dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 191 z 258
Pokaż wyniki od 3.801 do 3.820 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #3801
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... no i "wypłakali się" ci "prześladowani" (w "uwagach o naszym forum")
    Głośne szlochanie "wg" jest tutaj bardzo zabawne ...
    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Nie może być. A gdzie szanowna Elfir była, jak Władca Przysmaków obrażał w wątku kulinarnym wszystkich wszem i wobec? No gdzie?
    Jego własne obraźliwe wpisy jakoś jemu (i NS-owi) wcale nie przeszkadzają w tych "dyskusjach"
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ...
    Wątek kulinaria zrobił się dziecinadą polegającą na wyzłośliwianiu się na niktspecjalnym, chociaż widzę, że niktspecjalny od dłuższego czasu stara się nie wchodzić w pyskówki, mimo, ze usilnie Władca Przysmaków stara się go prowokować. Naprawdę zdumiewa mnie, że tam rozmawiają dojrzali ludzie a nie gimnazjaliści. Przez to większość forumowiczów omija ten dział, podobnie jak tematy polityczne.
    Zauważyłaś dlaczego wątki kulinarne zrobiły się "dziecinadą" ?
    ... cofnij się więc być może (przy odrobinie wolnego czasu) o parędziesiąt stron w temacie "kulinaria". Kiedyś był to całkiem normalny temat w którym można było normalnie dyskutować, pytający otrzymywali porady na swe zapytania, były ciekawe wpisy od osób interesujących się tematem, itd ... do czasu gdy ?

    Kuchnią zajmuję się zawodowo, tematy kulinarne na tym forum traktuję jednak w większości jako rozrywkę i zabawę (w dużej części "z przymróżeniem oka")
    Zabawa jednak nabiera innego wymiaru, gdy ktoś w swoich wpisach zaczyna świadomie wprowadzać w błąd czytelników. Czym takie zachowania są spowodowane raczej się domyślam
    Zdarza mnie się czasami na takie oszustwa i kolorowanie reagować. Być może niejednokrotnie w bardzo jaskrawy sposób ... pewnie dlatego, iż lubię nazywać rzeczy po imieniu takimi jakimi są w rzeczywistości.
    Zupełnie odmienną sprawą są sytuacje gdy ktoś w swoich relacjach (czy proponowanych "przepisach") może doprowadzić "naśladowców" do zatruć pokarmowych ... tutaj reaguję zawsze, gdy tylko coś takiego zauważę, (zwykłą niestrawność raczej pomijam ).

    Bawi mnie również traktowanie założonych przez siebie wątków jako "mini-blogów" i "wyłączną własność"

    Powyższą wypowiedź proszę potraktować jako prywatną opinię.

    ps - dodatkowo uważam również, że to nie Władca Przysmaków prowokuje ale jest właśnie odwrotnie. Władca Przysmaków (moim zdaniem), do przedstawianych przez siebie efektów gotowania, które przygotowuje zgodnie z zasadami i sztuką kulinarną używa wysokiej jakości produktów a jego potrawy prezentują się efektownie i "smacznie wyglądają" ... innymi słowy radzi sobie w kuchni doskonale, co jak widzę nie wszystkim tutaj się zbytnio podoba (w szczególności tym, którym przerośnięte "ego" oraz brak podstawowej wiedzy w tej dziedzinie, przeszkadza najbardziej). Właśnie to, tworzy tutaj tą "mieszankę wybuchową"
    unde venis et quo tendis

  2. #3802
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Sprostowanie do "wykładu" o wędlinach







    1. Przejdź do nawigacji podręcznej
    2. Przejdź do nawigacji głównej
    3. Przejdź do konta
    4. Przejdź do nawigacji użytkownika
    5. Przejdź do treści
    6. Przejdź do paska bocznego
    7. Przejdź do wyszukiwarki













    JESTEŚ TUTAJ:Strona główna -> Składniki -> SZYNKA WŁOSKA





    SZYNKA WŁOSKA




    Szynka włoska wytwarzana jest według tradycyjnych receptur. Najpopularniejszą jej odmianą jest szynka parmeńska, czyli Prosciutto di Parma, która pochodzi z terenów Parmy. Jest to szynka surowa i delikatnie podsuszona, która wytwarzana jest z całych udźców wieprzowych. W porównaniu z innymi wyrobami tego typu, prawdziwa szynka parmeńska charakteryzuje się stosunkowo słodkim i delikatnym smakiem. W tradycyjnym procesie suszenia używa się małej ilości soli, a dodatki w postaci substancji chemicznych i konserwujących są surowo zabronione, co z pewnością stanowi jej niebywały atut. Jest również niskokaloryczna, co szczególnie docenić mogą osoby dbające o linię. Szynka parmeńska to doskonała przystawka oraz dodatek do sałatek i kanapek.Wartość odżywcza w 100g

    Wartość energetyczna: 135 kcal
    Białko: 26 g
    Węglowodany: 1 g
    Tłuszcz: 3 g






    Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodać ocenę















    Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję

    http://www.gotuj.pl/kuchnia/szynka-wloska
    ... fotografia nie jest kompatybilna z opisem

    Nazwy producentów wędlin (i nie tylko) są nazwami "reklamowymi" i nie mają nic ze stanem faktycznym i mają tylko za zadanie swymi " oryginalnymi" nazwami zwiększenie sprzedaży ...
    przykłady:

    Szynka włoska
    kategoria: Szynki
    rodzaj: WIEPRZOWY
    średnia waga: 3,0 KG
    opakowanie: VAC

    albo taki przykład tego samego producenta:
    Szynka z pieczarkami
    kategoria: Szynki
    rodzaj: WIEPRZOWO/DROBIOWY
    średnia waga: 2 KG
    opakowanie: VAC
    ... "szynka" z dodatkiem mięsa drobiowego ? ... "szynka" to generalnie i tradycyjnie część mięsa "z dupy" ... najczęściej świńskiej

    ps - generalizując ... nie dajmy się oszukiwać nazwami producentów
    unde venis et quo tendis

  3. #3803
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ok. Wklejaj dania.
    Ale co ciebie obchodzi jak jada niktspecjalny? To jego problem. Usmażenie szynki jeszcze nikogo nie zabiło. I niktspecjalny jakoś na swojej kuchni żyje.
    Nie masz monopolu na smaki.
    Natomiast głupawe docinki, które kierujesz pod jego adresem, nic wspólnego z kulinariami nie mają.
    Wprawdzie była to wypowiedź do Wladcy Przysmaków ... ale wtrącę tutaj swxoje "trzy grosze" ...

    Mnie obchodzi ... dlaczego ? udzieliłem odpowiedzi.
    To, że ktoś "jakoś na swojej kuchni żyje" nie upoważnia do propagowania niewłaściwych (a czasami wręcz szkodliwych) propozycji ...
    Mniemam, że również masz prawo się oburzać na bełkotliwe wpisy dotyczące ogrodnictwa ? ... dotyczy to również "monopolu na kwiatki, trawki i drzewka"
    "Docinki" ("głupawe" - to Twoja opinia), mają z kulinariami wiele wspólnego, gdyż dotyczą spraw związanych bezpośrednio z naszym zdrowiem.
    Nie wiem jak dalece jesteś zaawansowana w gotowaniu i przygotowywaniu potraw, ... być może jak większość konsumentów nie zdajesz sobie sprawy ze skutków nieprawidłowości we własnym żywieniu siebie, swej rodziny i swoich gości.
    Jeżeli miała byś ochotę na rozmowy w tym temacie, chętnie służę pomocą ... chyba, że wszystko wiesz lepiej i takich porad Tobie nie potrzeba (przykładem jest tutaj "rewolucyjno - spontaniczny" NS, który całe swe grono konsumentów traktuje niczym "króliki doświadczalne" po spożyciu jego "rewelacyjnych kompozycji smakowych" )
    Zapraszam do dyskusji ... w temacie "Kulinaria" (nie tutaj).

    Wiem natomiast (z uwagi na wykonywany zawód) jak wpływ mają skutki spożywania "przypalonych" potraw (patrz przykład "parówki w skorupkach") ... toksyczne związki "zwęglenia" mają wpływ na nasz system trawienny i mogą powodować występowanie chorób (nie tylko niestrawności - popularnie zwanych "sraczką").
    Propagowanie takich potraw uważam za szkodliwe dla zdrowia (nie tylko forumowiczów).

    ps - wyzwania na pojedynki kulinarne z NS-em (nie po raz pierwszy) uważam za pomysły wyjęte z dna absurdów ... a nazywanie mnie "tchórzem" w odmowie takiego uczestnictwa totalnym idiotyzmem

    ... i to tymczsem "na tyle"
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 25-11-2018 o 17:45
    unde venis et quo tendis

  4. #3804

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... no i "wypłakali się" ci "prześladowani" (w "uwagach o naszym forum")
    Głośne szlochanie "wg" jest tutaj bardzo zabawne ...

    Jego własne obraźliwe wpisy jakoś jemu (i NS-owi) wcale nie przeszkadzają w tych "dyskusjach"

    Zauważyłaś dlaczego wątki kulinarne zrobiły się "dziecinadą" ?
    ... cofnij się więc być może (przy odrobinie wolnego czasu) o parędziesiąt stron w temacie "kulinaria". Kiedyś był to całkiem normalny temat w którym można było normalnie dyskutować, pytający otrzymywali porady na swe zapytania, były ciekawe wpisy od osób interesujących się tematem, itd ... do czasu gdy ?

    Kuchnią zajmuję się zawodowo, tematy kulinarne na tym forum traktuję jednak w większości jako rozrywkę i zabawę (w dużej części "z przymróżeniem oka")
    Zabawa jednak nabiera innego wymiaru, gdy ktoś w swoich wpisach zaczyna świadomie wprowadzać w błąd czytelników. Czym takie zachowania są spowodowane raczej się domyślam
    Zdarza mnie się czasami na takie oszustwa i kolorowanie reagować. Być może niejednokrotnie w bardzo jaskrawy sposób ... pewnie dlatego, iż lubię nazywać rzeczy po imieniu takimi jakimi są w rzeczywistości.
    Zupełnie odmienną sprawą są sytuacje gdy ktoś w swoich relacjach (czy proponowanych "przepisach") może doprowadzić "naśladowców" do zatruć pokarmowych ... tutaj reaguję zawsze, gdy tylko coś takiego zauważę, (zwykłą niestrawność raczej pomijam ).

    Bawi mnie również traktowanie założonych przez siebie wątków jako "mini-blogów" i "wyłączną własność"

    Powyższą wypowiedź proszę potraktować jako prywatną opinię.

    ps - dodatkowo uważam również, że to nie Władca Przysmaków prowokuje ale jest właśnie odwrotnie. Władca Przysmaków (moim zdaniem), do przedstawianych przez siebie efektów gotowania, które przygotowuje zgodnie z zasadami i sztuką kulinarną używa wysokiej jakości produktów a jego potrawy prezentują się efektownie i "smacznie wyglądają" ... innymi słowy radzi sobie w kuchni doskonale, co jak widzę nie wszystkim tutaj się zbytnio podoba (w szczególności tym, którym przerośnięte "ego" oraz brak podstawowej wiedzy w tej dziedzinie, przeszkadza najbardziej). Właśnie to, tworzy tutaj tą "mieszankę wybuchową"
    Jak nie masz co robić, to rozbierz się i ubrań pilnuj. Ode mnie - wara!

  5. #3805
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Jak nie masz co robić, to rozbierz się i ubrań pilnuj. Ode mnie - wara!
    No i pojawil sie ponownie roszczeniowy specjalista od obrazania. Moze chociaz jeden raz napiszesz cos w temacie kulinarnym?


    Robiles juz dzisiaj nadziewane korpusy z kur, lub inne smakolyki?

    ps tylko tematycznie

  6. #3806
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Jak nie masz co robić, to rozbierz się i ubrań pilnuj. Ode mnie - wara!
    Powiedziałem Ci ,że to tylko kwestia czasu.Wygrana przyszła szybciej niż się tego spodziewaliśmy.Prosiłem abyś zaprzestał z nimi wszelakich rozmów.Widzisz nie myliłem się. To co przeczytałeś i jaki jest ich stosunek do spraw kulinarnych sami wyartykułowali. Teraz już mają swoją wojenkę ale jeszcze zapomnieli o P.Adamku i P. Marcinkiewiczu.To kwestia czasu.









    pzdr.

  7. #3807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    No i pojawil sie ponownie roszczeniowy specjalista od obrazania. Moze chociaz jeden raz napiszesz cos w temacie kulinarnym?


    Robiles juz dzisiaj nadziewane korpusy z kur, lub inne smakolyki?

    ps tylko tematycznie
    Nie, dziś byłem na obiedzie w restauracji. Stać mnie, żeby inni gotowali dla mnie. Nie muszę stać przy garach i to jeszcze ...w niedzielę. Tematycznie? Jutro, jadąc do pracy, zatrzymam się przy wędzarni ryb i kupię solidny kawał świeżo wędzonego jesiotra. Tak JESIOTRA. Choć ostatnio mają super sielawkę.

  8. #3808
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Jak nie masz co robić, to rozbierz się i ubrań pilnuj. Ode mnie - wara!
    ... bo ? ... założysz kominiarkę ?
    unde venis et quo tendis

  9. #3809
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    ps - wyzwania na pojedynki kulinarne z NS-em (nie po raz pierwszy) uważam za pomysły wyjęte z dna absurdów ... a nazywanie mnie "tchórzem" w odmowie takiego uczestnictwa totalnym idiotyzmem

    )
    Też uważam za absurd. Problem w tym, że dajesz się wkręcać, zamiast zignorować.
    Nakręcasz potem pozycjonowanie tych wątków.

  10. #3810
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Też uważam za absurd. Problem w tym, że dajesz się wkręcać, zamiast zignorować.
    Nakręcasz potem pozycjonowanie tych wątków.
    Serio? Chef Paul sie nakreca? chle chle chle Obecnie to Ty sie nakrecasz, i to z zerowym pojeciem o kulinariach. Czym sie dzisiaj zajadasz?


    ps a mnie tradycyjnie wg oklamal. Mial byc JESIOTR.

  11. #3811
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Władca - ja nie mam żadnych kompleksów na tle gotowania. Jest to temat, który traktuję przedmiotowo. Jest to na przeciwległym biegunie moich pasji i zainteresowań
    Więc głupawe przytyki typu "zerowe pojęcie o kulinariach" zupełnie mnie nie dotykają. I nigdzie nie pisałam o tym, że Chef SIĘ nakręca. Nie przypisuj mi swoich własnych wyobrażeń.

  12. #3812
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Władca - ja nie mam żadnych kompleksów na tle gotowania. Jest to temat, który traktuję przedmiotowo. Jest to na przeciwległym biegunie moich pasji i zainteresowań
    Więc głupawe przytyki typu "zerowe pojęcie o kulinariach" zupełnie mnie nie dotykają. I nigdzie nie pisałam o tym, że Chef SIĘ nakręca. Nie przypisuj mi swoich własnych wyobrażeń.
    U mnie jest to produkt uboczny przy dłubaniu „kozy w nosie”. Nakręcić a wkręcić w tym przypadku odnosi się do tego samego, wszyscy wiedzą do czego. He. Nic nie muszę sobie wyobrażać , ani pięknością nie jesteś - w mojej skali od
    1 do 10 to tak 4.5-5 , a co do reszty to twoja pisanina na forum mnie nie interesuje, nie ma się czym zachwycać w całokształcie

  13. #3813
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Widzę, że nie mając żadnych argumentów merytorycznych chwytasz się docinków personalnych.
    Myślałeś, że to mnie obrazi? Opinia jakiegoś niszowego anonimka z forum, który w życiu mnie nie widział. Rozbawiłeś mnie.
    I naprawdę jest mi kompletnie obojętne czy moja pisanina cię interesuje. Nie jesteś targetem.
    Natomiast ty piszesz nie na temat.
    To wątek kulinarny a nie o mnie
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-11-2018 o 09:48

  14. #3814

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Serio? Chef Paul sie nakreca? chle chle chle Obecnie to Ty sie nakrecasz, i to z zerowym pojeciem o kulinariach. Czym sie dzisiaj zajadasz?


    ps a mnie tradycyjnie wg oklamal. Mial byc JESIOTR.
    ...i był jesiotr. Mam każdą potrawę fotografować i wstawiać na FM? Przecież to dziecinada, którą uprawiasz nagminnie.

  15. #3815

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    U mie gągoł nadziewany truflą białą, która musi mieć minimum 2kg. Na przystawkę głuszec pieczony na rogu nosorożca białego.
    No to super! Do tego wszystkiego brakuje Ci jeszcze odrobiny zdrowego rozsądku. Może macie takowy w USA, np w puszce?

  16. #3816
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    No to super! Do tego wszystkiego brakuje Ci jeszcze odrobiny zdrowego rozsądku. Może macie takowy w USA, np w puszce?
    Zapomniałem napisać o winie. Do głuszcza był serwowany Screaming Eagle Cabernet Sauvignon (1992). Do gągoła Kalimna Cabernet Sauvignon Ampoule

    ps gągoł i głuszec z własnego podwórka, gągoł zasrywa wszystko prawie jak kury. Trufle rosną pod listopadowymi pysznymi pomidorami. Na dzisiaj szykuję duszone serca młodych orlików bielików
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 27-11-2018 o 12:19 Powód: Na dzisiaj...

  17. #3817

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Zapomniałem napisać o winie. Do głuszcza był serwowany Screaming Eagle Cabernet Sauvignon (1992). Do gągoła Kalimna Cabernet Sauvignon Ampoule

    ps gągoł i głuszec z własnego podwórka, gągoł zasrywa wszystko prawie jak kury. Trufle rosną pod listopadowymi pysznymi pomidorami. Na dzisiaj szykuję duszone serca młodych orlików bielików
    A ja niedawno w osiedlowym sklepie mięsnym widziałem mózgi, co prawda wieprzowe ale jednak. Podaj adres, wyślę Ci parę kilo, może się przydać.

  18. #3818
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    A ja niedawno w osiedlowym sklepie mięsnym widziałem mózgi, co prawda wieprzowe ale jednak. Podaj adres, wyślę Ci parę kilo, może się przydać.
    To już duże postępy, bo ostatnio pisałeś tylko o odbytach, innych obrzydliwych sprawach i negowałeś wszystko. Duży postęp
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 27-11-2018 o 13:18 Powód: Odbytych literówka drugie y zamiana nz a

  19. #3819
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Dziś chciałbym przedstawić propozycję na dni chłodne i słotne dla miłośników grilla ... (u mnie jeszcze wprawdzie temperatury powyżej 20°C ale pada ) ...
    ... tak więc:
    Jeżeli macie ochotę na coś z grilla (w takie dni), proponuję użycie grilla elektrycznego. Można użyć go zarówno w kuchni jak i na zadaszonym tarasie.
    Wczoraj zrobiłem "medaliony" z polędwicy wieprzowej ...
    Potrzebujemy: polędwicę wieprzową, czerwoną paprykę, pomidor (1 wielki lub dwa mniejsze), młodą cebulkę ze szczypiorem, olej lub oliwę, sól i pieprz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181201_082201.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	99,6 KB
ID:	422660
    ... dobre wino
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181201_115748.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	422661
    ... najpierw opiekamy z wszystkich stron (w wysokiej temp.) medaliony
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181201_114347.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	422662
    ... dokładamy paprykę, pomidor i cebulkę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181201_115106.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	422663
    ... i po kilku minutach, gotowe
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181201_131521.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	102,3 KB
ID:	422664
    Smacznego

    cdn
    unde venis et quo tendis

  20. #3820
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    cd

    Dziś na wczesne śniadanko "biała kiełbasa inaczej"
    Potrzebujemy: 2 świeże białe kiełbaski, 1/2 małej cebuli, 1 ząbek czosnku, kawałek czerwonej papryki, kilka plastrów marynowanej jalapeno.
    Przygotowanie: siekamy drobno cebulę, czosnek, paprykę i jalapeno, z kiłbasy zdejmujemy osłonkę ...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181202_063221.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	422665
    ... mieszamy wszystko razem i formujemy "klopsiki"
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181202_081650.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	422666
    ... pieczemy w średniej temperaturze kilka minut
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181202_072445.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	422667
    ... i podajemy z czy kto lubi ... u mnie z pełnoziarnistą musztardą lub salsą
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181202_072800.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	422668
    Smacznego
    unde venis et quo tendis

Strona 191 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony