dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 10
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 181
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Hiehie
    ja tylko pamietam jak mnie starsze kolezanki z podworka brutalnie uswiadomily (na szczescie tylko werbalnie - ale wystarczylo) w kwesti co robia dorosli zeby "miec dzieci"
    Nie pamietam kompletnie ile mialam lat (pewnie malo) ale pamietam ze troszke mna ten opis wstrzasnal
    Szok byl zminimalizowany tym ze po prostu uznalam ze sie ze mnie nabijaja i to nie moze byc prawda

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    O rane, same nie grzeczne dzieci!

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    A ile mi się przypomniało rzeczy!!! Niektóre wolę przemilczeć, bo naprawdę mi wstyd. Chodzi o właśnie uświadamianie się z koleżankami. Raz nas sąsiad nakrył i powiedział mamie koleżanki. O jaki obciach. No a zastrzyki z kolegą wiadomo w jaką część ciała (igła to był patyk). Ale ja byłam wtedy bardzo mała...

    ok.7 lat temu, kiedy Techno królowało na parkietach dyskotek postanowiłam sobie potańczyć/potrenować w domu mojego uwczesnego chłopaka. Korzystając z okazji, że musiał gdzieś wyjść a nikogo w domu nie było załączyłam odpowiednio głośno ulubioną piosenkę z kompa, stanęłam na przeciw wielkiego lustra (w którym się uwielbiałam przeglądać), zdjęłam gacie co by widzieć jaka jestem zgrabniutka czytaj tłuściutka i zaczęłam podskakiwać i wymachiwać ręcami do lusterka. Po jakimś czasie coś mną drgnęło, bo przez uchylone drzwi spoglądał wchodzący do domu właśnie jego tata

    Raz dwa gacie na siebie i muzyka na min.
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    oooo przypomniało mi się

    Dzieckiem już nie byłam, ale było to dobre 6,7 lat temu - latem przyjeżdżaliśmy na działkę rodziców (teraz już na niej mieszkają a my obok ) w celach rekreacyjnych i moim ulubionym zajęciem było opalanie się Działka była już mocno zarośnięta, także nikt z zewnątrz nie widział co się na niej wyprawia, więc opalanie topless było normalką. W razie co koszulka obok w pogotowiu Ale ja kiedyś postanowiłam opalić sobie równo tyłek i po sprawdzeniu najbliższego otoczenia wyłożyłam się nago na ręczniku. Słoneczko pięknie grzało, błoga cisza...więc zaczęłam prawie przysypiać...i nagle budzi mnie okrzyk: "no ładnie !" odwracam głowę a tu dziadek stoi nade mną z przygłupią miną Myślałam, że pod ziemię się zapadnę
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ja tez bylam grzeczna dziewczynka
    m.in.
    bedac chyba w 7-mej klasie chcialam miec wiekszy biust
    pozyczylam wiec sobie stanik od mamy
    wypchalam wata i pojechalam do Centrum miasta
    musialam ciekawie wygladac , bo ludzie usmiechali sie dyskretnie

    3lata pozniej obwijalam sobie (ten sam biust.....bez waty ) bandazem elastycznym , bo wydawal mi sie za duzy

    no i tak jak joshi kochalam sie w M. Jacksonie
    .....Boze, jaki on byl piekny
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiolasz
    Ja kochałam sie w kolegach mojego brata...Im bardziej niegrzeczni tym wieksza była moja "miłosć"..Najbardziej podobali mi sie, co dużo pili i palili..
    Ale uśmiałam się po pachy

    Cytat Napisał frosch

    no i tak jak joshi kochalam sie w M. Jacksonie
    .....Boze, jaki on byl piekny
    Czy Wyście z byka spadły ? On i ładny????? On nigdy nie był ani trochę ładny tylko miał piosenki ładne.
    Jakie one były modne na naszej szkolnej mini liście przebojów. Najwięksi twardziele i zabijaki z podstawówki śpiewali i tańczyli jego piosenki na corocznej konkurencji. Ale checa była - moon walk i takie tam. Dopiero dziewczęta latały za takim co "potrafił" go naśladować. Taki to dopiero miał wzięcie..
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Etap fascynacji i kochania sie w Jacksonie tez mialam - ale byl on wzglednie krotki (a dwa - jeszcze wtedy M.J wygladal w miare nie upiornie wiec mysle ze mozemy sobie wybaczyc - tym bardziej ze co by nie mowic jego muzyka na zawsze zapisze sie w historii i dla mnie jest artysta ocierajacym sie o geniusz (choc obecnie fanka jego muzyki nie jestem ))

    ale!
    czytajac obciachy innych przypominam sobie swoje wlasne

    Obciachem ogolno spolecznym - choc tak naprawde byla to po prostu "wpadka" (podobnie jak historia acro czy moniki ) a nie obciach dziecinstwa ktory sie uskutecznialo nie widzac wtedy w tym nic obciachowego - wiec prawdopodobnie powielamy w tym momencie watek "najwieksza wpadka lub/i przypadki roztargnienia " - ale nic to!
    Tak sie sklada ze jestem autorka obu watkow wiec daje sobie (i innym) prawo do pomiesznaia

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    aha - zaloze chyba watek "skleroza" bo zapomnialam opisac

    W dosyc poznym dziecinstwie a wczesnej mlodosci (czasy liceum) wraz z naj najlepszejsza przyjaciolka Zosia (Zosienko wiem ze nie czytasz bo siedzisz w jakims Melbourne czy innych cholernym Sydney tam gdzie ludzie chodza do gory nogami - ale i tak pozdrawiam bo cie uwielbiam ) pojechalysmy w wakacje na jej dzialke pod Warszawa.
    Na dzialce byl jeden dom w ktorym mieszkala cala rodzinka Zosi (rodzice i 2 siostry) oraz maly letniskowy domek bj w glebi (a frontem do ulicy - uwaga! to wazny szczegol ) w ktorym ulokowalysmy sie we dwie.
    Wieczorem dobralysmy sie do domowej naleweczki ktora ktos nieopatrznie zostawil w kuchni w tym lestniskowym domku, wytrabilysmy na spole iles tam promili i zachcialo nam sie tanczyc
    Rozebralysmy sie do bielizny i zaczelysmy tance w rytm muzyki (ale nie Michaela Jacksona ) przy zapalonym swietle i na wprost duzego okna. Na zew bylo ciemno, w domku jasno i okno odijalo nasze sylwetki rozbiac za calkiem niezle lustro.
    Nie wpadlysmy tylko na to ze z domu glownego cala rodzina Zoski ma niezly ubaw widzac nas ze swoich okien a co gorsza ciut dalej przy furtce frontowej zgromadzilo sie pol wsi ( glownie płci meskiej) ktora miala darmowy popis tanca erotycznego polaczonego z czesciowym striptizem
    Dowiedzialysmy sie dopiero rano na sniadaniu jak bardzo zaistanialysmy w swiadomosci lokalnych mieszkancow

    Wrazenia artystycznie zostawilysmy po sobie tak duze ze 2 lata pozniej jak znow pojechalysmy na dzialke to miejscowi wciaz wspominali ten wieczor

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Arcobaleno

    Ja też miałam taki okres, kiedy piątkowy czy sobotni wieczór w "Music Pubie" (bo wtedy na dyskoteki nie chodziłam, NKOTB mi już przeszli i słuchałam Nirvany) bez całowania był zmarnowany. Prowadziłyśmy wtedy z koleżanką ranking i listę "zaliczonych" w różny sposób chłopaków Niestety ona ciągle była lepsza Pozdrawiam Cię Kasiu!!!

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Zielona
    Donnie Wahlberg, ale to już chyba ktoś powiedział. Też fanka?

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Wiśniewska
    Zielona
    Donnie Wahlberg, ale to już chyba ktoś powiedział. Też fanka?
    fanka zespołu nie, ale dawna fanka Clooneya, z którym Wahlberg grał w kilku filmach..

    a to pamietacie?






    chodziłam tam żeby kupić kasety TDK do magnetofonu grundig (który kupiłam w komisie używany)

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Przypomniały mi się zabawy w szkołę (mialyśmy tablicę, buty na szpilkach i najprawdziwszy dziennik) i w warzywniak z koleżankami (ważyłam np 1/2 truskawki, 3 ziemniaki, 5, 1/3 pomidora). A raz w łazience zrobiłyśmy sobie sztuczny śnieg z taty pianki do golenia Zachwycony oczywiście nie był

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    wiolasz pamiętam, tez takie miałam

    a z większych obciachów to pamietam jak w 7 klasie chciałam mieć grzywke, a nie tylko długie włosy spinane do tyłu lub warkocz i tak strasznie medziłam o ta grzywkę że mi w końcu mama obcieła i..... jak się zobaczyłam w lustrze to ryczałam chyba z tydzień. To była moja moze nie pierwsza ale ostatnia krótka grzywka. Wygladałam jakby mi ktos garnek na głowe załozył a potem obcioł włosy z przodu.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    OOoo to ja fanka Nirvany, blondynka, ubrana jak prawdziwa grandżuwa postanowiłam obciąć sobie włosy z długich do pasa na Kurta Cobaina.
    pamietam jego zdjecie



    no i ja też takie chciałam...a potem musiałam chodzić przez dłuższy czas w kapturze

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Przypomniałam sobie jeszcze zimne ognie w wykonaniu mojego młodszego brata. Czas okołobozonarodzeniowy we wczesnych latach 80. Dzieci same w domu ja miałam z 9 lat mój młodszy brat 5. A że czasy ciężkie wiec sami robiliśmy zimne ognie tzn. mój brat. Rodzicie jak wrócili z pracy byli w szoku i nie mogli wyjść z podziwu dlaczego mamy taki okopconu zamrazalnik a w srodku tyle spalonych patyków i byli bardzo ciekawi co zrobilismy z wczesniejsza jego zawartością.
    Historia do dzisiaj krazy po rodzinie.

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Tez byłam fanka Nirvany, długie włosy spodnie gumki (dostałam jako prezent od wujka z Niemiec ale byłam dumna ) buty sznurowane kamasze (martensów wtedy nie było, a moze były ale nieosiagalne) a z drugiej strony wzorowy uczeń i zabawy w teatr, harcerstwo i takie tam...
    A jak na studniówce poszłam w koronkowej sukience to mnie profesorowie nie poznali, bo zawsze chodziłam w spodniach i bez makijażu.
    Ciekawe czasy były.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    A i jeszce mi sie przypomniało jak poszłam w liceum na dyskoteke i mnie moja wychowawczyni nie poznała na bramce tylko poprosiła o legitymację,a z nią stała moja wufistka i mówi do niej Tereniu ależ to z twojej klasy dziewczynka
    Byłam wtedy w klasie maturalnej

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiolasz
    [
    a to pamietacie?
    Moja pierwsza miłość nosił takie buty. Ale mi się podobały

    Też chiałam takie koniecznie mieć...ale się nie udało ...
    Agdula

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    wiolasz
    ja chodziłam do Pewexu, żeby sobie popatrzeć na nieosiągalne lalki Barbie

    A odznaka wzorowego ucznia - aż się łezka zakręciła, oczywiście miałam zawsze , maksiu, nie tylko Ty myślałeś o nauce, ale ja miałam tzw. międzyczasy

  20. #60

    Domyślnie

    A właśnie włosy
    Miałam długie proste...jak to w szkole...a moim marzeniem było mieć fryzurę jak Samantha FOx ( chyba tak się nazywała) ...ale rodzice nie pozwalali ścinać...... Pojechaliśmy na szkolna wycieczkę.. i koleżanka powidziała, że umie świetnie ścinać włosy i podetnie mi końcówki...ii tak podcinała, że z jednej strony by la długość do uszu a z drugiej do szyi. Wiecie co było jak mnie w domu zobaczyli? marnie....
    Agdula

Strona 3 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony