dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Jaką wybrać kuchenkę do zabudowy- proszę coś doradzić

    Podpowiedzcie co mam wybrać. Kuchnia. gazowao-elektr. Boscha -pokrętła przy piekarniku ,BRAK TERMOOBIEGU, piekarnik 7 funkcji , ecoClan.Ta kuchnia ma ten plus (dla mne ) ,że płyta grzewcza nie posiada pokreteł przez co jest na niej więcej miejsca. lub...
    Piekarnik Gorenje - 8 funkcji, TERMOOBIEG, ecoClan,i + płyta grzewcza z pokretłami . Piekarnik jest więc lepiej wypasiony ale szerokoś płyty ograniczona pokrętłami





  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mobutu

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    na tym zdjęciu płyta gorenje wygląda na szerszą od piekarnika
    czy to złudzenie?

  3. #3

    Domyślnie

    Tak może wyszło, ale płyta ma szerokość piekarnika- tu akurat się zgadza.

  4. #4

    Domyślnie

    Piekarniki mają szerokość jednakową .

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym wybrała Gorenje. Bardziej podchodzi mi wygląd i dla mnie z kolei pokrętła z boku płyty są plusem. (Mam trójkę małych urwisów i wszystkie pstryczki, pokrętła itp to wspaniała zabawa ). Może i troche mniej miejsca ale jak dla mnie wystarczająco.
    Pozdrawiam
    Aga
    nasz domek
    Album 1
    Album 2

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar suire
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    218
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    A ja wybrałabym bez pokreteł na płycie.Są niewygodne do czyszczenia.Kumpela ma tak i wiecznie przeklina.
    Jesli lubisz domowe wypieki ,to termoobieg bywa przydatny.Odkąd go mam ciasta wychodza równo upieczone i nie przypalają sie od spodu.
    Pozdrawiam suire.
    komentarze
    dziennik

  7. #7

    Domyślnie

    No właśnie , boję sie tych pokręteł na płycie. Zupełnie nie wiem jak sprawdzają się takie płyty. Ciasto jednak też często wypiekam- no cóż -naprawdę nie znoszę dokonywać wyborów.

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mobutu

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    w aktualnie zajmowanym lokum mamy płytę z pokrętłami
    i piekarnik też (zmiksowalismy dwie różne firmy)
    może to jest rozwiązanie którego szukasz

  9. #9

    Domyślnie

    tuuska1
    To moze poszukaj innej kuchni gazowo-elektryczne - takiej która ma i termoobieg i pokrętła na panelu. Wybór jest naprawdę duży.
    nasz domek
    Album 1
    Album 2

  10. #10

    Domyślnie

    A czy jest możliwość rozdzielenia takiego zestawu? Czy można to tylko montować, tak jak zwykłą kuchenkę wolnostojącą? My chcemy miec piekarnik w słupku, ale niestety piekarnik taki kosztuje z 2000 + ok 800 osobna płyta. A rozbicie takiego zestawu oszczędziłoby nam pieniędzy.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar suire
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    218
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    A takie coś.Bez pokreteł na płycie i z termoobiegiem.

    http://www.euro.com.pl/kuchnie-do-za...pd615ceu.bhtml
    Pozdrawiam suire.
    komentarze
    dziennik

  12. #12

    Domyślnie

    Angelika
    Jak najbardziej można rozdzielac takie zestawy (moja siostra tak robiła), tylko muszą miec osobne sterowanie (większośc tak ma).
    nasz domek
    Album 1
    Album 2

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga76
    Angelika
    Jak najbardziej można rozdzielac takie zestawy (moja siostra tak robiła), tylko muszą miec osobne sterowanie (większośc tak ma).
    aga76
    Dziękuję za taką odpowiedź. Uszczęśliwiłaś mnie niesamowicie :-d Mimo, że Cię nie znam, to mam chotę Cię wyściskać

  14. #14

    Domyślnie

    Suire-kuchenka którą mi podpowiadasz to dokładnie ten model ,który przedstawiłam. Oglądałam ją w Saturnie i też pisało,że ma termoobieg ale na stronach producenta nic o tym nie ma , w sklepach internetowych też piszą ,że brak termoobiegu. Muszę chyba zrezygnować z termoobiegu lub przyzwyczaić sie do płyty z pokrętłami. Najbardziej boje sie ,że jak juz cos kupię to dopiero wtedy zrozumiem co tak naprawdę by sie sprzydało.

  15. #15

    Domyślnie

    Ja też właśnie wybieram kuchnię pod zabudowę, więc odezwę się w tym wątku
    Wybraliśmy piekarnik Electrolux EOB 53101 X, bo ma teleskopy, termoobieg i grill i kosztuje ok 1100 zł. Nie czarujemy się, że coś innego kiedyś użyjemy. Z tym termoobiegiem dziwna sprawa, bo wiele osób się już o to kłóciło. W sklepie zawsze powiedzą, że ma termoobieg, a czasami jest to tylko wiatraczek w środku, który rozprowadza ciepłe powietrze z górnej i dolnej płyty. Ostatnio usłyszałam, że wiatraczek i grzałka okrągła dookoła niego to jest właśnie termoobieg. Hmmm... Tego Electroluxa, który wybraliśmy nigdzie na żwo nie widziałam. Ale jeżeli ktoś zna to proszę o opinię.
    A z drugiej mańki: płyta gazowa Aristona. Bo mojemu ukochanemu, który dużo gotuje przypasowało takie ułożenie palników. Takie na kształt "rombu"
    Nie mogliśmy dobrać żadnego zestawu z tej samej firmy Stąd ten mix.
    Oczywiście pokrętła na płycie, bo piekarnik będzie zamontowany w słupku
    Pozdrawiam.[/img]
    na swoim miejscu

  16. #16

    Domyślnie

    Wiecie, ucieszyłam się, że możemy wziąć komplet, to naprawde niezła oszczędność. Nie myślalam, że tak można, bo nie znam takich urządzeń od strony technicznej i myslalam, że maja one może jakieś elementy podłączenia spójne. Taka mała informacja, a jak cieszy.

  17. #17

    Domyślnie

    Muszę chyba zrezygnować z termoobiegu lub przyzwyczaić sie do płyty z pokrętłami.
    Można miec jedno i drugie
    Ja mam kuchenkę amica do zabudowy razem - pokrętla od płyty są nad piekranikiem tak jak w kuchenkach nie do zabudowy.
    Piekarnik ma prowadnice, progaramator i termoobieg ( i jeszcze inne funkcje których nie używam)

    Jedyny minus tego zestawu- płyta gazowa- palniki na tafli czarnego szkła.
    Wyglada fajnie ale co chwile trzeba czyścic szkło ...........

    Mojej kuchenki nie znalazłam na stronie amiki, ale jest baaardzo podobna do tej (ja mam czarną- szklaną klape piekarnika)
    http://www.amica.com.pl/produkty/data.php?prodID=673

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony