dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie betoniarka - koło zębate - gdzie kupić?

    Poszukuję koła zębatego do betoniarki - mam taką wysłużoną, ale niestety wytarło mi się to kółko. Wie ktoś z Was, gdzie w Krakowie lub okolicy jest taki sklep/skład budowlany, gdzie mógłbym coś takiego dokupić?

  2. #2

    Domyślnie

    Odczytaj na tabliczce producenta. Będzie tam z pewnością adres ale również numer telefonu.
    Wyślij tam zamówienie lub skontaktuj się telefonicznie.
    Potrzebną część prześlą Ci za pobraniem.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    wątpie czy przeslą - bo producent kół zębatych nie jest na ogół producentem betoniarek i odwrotnie
    czy będzie sie chciał bawic w posrednika - moze /ale za odpowiednio wyższa opłatą/
    z tego co mi wiadomo, nie mozna kupic koła zębatego osobno a trzeba go kupic wraz z kołem atakujacym /jako komplet - dla 150 i 250 l/
    nie podajesz do jakiego typu betoniarki koło jest ci potrzebne /150l, 250l 400l/
    domyslac sie jedynie mozna ze do najpopularniejszej 150 tki

  4. #4

    Domyślnie

    Proponuję poszukać w sklepach rolniczych, przeważnie w małych miasteczkach rolniczych, w moim mają wszystkie możliwe rodzaje po 40-60 zł. Ja kupiłem w odlewni żeliwa za 15 zł, bez otworu - do samodzielnego wyszykowania. Nie trzeba od razu wieńca kupować.
    Podaję nr do sklepu 025 675 41 89 może wyślą za pobraniem.

  5. #5

    Domyślnie

    kup bendiks do malucha na szrocie , koszt to ok 30zł, a masz cały komplet, duże i małe kolo zębate nie do zdarcia

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylvo
    ... Podaję nr do sklepu 025 675 41 89 może wyślą za pobraniem.
    a ja proponuje poszukać w mieście, w którym szkolono katów ...
    /nie mylic z kotami/

  7. #7

    Domyślnie

    w Łodzi ul Rokicińska za Zielpolem ...... i bez przesady pliczyłem liczbę zębów podałem pojemność betoniarki i zamieniłem 20 zł na zębatkę .
    Trochę pracy i betoniara chodzi jak złoto

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony