dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Sanitop - kupić czy wyrzucić?

    Czy ktoś zna ich produkty? Przymierzam się do kupienia ich zestawu prysznicowego. Cena bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi, ale nie wiem, czy na tym jego atrakcyjność się wyczerpuje. Bardzo proszę o opinie.

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt z Was nie użytkuje baterii z Sanitopu? Hm, to chyba mówi samo za siebie.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,

    Sanitop to średnia półka. Ma mało punktów w których go sprzedają. Fatalna strona internetowe. Mój architekt wnętrz mówi, że to dobra jakość za "stosunkowo" niewielkie pieniądze.

    Ja kupię do domu jeden sprzęt tej firmy umywalkę PLAN 150.

    Pozdrawiam
    Kiaran

  4. #4

    Domyślnie

    Dziekuję za odzew. Ja wczesniej nigdy nie natknęłam sie na tą firmę, a stronę internetowa faktycznie mają fatalną i po jej lekturze moje wątpliwości wzrosły, stąd to pytanie do Was.

  5. #5

    Domyślnie

    I co z tym sanitopem. Kupować czy nie???

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał roszponka
    I co z tym sanitopem. Kupować czy nie???
    Witam,

    Właśnie zakończyłem wybór ceramiki i rozmawiałem z naprawde rozsądnym człowiekiem od ceramiki w jednym z salonów w Wawie - z czystym sumieniem poleca Sanitop - ceramika Roci, Koła czy Cersanitu się do tego nie umywa.
    Rozsądnym, bo poleca sprzęty , które mają najlepszy przelicznik ceny do jakości - na zasadzie, "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać".

    Pozdrawiam
    Kiaran

  7. #7

    Domyślnie

    witam,
    wtrące się do tego Sanitopu, ponieważ ostatnio znalazłam fantastyczny kibelek na Bartyckiej w Warszwie, ale jak się okazało to fantastyczny był tylko fason. ceramika niesamowicie krzywa, góry i doły, a korpus montowany do stelażą miał " fale Dunaju" za żadne skarby nigdzie nie było linii prostej.
    Pani w salonie stwierdział ,że nikt wcześniej tego nie zauważył( ha, ha, dobre sobie!!!!!), ale tego nie dało się NIE zauważyć.Poprosiłam Panią o rozpakowanie innego kartonu z kibelkiem i w magazynie w sumie rozpakowano mi tych kibelków 2 ( i to tylkodlatego,że się uparłam!) i okazało się że każdy miał jakąs wadę.


    pzdr
    pohlanka

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pohlanka
    witam,
    wtrące się do tego Sanitopu, ponieważ ostatnio znalazłam fantastyczny kibelek na Bartyckiej w Warszwie, ale jak się okazało to fantastyczny był tylko fason. ceramika niesamowicie krzywa, góry i doły, a korpus montowany do stelażą miał " fale Dunaju" za żadne skarby nigdzie nie było linii prostej.
    Pani w salonie stwierdział ,że nikt wcześniej tego nie zauważył( ha, ha, dobre sobie!!!!!), ale tego nie dało się NIE zauważyć.Poprosiłam Panią o rozpakowanie innego kartonu z kibelkiem i w magazynie w sumie rozpakowano mi tych kibelków 2 ( i to tylkodlatego,że się uparłam!) i okazało się że każdy miał jakąs wadę.


    pzdr
    pohlanka
    Każdą ceramikę przed zakupem trzeba dokładnie obejrzeć, taki sam przypadek miałem z Hatrią, która też nie jest kiepską ceramiką, na dwie umywalki jedna miała wady, po wymianie jest bez zarzutu.

    Trzeba uważać, ostatnio do moich znajomych przyjachała umywalka Laufena Alessi ponad 3k za sztukę ! UKRUSZONA !

    Nie ma reguły, najdroższy sprzęt może mieć wady.

    Pozdrawiam
    Kiaran

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony