dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 50
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1000
  1. #61

    Domyślnie

    Ja kupuję z Koła - "Aplauz"
    Powinieneś się zmieścić w 3 tys. łącznie z powłoką reflex, a za dodatkową opłatą są rónież grafitowe szyby. Zajrzy na stronę koła: www. kolo.com.pl

  2. #62

    Domyślnie

    My po przeanalizowaniu wszystkich opinii na temat kabin zdecydowaliśmy się na Glass 5 firmy Aquaform. Piękna, a co najważniejsze niezbyt droga. Poza tym dostaniemy niezły rabat.
    _____________________________
    Mantra

  3. #63

    Domyślnie

    Ja na podstawie opinii z forum zdecydowałam się na kupno kabiny Glass 5 z Aquaform. Jak na razie chyba nie było z tymi kabinami problemów, ale poszukaj jeszcze sam w wyszukiwarce. Nie wiem natomiast nic o konkretnym modelu Java.
    _____________________________
    Mantra

  4. #64

    Domyślnie

    ja kupiłem dokładnie taką jak na zdjęciu. producent mało znany "radaweay" albo jakoś tak. natomiast kabina i brodzik jak najbardziej OK.A cena jak najbardziej atrakcyjna. Nie musisz wydawać 3 tys. Wszystko na profilach aluminiowych żadnych malowanych elementów. Złożyłem to w ciągu jednego dnia bez problemu.Zapłaciłem[po rabcie coś około 2100 - 2200 ,już dokładnie nie pamiętam.Mają kilka rodzajów kabin w ofercie (chyba 4) . Wejdz na ich stronę firmową.

    pozdrawiam
    Tomek

    W-wa

  5. #65

    Domyślnie

    Zapomniałem dodać. ta suma to za całość czyli kabina ,brodzik,syfon

  6. #66

    Domyślnie

    akrylowe brodziki sa juz passe...sprobuj wymurowac, doloz do tego same drzwi (choc pewnie w tej cenie raczej nie drzwi huppe)...bedzie ladniej i sadze, ze ponizej 3000

  7. #67

    Domyślnie

    ja też mam Glass5 - zamontowaną, ale jeszcze nie używaną - więc jak się sprawuję będę mogła powiedzieć za jakiś czas (przeprowadzka w najbliższy weekend )

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thom35
    ja kupiłem dokładnie taką jak na zdjęciu. producent mało znany "radaweay" albo jakoś tak. natomiast kabina i brodzik jak najbardziej OK.A cena jak najbardziej atrakcyjna. Nie musisz wydawać 3 tys. Wszystko na profilach aluminiowych żadnych malowanych elementów. Złożyłem to w ciągu jednego dnia bez problemu.Zapłaciłem[po rabcie coś około 2100 - 2200 ,już dokładnie nie pamiętam.Mają kilka rodzajów kabin w ofercie (chyba 4) . Wejdz na ich stronę firmową.

    pozdrawiam
    Tomek

    W-wa
    Byłem wczoraj na Bartyckiej.
    Oglądałem tą właśnie kabinę.
    Po dodaniu GŁĘBOKIEGO brodzka i syfonu cena wyszła 3000.
    Dużą óznica w cenie. Jak kupiłeś swoją? Bezpośrednio z firmy?
    MG
    MG

  9. #69
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    ogladalem tysiace kabin i z kazda bylo cos nie halo. za wysoka, za niska, drzwi nie tak sie otwieraja, bo na zewnatrz albo sa lamane, szyby nie takie, bo z jakimis badziewnymi wzorkami, na przyklad, albo jeszcze z dodatkami dziwnymi w stylistyce odpustowej, planowalem wydac na kabine jakies 2000, skonczylo sie na polowie, znalazlem jedyna taka kabine w castoramie, ktora byla prosta, bez udziwnien, bez zadnych dodatkow i tanich ozdobek, po prostu miodzio...

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał tripper
    ogladalem tysiace kabin i z kazda bylo cos nie halo. za wysoka, za niska, drzwi nie tak sie otwieraja, bo na zewnatrz albo sa lamane, szyby nie takie, bo z jakimis badziewnymi wzorkami, na przyklad, albo jeszcze z dodatkami dziwnymi w stylistyce odpustowej, planowalem wydac na kabine jakies 2000, skonczylo sie na polowie, znalazlem jedyna taka kabine w castoramie, ktora byla prosta, bez udziwnien, bez zadnych dodatkow i tanich ozdobek, po prostu miodzio...
    Jaka?
    MG

  11. #71
    Guest

    Domyślnie

    Spróbuj w OPEX-ie w Al.Jerozolimskich.
    Tam może być trochę tańsza ta kabina-radaway.

  12. #72

    Domyślnie

    www.aquaform.com.pl

    np. wymieniany wyżej glass 5
    cele budzą szacunek

  13. #73

    Domyślnie

    Moi rodzice kupili sobie pieciokatna kabine Glass5. Wyglada bardzo ladnie, jedyny mankament to zacieki na szkle , ktore ciezko usunac. Poza tym splywajaca woda zrobila-nie wiem jak to nazwac- "wyzlobienia" i szko w dotyku nie jest idealnie gladkie. Radze wiec kupic kabine z powloka.

  14. #74

    Domyślnie

    My mamy kabinę i brodzik Ravaka, jest szyba a nie plastik, są drzwi rozsuwane, zresztą jest duży wybór, nas kabina z brodzikiem kosztowała niecałe 2000 + syfon, więc chyba wyszło ok. 2000 zł. Zajrzyj na stronę www.ravak.pl są podane ceny. Kupowałam je w TTW Opex w Al. Jerozolimskich.
    dana

  15. #75

    Domyślnie

    Ravak ma jakąś przerwę w głębikich brodzikach.
    Nie są teraz dostępne.
    MG

  16. #76

    Domyślnie Kabina natryskowa.

    Witam!
    Poszukuję kabiny natryskowej z brodzikiem o nietypowych wymiarach-
    110 x 80.Brodzik może być z siedziskiem.Bardzo proszę o podpowiedź
    jak rozwiązać ten problem.
    Pozdrawiam.

  17. #77
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    zrobić kabine bez brodzika- z płytek na przykład. szyby u szklarza na zamówienie
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  18. #78
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie Re: Kabina natryskowa.


Strona 4 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony