dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Muza w łazience.

    zastanawiam się czy nie umieścić w suficie głośnków aby z nich płynęła cichutko muzyka, tylko zastanawiam się jak to rozwiązać technicznie, chodzi o załączanie muzyki, sterowanie nia itp....
    EKO-KIELAR II 23,4 KW

    Pozdrawiam

    Kulin

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Proste - multiroom i po problemie.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Roksi
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    To w sumie drogi interes ale zawsze jakiś pomysł. No i jest dość ładne połączenie ceramiki z drewnem. Zobacz na tej stronie

    http://www.sklep.gejzer.pl/sevilla-r...d3e1810cc723ae

    Pozdrawiam.
    Tymiankowy Dom R&W
    Komentarze doskonale

    "Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego warto dojść".

  4. #4

    Domyślnie

    Kupić byle jakie radio samochodowe.
    Zamontować we wnęce żeby tylko panel wystawał (panel można pomalować na kolor łazienki).
    Wymaga zasilacza 12V/2A stałego.
    Zasilacz podłączyć najlepiej do lampy (jak się oświeci w łazience to będzie grało).
    Głośnik można też dać do wnęki a z przodu n.p. kratka wentylacyjna o wymiarze kafelki.
    Bardzo,bardzo dawno temu tak zrobiłem w mieszkaniu.A w domku planuję coś innego.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  5. #5

    Domyślnie

    U nas dodatkowe glosniki (dobre samochodowe) poprowadzilismy od sprzetu w sypialni. Nie ma mozliwosci sterowania muza, ale mozna zaladowac ulubione plyty do zmieniacza i sluchac w pianie do woli To nam wystarcza
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  6. #6

    Domyślnie

    My mamy wkomponowaną we wnękę mini wieżę i głośniki w suficie. Jestem bardzo zadowolona. Rano radyjka można posłuchać, a w pianie puszczać sobie ulubioną muzyczkę.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał AmberWind
    U nas dodatkowe glosniki (dobre samochodowe) poprowadzilismy od sprzetu w sypialni. Nie ma mozliwosci sterowania muza, ale mozna zaladowac ulubione plyty do zmieniacza i sluchac w pianie do woli To nam wystarcza
    rodzice maja takie rozwiązanie- ma swoje dobre strony. Tylko podłączony jest sprzet w salonie-rano robią kawke, sniadanko, włączaja radio lub muzyke i w łazience fajnie słychac to samo

  8. #8

    Domyślnie

    właśnie myślałem o takim czymś, kabelki mam podciągniete, więc nie ma z tym problemu, tylko nie wiem czy kupić głośniki samochodowe i umieścić je na suficie ? Szukałem takich głośników, ale jakoś nie moge znaleźć aby ta krateczka co przysłania głosnik była jasnego koloru, biała albo beżowa.
    EKO-KIELAR II 23,4 KW

    Pozdrawiam

    Kulin

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kulin
    właśnie myślałem o takim czymś, kabelki mam podciągniete, więc nie ma z tym problemu, tylko nie wiem czy kupić głośniki samochodowe i umieścić je na suficie ? Szukałem takich głośników, ale jakoś nie moge znaleźć aby ta krateczka co przysłania głosnik była jasnego koloru, biała albo beżowa.
    Maskownice sa zazwyczaj czarne, ale od czego lakier w spray'u?
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  10. #10

    Domyślnie

    Muzyka w łazience, to dobry pomysł,a el pomyślimy chyba o tym robiąc górną łazienkę

  11. #11

    Domyślnie Muza w łazience.

    Cytat Napisał Kulin
    Szukałem takich głośników, ale jakoś nie moge znaleźć aby ta krateczka co przysłania głosnik była jasnego koloru, biała albo beżowa.
    a może tutaj:
    http://www.allegro.pl/search.php?str...osnik+lazienki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony