dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: Jadalnia?

  1. #21

    Domyślnie

    A ja w bloku nie mam jadalni .
    Mam salon prawie 30m obok półotwartej kuchni (półotwarta bo między salonem a kuchnią jest przejście 120cm). W kuchni jest bufet, który głównie spełnia rolę blatu roboczego.. Na wprost tego przejścia w salonie stoi okrągły stary duży stół. Jest nas 2+2. I WSZYSTKIE posiłki jemy przy tym stole. Gdy wyprawiam święta rozsuwam stół i zasiada przy nim 8-10 osób. Zawsze marzyłam o okrągłym stole. Po pierwsze mi się podoba a po drugie z każdego miejsca wygodnie jest sięgać po to co na nim stoi. A przy prostokątnych czy owalnych jadalnianych stołach trzeba sobie ciągle coś podawać.
    Ot, taka moja filozofia i rozwiązania, które mi się spawdzają.

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    u mnie tez bedzie jadalnia.mam specjalne miejsce na to.chce miec jeszcze taki a´la barek z 2 stolkami na szybkie posilki ale nie jestem pewna czy sie zmiesci.zobaczymy niedlugo jak to wyjdzie.

    wiadomo jak ktos ma miejsce to robi jadalnie,jak nie ma to nie robi.


    i oczywiscie tez bedzie duzy stol drewniany na tarasie (wlasnie jestem w trakcie poszukiwan-zaczely sie letnie wyprzedaze i chce go kupic juz teraz o 50% taniej )

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    U mnie jest kuchnia z wykuszem, w którym będzie okrągły stół fi 90cm +4 krzesła na codzienne szybkie posiłki, zaraz za kuchnią (praktycznie otwarta - otwór w ścianie 230*150) przy oknie tarasowym jest przewidziany stół - normalny. Tak jest rozplanowane w projekcie i tak zrobię, bo to najbardziej rozsądne rozwiązanie w naszym przypadku. Jak rodzinka je - kuchnia, jak goście na choćby kawkę - to przy stole.
    Link do projektu: http://www.archon.pl/bin_/projekty/1...57380e55cbea83
    Tu widoczny wykusz i widok z salonu na kuchnię i miejsce przy tarasie (stare zdjęcie

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar azalka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    968
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Dziekuje wszystkim za odpowiedzi!
    Ja teraz obiady jem " w garsci" na kanapie, gosci przyjmuje przy lawie a stol w kuchni jest czasem rozkladany do sniadan.
    (Mysle, ze w konkursie na najmniejsza kuchnie jako osobne pomieszczenie, mialabym duze szanse wziac pierwsza nagrode )
    Nie wyczuwam, co bedzie mi w przeszlosci potrzebne. Musze to przemyslec.

  5. #25

    Domyślnie

    A ja nadal obstaję przy rozkladanym stole w jadalni, która będzie za barkiem kuchennym.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie

    w obecnym domku nie mam stołu .Posiłki w kuchni jemy przy blacie ,ale my ogólnie jesteśmy nygusowaci i lubimy jeśc w salonie i gapić się na tv -więc wcinamy posiłki przy ławie .Tam też odbywają się imprezy -ogólnie nikt nie narzeka -ale teraz zamówiłam sobie stól długi na prawie trzy metry szeroki na stodwadzieścia cm.(na osiem osób) Fakt ,że pozwala mi na to pomieszczenie i stół nie będzie zawalidrogą .Nawet mąż już się przekonał ,że musi być

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał dżempel
    w obecnym domku nie mam stołu .Posiłki w kuchni jemy przy blacie ,ale my ogólnie jesteśmy nygusowaci i lubimy jeśc w salonie i gapić się na tv -więc wcinamy posiłki przy ławie .Tam też odbywają się imprezy -ogólnie nikt nie narzeka -ale teraz zamówiłam sobie stól długi na prawie trzy metry szeroki na stodwadzieścia cm.(na osiem osób) Fakt ,że pozwala mi na to pomieszczenie i stół nie będzie zawalidrogą .Nawet mąż już się przekonał ,że musi być
    Gratuluję odwaznej i dobrej decyzji. Ładny i dobtrze umiejscowiony stół nie musi być zawaligratem

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony