dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Temat: Szczeniak

  1. #1
    Guest

    Domyślnie Szczeniak

    Mamy od wczoraj szczeniaczka - labka, ma 2 miesiące.
    Super psisko, ale leje (wiadomo), wczoraj dostał biegunki i tańczyliśmy ze szmatą do drugiej w nocy...
    Potrzymajcie mnie troszkę za rękę

  2. #2

    Domyślnie

    Czymie Cię
    To piesom mija.
    Na pocieszenie: teraz to nic, a jak bedzie duzy i dostanie biegunki to dopiero bedzie przeżycie Zaliczysz nocne spacery przy księżycu...
    Wiem, co mówię

  3. #3

    Domyślnie

    Ha, ha nie wiem czy to podejdzie pod potrzymanie, czy raczej odwrotnie, ale pamiętam jako żywo naszego labcia zaraz po przywiezieniu z hodowli i nie mogę się powstrzymać . Miałam wrażenie, że mam co najmniej 5 szczeniaków, a nie jednego. A biegunkę miał przez cały pierwszy tydzień pobytu (w mieszkaniu mieliśmy głównie wykładziny dywanowe ).
    Na dodatek postanowił, że będzie spał ze swoją nową rodziną i konsekwentnie plan realizował - do czasu zakupu klatki, w której był zamykany na noc (za pierwszym razym myślałam, że mi serce pęknie). Byłam cały czas strasznie zmęczona i niewyspana, ale teraz lubię wspominać ten czas...

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Fotki!!! fotli!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Fotki!!! fotli!!!
    No, wlasnie
    A jak tam psie brzucho?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Fotki!!! fotli!!!
    wlasnie fotki !!!!!


    Chestera tez
    jak sie miewa imiennik mojego piesia ?
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Fotki będą , chociaż czarne labki nie wychodzą tak słodziutko jak biszkopciaste.
    Paskudna bieguna (tfu, tfu) już za nami. Może u hodowcy najadł się śliwek (tak to "pachniało"), a może stres - choroba wie co. Niech nie wraca tylko .
    Psisko jest super, tylko leń patentowany, najchętniej by spał i jadł. W TYM wieku . Jak to samiec
    Mamy jedną rzecz do szybkiego z nim ustalenia - skacze na dzieci, a najmłodsze za tym nie przepadają... Rozumie słowo "nie", ale szybko zapomina i chce się bawić, a konkretnie ciągnąć za ucho...
    W kwestii dobrego zachowania - mały pójdzie do psiego przedszkola, dzieci też wezmą udział w tym szkoleniu. To z zasady przyjazny i zrównoważony, ale jednak DUŻY pies - chyba warto.

  8. #8

    Domyślnie

    Jasno, że warto .Tylko trzeba szukać niezłej szkółki i przedszkola a Lublinie nie jest łatwo coś znaleźć. Moi znajomi szkolili w szkółce As i zrezygnowali niestety. najlepiej wykupić 1 godzinę i zobaczyć jakimi metodami szkolą. Szczeniaka można szybko oduczyć skakania na dzieci, jak zaczyna skakać niech znieruchomieją, odwrócą się od niego i czekają aż się uspokoi .Dla takiego malucha brak zabawy to najgorsza kara.

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Właśnie - o Asie słyszałam też niepochlebną opinię od hodowcy... Ciekawe co jest z nimi nie tak - kobietka prowadząca wyglada na sensowną i ma sporo osiągnięć.
    Mam kontakt z ZK, będę jeszcze szukała...

  10. #10
    Guest

    Domyślnie


  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Baba
    Cudo
    Przesylam Mu pocalunki w nos
    Ja moglabym z nim spac , taki cieplutki
    Nawet na podusi bym mu pozwolila/
    Wiem , wiem

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Mi się tez trudno powstrzymać, tylko mam na uwadze, że ta klucha niedługo będzie miała 30 kg z haczkiem i jak go rozbestwię, to będzie spore zamieszanie.
    Także z bólem serca, ale zasady są od początku
    A przytulaśny jest strasznie

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Masz racje oczywiscie
    A male to tak ladnie szczeniaczkami pachna

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    Mi też tak jakoś . Miała być sunia, ale jedyne czarne co się urodziło było chłopem. Ale podobno u labków płeć nie ma specjalnego znaczenia - są i charakterne suńki, i przespokojni faceci.

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Nasz też już wie, że nie wolno - bardzo pojętna bestia . Ale testuje ciągle, czy na pewno nie wolno, i czy ze wszystkimi. Na przykład jak widzi, że nie ma nas, a są dzieci, wtarabania się na kanapę . Oczywiście jak któreś z nas się pojawi, psina zaraz jest bardzo grzeczna .
    Do szkółki idzie - bardziej mi zależy na tym, żeby dzieci nauczyłu się paru zasad, i żeby nie popełnić jakichś głupich błędów. Trener jakiego znalazłam stosuje tylko pozytywne metody, a podobno nie jest to reguła i złe szkolenie potrafi zepsuć psa...

    Mww - a jeszcze spytam - położyliście pewnie szybko panele ?

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Mww - a jeszcze spytam - położyliście pewnie szybko panele ?
    W ciągu miesiąca przeprowadziliśmy się do nowego, jeszcze niewykończonego domu Tam miał płytki i panele do brudzenia, ale wtedy już był mniej więcej nauczony czystości. W ogóle plan był taki, że szczeniak będzie od początku już w nowym domu, ale jak zwykle fachowcy mieli poślizg, a Ulisek był już gotowy do odbioru i wyszło jak wyszło....
    Śliczny ten Twój maluch, taka mordka kochana i te oczka...
    Masz szczęście, że Taki spokojny Ci się trafił egzemplarz, mój cierpiał na jakieś psie ADHD chyba . Z niecierpliwością czekałam kiedy się zmęczy i zaśnie chociaż na 15 min. żeby mieć chwilę spokoju Do teraz jest taki trochę nadpobudliwy. Dzieci uwielbia, głównie ze względu na to, że mają twarze na wysokości jego pyska i może je polizać bez podskakiwania .
    I ten jego apetyt!!!! Właśnie na samym początku, jak miał taką biegunkę, to musiał mieć dietę "0" 24h. Boże, co to była za męczarnia!!!! Już wtedy okazało się jaki z niego terrorysta i manipulator Tak zostało do dzisiaj, wie co mu się należy i wymusza to bez problemu (niby nie nachalnie, bo nie szczeka i nie piszczy, ale musielibyście widzieć ten wyraz pyska...)

    Ucałuj odemnie tą Waszą śliczną sznupkę w sam nosek

    P.S.
    Przedszkole było super, super. Potem chodziliśmy jeszcze na różne szkolenia, strasznie to lubię, ale przedszkole było najfajniejsze. Te wszystkie szczeniaczki i tak szybko i chętnie się uczyły odpowiednio smakołykami zachęcane. Właściciele przejęci i gapowaci. W zasadzie na takim przedszkolu to maluch się głównie socjalizuje, a uczą właściciele.
    No dobra, już kończę, bo mogłabym tak godzinami...
    Powodzenia!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony