dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 226 z 258
Pokaż wyniki od 4.501 do 4.520 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #4501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wiesz coś na temat mego wykształcenia, czy znowu użyłeś swej "szklanej kuli" ?
    ... biedaczku z dyplomem (w jakiej to specjalności ?)
    Szklana kula mówi, że wykształcenie twe jest ...conajmniej marne.

  2. #4502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Kolejny omnibus po zawodówce. No ale z dolarami w kieszeni.
    Wygląda jak byś zazdrościł tych dolarów.?
    Trudno żeby w USA posługiwać się polskimi złotówkami.
    My w Polsce jesteśmy ze złotówkami w kieszeni. To coś złego?
    Twoi znajomi są milionerami dolarowymi.
    Też o nich myślisz ... .... "z dolarami w kieszeni" ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #4503

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Wygląda jak byś zazdrościł tych dolarów.?
    Trudno żeby w USA posługiwać się polskimi złotówkami.
    My w Polsce jesteśmy ze złotówkami w kieszeni. To coś złego?
    Twoi znajomi są milionerami dolarowymi.
    Też o nich myślisz ... .... "z dolarami w kieszeni" ??
    Kompletnie nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Wybaczam ci.

  4. #4504
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Szklana kula mówi, że wykształcenie twe jest ...conajmniej marne.
    Chłopino, na zdrowa logikę, jak możesz mieć lepsze kiedy twoje jest poza rankingami w śmieciówkach. Nie odstawiaj dziecinady!

    Jest "łikend", więc coś miłego, dobrego, bardzo prostego i skromnego. Na sobotnią letnia ciepłą noc to ideał, Armad De Brignac oczywiście Blanc De Blanc. Są to babelki z lepszej klasy szampanów, czyli trochę droższy prawie 4 tysiące złotych, dokładnie 3999 zł. Warty każdej złltówki.




    Idealny do ostryg i innych owoców morza.








    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 30-06-2019 o 01:48 Powód: plus zdjecie

  5. #4505
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Raj w ustach, coś niesamowitego, życie jest smaczne. Polecam z całego serca!



    Smakowicie pozdrawiam

  6. #4506
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Raj w ustach, coś niesamowitego, życie jest smaczne. Polecam z całego serca!



    Smakowicie pozdrawiam
    Na zdrowie
    unde venis et quo tendis

  7. #4507
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Kompletnie nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Wybaczam ci.
    Przecież wyżej pisałem ,że nic nie kuma. Ja mu odpuszczam. . Nie przejmuj się wykształceniem ten z nizin nie ma żadnego inaczej by nie emigrował. Jak nie pokazuje wędzarni to i nie pokaże dyplomu. Tu powinien według ich ciągu zdarzeń pokazany być dyplom jakiejś uczelni z usa. Wtedy niestety trzeba byłoby to dla nas wykształconych po polsku troszkę niekomfortowe i chylić trochę czoła ale tylko trochę. Powiadam Ci iż tu padli z kretesem.Nie mają .
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 30-06-2019 o 04:41

  8. #4508
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Kociołek ubliżeń się powiększa.

    Dla przypomnienia .Trzeba to piętnować Tak nie mówi szef kuchni tak mówi cha.....kulinarny ordynarny król intelektu.Żenua.

    Po tych obelgach chyba nie każdy chciałby coś odpisywać.Ja za takie po sprowokowaniu i zastraszaniu (i słusznie dostałem banana) .

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ...........To jego gotowanie, które w swych "wariacjach" pokazuje, to jedna wielka tragedia i u udręka dla konsumentów

    Niereformowalny "kretyn kulinarny" ") ... "obojętnie jak będą mówili, byle mówili"

    Kucharz z klasą tak nie mówi . Kucharz z klasą tak nie czyni jest i powinien być mentorem

    sjp.mentor1. mądry doradca, wychowawca i nauczyciel;
    2. osoba stale pouczająca innych, lubiąca prawić morały;

    3. środowiskowo: opiekun ucznia uczestniczącego w wymianie międzynarodowej
    , wzorem do naśladowania ,postacią w świecie kulinarnym bardzo wyjątkową.

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Czyje "powroty" ? ... raczej Twoje "nawroty kulinarnego rozwolnienia" ... ostatnie "prezentacje" to totalna sraczka

    ps - przestrzegam przed wykorzystywaniem ""przepisów" NS-a, gdyż mogą doprowadzić do przynajmniej rozwolnienia
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Posty w całości (by nie posądzono o manipulację) tylko z mniej niż połowy tego tematu (więcej mnie się nie chciało) ... to tylko część "wybranych wypowiedzi miszcza" NS-a na tematy kulinarne, w jego osobiście założonym "wątku"

    ps - proszę również o wybaczenie obszerności tego wpisu ... niech usprawiedliwieniem jednak będzie to, że jest to tylko mniej niż połowa wybranego "kulinarnego bełkotu", w tym tylko jednym temacie
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Opinie na temat Twego stanu psychicznego (na podstawie Twych wpisów) pozostawię forumowiczom
    Twoje "kulinarne propozycje", pozwolę sobie dalej komentować
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Naucz się gotować a unikniesz drwin
    Szkoda ,że tylko takie wkleił by mu było wygodniej obrażać.

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    nigdy nie korzystałem z zaproszeń na jakiekolwiek biesiady do kulinarnych nieuków (by nie powiedzieć "kretynów"
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Twoje jednak wywody na te tematy, traktuję jako kulinarne odpady i śmieci
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wiele z Twoich kulinarnych propozycji jest "obrzydliwych" (lub choćby tylko niestrawnych)
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    "kulinarny ćwoku"
    .............................No nie da się ukryć
    ...więc i nie odpowiem gdyż "fakultetów" man zbyt mało, prostaku

  9. #4509
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Na zdrowie
    Dziękuje Pawle. 20 po pierwszej, co za cudowna ciepła letnia noc. Czas na koktajle arbuzowe.





    Bazą są szampany Perrie -Jouet Grand Brut. Anielski smak i aromat, bardzo orzeźwiające.

    Palce lizać!

  10. #4510
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Noc Świętojańska tylko kwiat paproci nie zakwitł.


    https://www.polskatradycja.pl/folklo...etojanska.html

    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 30-06-2019 o 07:08

  11. #4511
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Kociołek ubliżeń się powiększa.

    Dla przypomnienia .Trzeba to piętnować Tak nie mówi szef kuchni tak mówi cha.....kulinarny ordynarny król intelektu.Żenua.

    Po tych obelgach chyba nie każdy chciałby coś odpisywać.Ja za takie po sprowokowaniu i zastraszaniu (i słusznie dostałem banana) .



    Kucharz z klasą tak nie mówi . Kucharz z klasą tak nie czyni jest i powinien być mentorem , wzorem do naśladowania ,postacią w świecie kulinarnym bardzo wyjątkową.









    Szkoda ,że tylko takie wkleił by mu było wygodniej obrażać.
    ponieważ natrętnie kilulkukrotnie wklejasz to samo, udzielę Tobie odpowiedzi na tą nurtującą Cię kwestię.
    Otóż, jak marne prowokacje i zaczepki, takoż samo marne odpowiedzi na poziomie Waszej percepcji, inteligencji i zasobów słownictwa, (sięgnij do tekstów źródłowych).
    Odpowiedzi literacką polszczyzną pozostały by dla Was zapewne niezrozumiałe.

    Z "kulinarnym" pozdrowieniem
    unde venis et quo tendis

  12. #4512
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    To chamstwo w wypowiedziach i obrażanie , wyszydzanie ,taki wasz antagonizm ,kpienie, notoryczne ośmieszanie , obelgi , bluźnienie ,drwienie ,opluwanie , wyzywanie od rożnych, jeszcze tego jest wiele. Uspokoiło się ,fajnie było przez miesiąc. To wróciły te orły ,sokoły bażanty. Po co? Będę wklejał każdorazowy chamski wpis by wreszcie FM zobaczyło na co stać wielkiego Chefa Paul. wielkiego kucharza , mentora , wspaniałego znawcy zagadnień kulinarnych. , jak domniemam po wielkich szkołach kulinarnych ,pod okiem wielki kucharzy by nam małym ludzikom z tej wyuczonej wiedzy prawic morały. Człowieka po wielu fakultetach kulinarnych ,po wielkich osiągnięciach na arenie kulinarnej. Uczelniach usa by być super doradcą. Wielkim restauratorem , mającym wiele miejsc by krzewić i wdrażać swój pomysł na wspaniałe jedzenie i potrawy.Smacznie i zdrowo.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 30-06-2019 o 11:10

  13. #4513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Kompletnie nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Wybaczam ci.
    Pewnie chciałeś powiedzieć coś innego niż napisałeś ale to taka przypadłość "dyskusji" na internetowym forum.
    Twoje wybaczenie lub niewybaczenie nie zmieni faktu zazdrości braku $$$
    "Głodnemu chleb na myśli"
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #4514
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przecież wyżej pisałem ,że nic nie kuma. Ja mu odpuszczam. . Nie przejmuj się wykształceniem ten z nizin nie ma żadnego inaczej by nie emigrował. Jak nie pokazuje wędzarni to i nie pokaże dyplomu. Tu powinien według ich ciągu zdarzeń pokazany być dyplom jakiejś uczelni z usa. Wtedy niestety trzeba byłoby to dla nas wykształconych po polsku troszkę niekomfortowe i chylić trochę czoła ale tylko trochę. Powiadam Ci iż tu padli z kretesem.Nie mają .
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Kociołek ubliżeń się powiększa..
    Sam nakręcasz ten kociołek.
    No może z pomocą ...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #4515

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Chłopino, na zdrowa logikę, jak możesz mieć lepsze kiedy twoje jest poza rankingami w śmieciówkach. Nie odstawiaj dziecinady!

    Jest "łikend", więc coś miłego, dobrego, bardzo prostego i skromnego. Na sobotnią letnia ciepłą noc to ideał, Armad De Brignac oczywiście Blanc De Blanc. Są to babelki z lepszej klasy szampanów, czyli trochę droższy prawie 4 tysiące złotych, dokładnie 3999 zł. Warty każdej złltówki.




    Idealny do ostryg i innych owoców morza.








    Zapodaj swe tytuły i wysoko postawioną w rankingu uczelnię. Jeśli nie stchórzysz to ...czekam.
    Ostatnio edytowane przez wg39070 ; 30-06-2019 o 12:51

  16. #4516

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przecież wyżej pisałem ,że nic nie kuma. Ja mu odpuszczam. . Nie przejmuj się wykształceniem ten z nizin nie ma żadnego inaczej by nie emigrował. Jak nie pokazuje wędzarni to i nie pokaże dyplomu. Tu powinien według ich ciągu zdarzeń pokazany być dyplom jakiejś uczelni z usa. Wtedy niestety trzeba byłoby to dla nas wykształconych po polsku troszkę niekomfortowe i chylić trochę czoła ale tylko trochę. Powiadam Ci iż tu padli z kretesem.Nie mają .
    Jak zwykle masz rację. Ty i ja wędzimy własnoręcznie (choć ja w beczce), a oni zamawiają usługę i piszą "uwędziłem", to mniej więcej jak w dowcipie: przywiózł chłop wozem węgiel i mówi do kumpla - "węgiel ci przywiozłem", koń odwraca się do woźnicy i mówi "tak k...wa ty przywiozłeś!

  17. #4517

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Jak zwykle masz rację. Ty i ja wędzimy własnoręcznie (choć ja w beczce), a oni zamawiają usługę i piszą "uwędziłem", to mniej więcej jak w dowcipie: przywiózł chłop wozem węgiel i mówi do kumpla - "węgiel ci przywiozłem", koń odwraca się do woźnicy i mówi "tak k...wa ty przywiozłeś!
    Kurcze a najlepsze jest to, że spopielania drewienka do wędzenia jest super, a do ogrzewania już nie.

  18. #4518
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Zapodaj swe tytuły i wysoko postawioną w rankingu uczelnię. Jeśli nie stchórzysz to ...czekam.

    Czy Ty udajesz głupka i prymitywa? Czy tak jednak na poważnie piszesz?

    Wrócę do tematu wątku. Moim zdaniem, Armand De Brignac Blanc De Blanc był "królem" ostatniej nocy. Naprawdę warty 3999 złotych. Niebo w ustach palce lizać!



    Dzień zapowiada się wspaniale. Kiełbasa z sarniny to jednak kiełbasa, może jednak krewetki. Zostało trochę świeżych surowych, trzeba będzie to jakoś zagospodarować. Wnoszą delikatność letniej przygody z gotowaniem.



    Krewetki oczywiście z zatoki meksykańskiej, oceniane jako jedne z najlepiej smakujących na świecie. Paweł to ma klawe życie z takim sąsiedztwem.
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 30-06-2019 o 15:34 Powód: plus zdjęcie

  19. #4519
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Kurcze a najlepsze jest to, że spopielania drewienka do wędzenia jest super, a do ogrzewania już nie.
    Różnica w ilości spopielonego drewienka a spalonego drewna !
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    (...) Kurcze. Muszę się nauczyć myśleć logicznie.
    Musisz !
    Spróbuj też pelletu do wędzenia. Drewienkiem można to pewnie pelletem też ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #4520

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Czy Ty udajesz głupka i prymitywa? Czy tak jednak na poważnie piszesz?

    Wrócę do tematu wątku. Moim zdaniem, Armand De Brignac Blanc De Blanc był "królem" ostatniej nocy. Naprawdę warty 3999 złotych. Niebo w ustach palce lizać!



    Dzień zapowiada się wspaniale. Kiełbasa z sarniny to jednak kiełbasa, może jednak krewetki. Zostało trochę świeżych surowych, trzeba będzie to jakoś zagospodarować. Wnoszą delikatność letniej przygody z gotowaniem.



    Krewetki oczywiście z zatoki meksykańskiej, oceniane jako jedne z najlepiej smakujących na świecie. Paweł to ma klawe życie z takim sąsiedztwem.
    Czyli ty żadnej szkoły nie masz. Bez odbioru.

Strona 226 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony