dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie do znawców kominków - czy to wiarygodny producent ???

    http://www.kfdesign.pl/lineav.html

    Podoba mi się ten kominek (tzn. drugi od góry, ten gdzie szyba jest bardziej pionowa niż pozioma ), ale kompletnie nie wiem co to za producent? Czy ktoś może napisać coś konkretnego o tej firmie??? Będę wdzięczna

  2. #2

    Domyślnie

    Wow, naprawdę ładnie wyglądają. Orientujesz się może jak z cenami?

    P.R.

  3. #3

    Domyślnie

    Kurcze, juz miałam nadzieję, że napisałeś mi coś o tym producencie Ceny kosmiczne (jak dla mnie) ten który mi się podoba kosztuje 9.000 PLN. No ale "przebolałabym" to gdybym miała pewnośc, że to dobry produkt... Mam bardzo nietypowy wymiar do kominka i ten wkąłd z pionowa szyba dla mnie jest idealny.... tylko te wątpliwości jaka toi jakość, może made in China

  4. #4

    Domyślnie

    9k hmmmm. Kiedyś współpracowałem z firmą, która sprowadzała i wykonywała kominki w całości. Tam cena 20k za całość nie była wygórowaną
    Zresztą mają teraz sklep zduński - www.kur.com.pl może znajdziesz coś ciekawszego.

    Pozdrawiam
    P.R.

  5. #5

    Domyślnie

    No cóz dla mnie 9k PLN za sam wkłąd to dużo....
    Czy ktoś może mi help tzn. napisać opinię o tych produktach???

  6. #6

    Domyślnie

    alison, kominek super. Spytaj Reziego on ma , jeśli się nie mylę, kominek z tej firmy. Znajdziesz go w galerii domów.

  7. #7

    Domyślnie

    Joani, dzięki wielkie... faktycznie Rezi też ma wkład tej firmy. Już napisałam do niego na PW prośbę o opinie. Dzięki raz jeszcze

  8. #8

    Domyślnie

    ciesze się, że mogłam pomóc

  9. #9

    Domyślnie

    My zamawiamy kominek SPARKE VARM F550/780. Wymiary podobne, a cena prawie o polowe nizsza - 5025 zl brutto.

  10. #10

    Domyślnie

    My mieliśmy mieć właśnie KFD-dobra solidna firma- mniej reklamowana po prostu
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony