dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 116 z 116

Temat: SOLBET

  1. #101

    Domyślnie

    Od dzisiaj drożeje o 0,50 zł gazobeton Solbet 24x24x59, takie info dostałem w składzie gdzie dzisiaj kupowałem po 8,75 zl.

  2. #102

    Domyślnie

    a co niby mieliby powiedzieć w takiej hurtowni?
    nawet jakby mial tanieć o 0,50zł w marcu to za chiny ludowe by ci tego nie powiedzieli bo ty klient zdecydowany na zakup byłeś

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał edde
    a co niby mieliby powiedzieć w takiej hurtowni?
    nawet jakby mial tanieć o 0,50zł w marcu to za chiny ludowe by ci tego nie powiedzieli bo ty klient zdecydowany na zakup byłeś
    Pożyjemy zobaczymy

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał cienki66
    Cytat Napisał edde
    a co niby mieliby powiedzieć w takiej hurtowni?
    nawet jakby mial tanieć o 0,50zł w marcu to za chiny ludowe by ci tego nie powiedzieli bo ty klient zdecydowany na zakup byłeś
    Pożyjemy zobaczymy
    no
    rzecz jasna dla Twego samopoczucia lepiej byłoby gdyby jednak zdrożał
    tak samo jak na moje podziała zwyżka ceny styropianu który zdecydowałem się zakupić, po dobrej jak się wydaje cenie, w ubiegłym tygodniu

  5. #105

    Domyślnie solbet

    Cytat Napisał cienki66
    Od dzisiaj drożeje o 0,50 zł gazobeton Solbet 24x24x59, takie info dostałem w składzie gdzie dzisiaj kupowałem po 8,75 zl.
    hmmm nie wiem czy to tak tanio i czy naprawdę zdrożał bo ja zamawiam solbet 24x24x59 w cenie 7,95 w Rzeszowie
    polecam link promocja u nich trwa do 18 lutego od 1 marca cena podniesie się 0 10 %
    http://www.gmkautoparts.eu/

  6. #106

    Domyślnie

    Witaj
    Nie pisałem, że tanio - ale drogo chyba nie jest, już z transportem w Bieszczady.
    W poscie chodziło mi głównie o fakt podwyżek.
    Firma o której piszesz miała po 7,40 zł ale po doliczeniu transportu wychodziło na to samo.

    Pozdro

  7. #107

    Domyślnie

    Standardem podobno jest 600, ale lepiej chyba Solbet 400 o grubości 42 cm, który ma z kolei lepszy współczynnik przenikania ciepła U=0,25:
    http://www.solbet.pl/izolacyjnosc_cieplna.php (wytrzymałość na ściskanie 2 MPA) ?

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Napisał grigorios
    Standardem podobno jest 600, ale lepiej chyba Solbet 400 o grubości 42 cm, który ma z kolei lepszy współczynnik przenikania ciepła U=0,25:
    http://www.solbet.pl/izolacyjnosc_cieplna.php (wytrzymałość na ściskanie 2 MPA) ?
    Jeżeli chcesz mieć ścianę 1W to jest to dobre rozwiązanie, ale przy 2W lepsza jest tańsza 600-ka o grubości 24 cm. 15 cm ocieplenia i U będzie poniżej 0,2 przy cieńszej ścianie.

  9. #109
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alexa82

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam!!

    Prosze o pomoc specjalistów

    Nie wiemy z mężem co wybrac do budowy domu.

    Solbet 24 P+W za 10,40 (cena za szt razem z klejem i transportem).
    Sam transport 700 zł no ale trudno.

    no i drugi wybór roben 24x308x238 za 4 zł/szt.

    Prosze o szybka odpowiedz bo mamy 2 dni do podjecia decyzji

    Z góry dziękuje za odpowiedzi

  10. #110

    Domyślnie

    Z tego co podajesz, to taniej wychodzi roben - 2 bloczki na jeden z solbetu - 8 zł / 10,40. Do robena potrzebna jest zaprawa i musisz wyliczyć za ile wam jej wyjdzie. Mimo wszystko korzyść powinna być po stronie robena. Na tym etapie nie ma sensu przepłacać.

  11. #111

    Domyślnie

    to samo wychodzi, do tego robena jeżeli murowany na zaprawę o porównywać trzeba zwykły BK, za 8 zł śmiało go kupisz, czyli cenowo podobnie, inne za i przeciw przewałkownae nieraz na forum...

  12. #112
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ralf56

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Kod pocztowy
    37-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    Grupa Solbet jest jednym z najwiekszych producentow bloczkow. Na budowe z tego materialu skusiła mnie cena jak i wlasnie marka. Bloczki stawialem z zakladu w stalowej woli zaprawa na klej i szzczerze polecam. mialem budowac z ceramiki ale solbet mnie przekonal wlasnie osszczednosia na zaprawie jak i materiale. CZysto szybko 100% zadowolenia

  13. #113

    Domyślnie

    To solbet już tak się reklamuje ?
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  14. #114

    Domyślnie

    same reklamy na forum
    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 14:54

  15. #115
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciej10

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał heine84 Zobacz post
    kryzys... panie kryzys... a magazyny pełne materiałów...
    Z tego co wiem to magazyny swieca pustkami tyle tego sprzedaja! Zamowilem w zeszlym tygodniu po 6,74 opaletowane z transportem tylko 2 samochody bo wiecej nie maja-produkcja na bierzaco; cena podobno promocyjna oferowana jeszcze na targach dlatego ceny juz ida w gore

  16. #116
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    js1971

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    dzień dobry, nowy na forum, znaczy jednak nie do końca zielony, po długotrwałym i bolesnym procesie tentegowania w glowie wybór skłania się ku Solbetowi 420 mm, doceniam opinie wszystkich i tych mnie i bardziej doświadczonych uzytkowników forum. stanąłem przed dylematem stropów, czy uzyc proponowanych przez Solbet teriva czy zastapic je innymi? jesli tak to prosze o porady co by sie nadawało aby utrzymywac lekką konstrukcję domu i nie słyszeć dzieciaków na poddaszu nawet przy podgłosnionym telewizorze? Pozdrawiam

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony