dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 16
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 309
  1. #261
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Marlena&Marcin
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    my wybraliśmy bramę hormann.. jak na razie jeszcze na nią czekamy .. ale mam cichą nadzieje, że będzie ok

  2. #262
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    iwonka i tomaniu

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    283

    Domyślnie

    moja jest ok...a już rok jeździ do góry i na dół

  3. #263

    Domyślnie

    Normstahl..moim zdaniem duzo solidniejsze od hormana a jak się ponegocjuje to i tańsze... i juz 15 znajomych stwirdziło że ich hormanki to jakieś liche przy tym...


    Browar

  4. #264

    Domyślnie

    A czy ktoś ma, albo słyszał jakieś opinie na temat bramy
    Skorpion?
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  5. #265

    Domyślnie

    Mam hormanna i jest OK. W Wiśniowskim nie podobała mi się faktura(głębokie rowki) Normstah- podobna a dużo droższa, więc jest jak jest.

  6. #266
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał ruskowa
    Mam hormanna i jest OK. ...Normstah- podobna a dużo droższa, więc jest jak jest.
    Moja z firmy na N była 1000zł tańsza od identycznej z firmy na H.

  7. #267

    Domyślnie Lepsze bo polskie

    a ja mam Wiśniowskiego i to dwie i nie mogę narzekać, szybko, sprawnie i dobrze zrobione. Hulają góra dół tylko mają jedną wadę, w bok nie chcą, ale można się przyzwyczaić. A dla mnie było ważne, że są polskie. I polecam bo walorami technicznymi nie ustępują innym.

  8. #268

    Domyślnie

    W jednym domu (budowany 4 lata temu) mam bramę firmy Dako (tej od okien) z napędem Nice i oprócz tego że jest ciut za głośna to złego słowa nie powiem.
    Teraz do nowego domu zamontowałem podwójną bramę Wiśniowskiego z napędem Somfy. Cena z montażem 6000 zł. I jak na razie jestem bardzo zadowolony i z wykonania i z działania.
    Ważne aby montażem zajmował się ktoś doświadczony. Bowiem niedokładne lub niechlujne zamontowanie może w przyszłości skutkować problemami.

    Pozdrowienia.
    "Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa. Kiedy połączymy praktykę i teorię to: nic nie działa i nie wiemy dlaczego."

  9. #269

    Domyślnie

    Skorpion uchodzi w moim regionie za "chińszczyznę".
    Lepiej kupić bramę u sprawdzonego, znanego producenta.
    Wtedy w przypadku ew. reklamacji, nie ma problemów
    Budowlanka - branża piękna a zarazem straszna

  10. #270

    Domyślnie

    Wybraliśmy Krispol, póki co tkwi w produkcji. Montaż wiosną, wówczas będę mogła dodać wnioski z użytkowania.
    Brałam przy wyborze pod uwagę także Normstahla Euroflair, ale cenowo niestety za ciency byliśmy , a poza tym ten model Krispol, który wybraliśmy miał jak na nasz gust ładniejszą powierzchnię udającą strukturę drewna, podobno nowość. Wąskie poziome przetłoczenia, złoty dąb.
    gaelle

    GG 1161317

  11. #271
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Forsa80
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    295
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Teść ma bramę hormann'a już dobre 14 lat i śmiga. Generalnie zajmował się ich montażem więc może to być powodem, bo przecież dla siebie robi się najlepiej, ale... samej bramy nie robił ... więc osobiście pomimo, że o bramie będę myślał dopiero za około rok ale raczej hormann

  12. #272
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maren100
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    877
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    Ja zamowilam wlasnie Krispola, zdecydowala cena i krotki czas oczekiwania

  13. #273

    Domyślnie

    ja mam firmy Wiśniowski i jestem bardzo zadowolona

  14. #274
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie Re: Temat postu: Brama garazowa Wisniowski, nigdy więcej, zł

    Ja mam bramę na N, sporo ludzi ma na W i wszyscy mają też sporo więcej postów..... W mojej ocenie ich opinie są bardziej wiarygodne. Pozdr.

  15. #275

    Domyślnie

    Jak z tym Interflexem?

  16. #276

    Domyślnie

    Ja zamówiłem bramę firmy Krispol. Sprawdzony sprzredawca stolarki mi ją polecił, cena dobra, napęd i tak markowy, więc spróbuję.

  17. #277

    Domyślnie

    Cytat Napisał nasznowydom
    Ja zamówiłem bramę firmy Krispol. Sprawdzony sprzredawca stolarki mi ją polecił, cena dobra, napęd i tak markowy, więc spróbuję.
    równeiz zamówiłem Krispol złoty dąb model Sirocco Slick (o gladkiej strukturze) bez przetłoczeń + napęd
    2400x2125 z napedem i montazem - 3100zł

    pozdro

  18. #278

    Domyślnie

    Mam Normsthala, polecam. Wybrałem ja dlatego bo miała wszystkie pionowe cięgna pochowane w prowadnicach.

  19. #279

    Domyślnie

    Witam,

    Czy któryś z producentów bram ma w swojej ofercie bramę uchylną ocieploną (minimum 40mm), w kolorze złoty dąb.
    Nitus ma w swojej ofercie takie bramy ale izolacji jest tylko 20mm.

    Pozdrawiam

  20. #280

    Domyślnie

    ja mam brame segmentowa firmy Hörmann o szer. 5m, z automatyka firmy Nice. Automatyka taze do bramy przesuwnej firmy Nice.

Strona 14 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony