dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Pomocy!!!

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zip84

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Pomocy!!!

    ....Czujnik napełnienia szamba na baterie słoneczne bez kabli...sąsiad ma ale to zgred nie chce powiedzieć z kąd wziąść?gdzie kupić?prosze o pomoc...


    Młody Budowlaniec

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danbar

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    7

    Domyślnie Re: Pomocy!!!

    Cytat Napisał zip84
    ....Czujnik napełnienia szamba na baterie słoneczne bez kabli...sąsiad ma ale to zgred nie chce powiedzieć z kąd wziąść?gdzie kupić?prosze o pomoc...


    Młody Budowlaniec
    Hmm może spróbuj zerknąć na jakieś serwisy specjalistyczne, które zajmują się tego typu usługami bądź czymś pokrewnym

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danbar

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    www.google.pl
    No ewentualnie google W sumie ja szukałem niedawno czegoś - każdy mnie tam odsyłał (lenistwo wrodzone) - natrafiłem na 'favore' to i hydraulika sobie zamówiłem niedawno nie ruszając się nawet po gazetę. Spróbuj także - nic nie tracisz

  5. #5

    Domyślnie Re: Pomocy!!!

    Cytat Napisał zip84
    ....Czujnik napełnienia szamba na baterie słoneczne bez kabli...sąsiad ma ale to zgred nie chce powiedzieć z kąd wziąść?gdzie kupić?prosze o pomoc...


    Młody Budowlaniec
    Spróbuj skorzystać z ofert na favore. Zawsze możesz zadzwonić przecież z pytaniem odnośnie tego problemu do firmy, która zajmuję sie opisywaną przez ciebie tematyką. Nie zaszkodzi spróbować przecież.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danbar

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    No ale o tym pisałem już Ciekawe jak nasz postowicz, czy znalazł rozwiązanie swojego problemu

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danbar
    No ale o tym pisałem już Ciekawe jak nasz postowicz, czy znalazł rozwiązanie swojego problemu
    Coś się nie odzywa długo w temacie - może zatem skorzystał z oferty na proponowanym w postach favore? ? ?

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danbar

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Pewnie tak- ewentualnie znalazł coś jeszcze o czym nie wiedział, że nawet tego szukał Pozostaje czekać i wypatrywać co odpisze! Sam jestem ciekaw bowiem jego komentarzy hehe

  9. #9

    Domyślnie

    A ja jutro jak wszystko dobrze pójdzie skorzystam z usług owej firmy)) Postanowiłem ciut zdemontować parę rzeczy w domu & odświeżyć tym samym miejsce gdzie mieszkam, ażeby było bardziej praktyczne

    http://www.favore.pl/8643_inteligent...u-eib-knx.html


    - ciekawe co z tego wyjdzie - zdjęcia wyglądają zachęcająco więc) Obaczy sie- pozdro

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bocio22

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    I jak tam już po remonciku, czy nadal przed tobą. Znalazłeś coś ciekawego dla swojego mieszkania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony