu grzania góra-dół, 200C, 20 min przykładowo od razu odlicza 20 min, nie wskazuje kiedy osiągnie 200C, chyba powinno być to sygnalizowane napisem PRE z instrukcji, tak sam nie działa szybkie grzanie
    - w związku z wadą powyżej, to jest chyba uszkodzony jakiś czujnik, bo piekarnik włącza maksymalne obroty nawiewu/chłodzenia, i ze stółu oddalonego 1,5m od piekarnika, zwiewa kartki...
    - przednia drzwiczki, mają odbarwienia, 5cm pasy, jasne ciemne, informacja Whirpool powiedziała, że takie wady nie podlegają gwarancji

    Sprzęt wróci do sklepu w którym został kupiony z żądaniem wymiany na nowy, tylko teraz sam się zastanawiam czy dobrze wybrałem.

  10. #310

    Domyślnie

    jak już to bym bardziej polecał całą kuchnie jak ELECTROLUX EKI6450AOX

  11. #311

    Domyślnie

    Cytat Napisał warta Zobacz post
    jak już to bym bardziej polecał całą kuchnie jak ELECTROLUX EKI6450AOX
    Musi być zabudowa.

  12. #312
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    z piekarników chyba wybiorę takiego elektroluxa (EOC45751OX):
    http://www.neo24.pl/?p=electrolux_eo...1%7CELECTROLUX

    Zależy mi na pyrolizie i niezbyt wysokiej cenie.

    Niestety na urządzenia wyłączane zupełnie nie mam co liczyć, wszytskie mają te niepotrzebne zegarki palące się non-stop.

  13. #313

    Domyślnie

    Możesz powiedzieć czy piekarnik Whirlpool AKZM 6570 IXL ma prowadnice teleskopowe? Jak się zakończyła sprawą z wymianą? Zastanawiam się nad nim i nie wiem czy kupować czy szukać dalej.

  14. #314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kupiłam taki:
    Electrolux EOC 3430COX
    pyroliza i jedna prowadnica teleskopowa. Grill i termoobieg, ale bez termosondy

  15. #315
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jarula

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Kod pocztowy
    16-503
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał enie100 Zobacz post
    Możesz powiedzieć czy piekarnik Whirlpool AKZM 6570 IXL ma prowadnice teleskopowe? Jak się zakończyła sprawą z wymianą? Zastanawiam się nad nim i nie wiem czy kupować czy szukać dalej.
    tez myslalem o kupnie AKZM 6570IXL ale w sieci brak jakichkolwiek opinii i z tego co sie zorientowalem to on nie ma prowadnic teleskopowych. Za dwa tygodnie musze dokonac zakupu piekarnika i na dzis po przejrzeniu calej masy ofert stanelo na Electroluxie AOC 5851AOX. Ma pyrolize, miekki domyk drzwi czyli to co wymieniony Whirlpool oraz dodatkowo jeden poziom teleskopowych prowadnic, termosonde i jest o 100 zl tanszy.

  16. #316
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Miły Człowiek

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Koczargi Stare
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Padło już kilkukrotnie pytanie o to czy można zainstalować płytę indukcyjną nad piekarnikiem z pyrolizą?

    Niestety nikt nie udzielił odpowiedzi. Jeżeli ktokolwiek posiada taka wiedzę to bardzo proszę o informację.

    Może ktoś ma taki zestaw i używał już funkcji pyrolizy?

  17. #317
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mario66

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    4

    Domyślnie

    witam

    chciałbym się poradzić w sprawie wyboru piekarnika, po długim poszukiwaniu zdecydowałem się na zakup electroluxa EOC45752OX lub EOC5851AOX (pyroliza, chłodny front, lekkie domykanie i dużo funkcji w rozsądnej cenie), czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tymi modelami? oba są w bardzo podobnej cenie, ten 5851 różni się tylko tym że ma bardziej bajerancki wyświetlacz i więcej programów automatycznych (pieczenie chleba, suszenie itp.) i tu moje pytanie czy ktoś korzysta z programów automatycznych? czy stanowią one jakieś dodatkowe funkcje czy tylko pewien zestaw ustawień (czas, temp.) który mogę sam odtworzyć w modelu bez tych funkcji zapisanych fabrycznie?
    osobiście obawiam się czy ten bajerancki wyświetlacz może w przyszłości okazać się najbardziej awaryjnym elementem, może ktoś mi doradzi

  18. #318

    Domyślnie

    Cześć

    Jestem ciekawy czy uzytkuje ktoś może piekarnik Amica IN 833 W
    Jak z jego jakością / trwałością ?
    A może coś innego w tej cenie ?

  19. #319

    Domyślnie

    Witam!
    Jaki piekarnik polecacie? przedział cenowy to 1100-1800zł kolor czarny.
    początkowo byliśmy zdecydowani na Boscha, jednak po wizycie w kilku sklepach zwyczajnie zgłupieliśmy, w oko wpadł mi samsung głownie za sprawą wyglądu i funkcji DualCook (możliwość niezależnego pieczenia na dwóch poziomach). teraz zupełnie nie wiemy co wybrać...
    zależy nam aby piekarnik był dobrej jakości, miał jak największą pojemność (67-71L.) i jeżeli jest taka możliwość to własnie aby posiadał funkcję niezależnego pieczenia na dwóch poziomach. na bajerach typu pyroliza czy tych lepszych prowadnicach raczej mi nie zależy. z góry dziękuje za pomoc i rady.
    -SAMSUNG NV70F3784EB
    -Bosch HBG634BB1 czarny
    Ostatnio edytowane przez manhatan17 ; 07-09-2015 o 12:09 Powód: ...

  20. #320

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad piekarnikiem początkowo bosch ale po wizycie w markecie zastanawiamy sie nad whirlpoolem model AKZ 6230 NB czy ktoś może coś doradzić w tej kwestii. Wygląda na prawdę super

    Oglądaliśmy też piekarniki z amici np ten http://allegro.pl/piekarnik-amica-in...010092758.html pięknie wygląda i ma sporo fajnych funkcji choć jakoś nie jestem przekonany do marki amica.

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony