dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Dom piekny, bryła , elementy ozdobne itp..............ale wnetrze zupełnie inna bajka, sorry ale dla mnie wielka kicha, pomieszanie stylów, w łazience rzezby, greckie kolumny.......kuchnia z nowoczesnym barkiem, kieliszkami jak w pubie,

    chłopie jak stac Cie na basen to daj zarobic architektowi wnetrz.........taki domu musi miec STYL, wydaje mi się że nie czujesz tej epoki.............

    zreszta ja tez , ale na piewrszy rzut oka nic tu ze soba nie gra.............
    chyba że to wszytsko idzie do poprawki...........

  2. #22

    Domyślnie

    pokażesz saunę??
    z jakiego drewna jest wykonana??
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  3. #23

    Domyślnie

    Nie martiwą mnie wasze opinie o wnetrzu, bo najwazniejsze ze sam sie w nim dobrze czuje. Projektantow mam gleboko w powazaniu, bo jak ktos moze projektowac po jakis smiesznych studiach na psedo-uczelniach, nie majac talentu ani wiedzy na ten temat.
    Raz zatrudnilem jakiegos ąęęę głąba o francuskim nazwisku zeby zaprojetkował mi wnętrze mieszkanka w warszawie (wraz z realizacją). Wszystko miało wygladac bomba, a okazalo się ze jest to wogole nie funkcjonalne i mało przytulne. pozdrawiam Jerzy
    per aspera ad astra

  4. #24

    Domyślnie

    co z tą sauną??
    nie zauważyłeś mojego pytanka??
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał jerzyczysko
    Nie martiwą mnie wasze opinie o wnetrzu, bo najwazniejsze ze sam sie w nim dobrze czuje. Projektantow mam gleboko w powazaniu, bo jak ktos moze projektowac po jakis smiesznych studiach na psedo-uczelniach, nie majac talentu ani wiedzy na ten temat.
    Raz zatrudnilem jakiegos ąęęę głąba o francuskim nazwisku zeby zaprojetkował mi wnętrze mieszkanka w warszawie (wraz z realizacją). Wszystko miało wygladac bomba, a okazalo się ze jest to wogole nie funkcjonalne i mało przytulne. pozdrawiam Jerzy
    to nie rozumiem tytułu "tradycja ponad wszystko" ????


    forumowiczą chodzi o to że taki dom musi być od A do Z ze swojej epoki
    i po prostu mając szczęście posiadania takiej willi (które jest dane nie licznym) do czegoś zobowiązuje
    Tym bardziej że sam podkreślasz znakomitość swojego domu i dajesz do zrozumienia że w tej miejscowości w której się znajduje jest notabene swoistym pomnikiem kultury
    ty mów co wiesz, ja wiem co mówię

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ja też czekam na saunę...

  7. #27

    Domyślnie

    Willa robi wrażenie, wnętrza niestety mi się nie podobają. Piękne meble giną w natłoku bibelotów. Łazienka i kuchnia to najsłabsza strona. Sama kocham stare meble , masz piękny kredens, pensjonarkę ale w ogóle ich nie widać. Takie wnętrza wymagają mega wyczucia, tu każdy mebel jest wyjątkowy i warty zaprezentowania, wszystko na pierwszym planie i trudno znaleźć tło. Nad piecami płacz, jeszcze jak była to austriacka manufaktura to nawet rycz . Sama mam wielki sentyment do moich mebli i to rozumiem absolutnie. Jaka nie kochać lustra przed którym prababcia wiązała mi kucyki? Lubię domy z przeszłością, tylko" tradycja ponad wszystko" zobowiązuje.
    Ps. Piękny doberman.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony