dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 234 z 258
Pokaż wyniki od 4.661 do 4.680 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #4661
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Ponieważ ostatni jadę ostro z burakami , pora zbioru, nie ma czasu żeby coś wrzucić. No ale w końcu trzeba.

    Burak z własnej uprawy. Mega zdrowy. Prawdziwi organiczny burak. Jeszcze z liśćmi.
    Załącznik 435792
    No i z takiego burak, marchwi i jabłek pyszny soczek. Wszystko swoje organiczne. Mega energia. Takich rzeczy się nie kupi, za żadne pieniądze. Oczywiście odpowiednio wyciśnięty.
    Załącznik 435794
    Taka mała uwaga. Buraki i marchew mają duże możliwości gromadzenia azotanów. Trzeba uważać, żeby nie przenawozić. Nawet uprawa bio przemysłowa tego nie zagwarantuje. Tam nikt nie patrzy na takie rzeczy.
    Szklaneczka tania. Smakuje wybornie.

    Pozdrawiam smakowicie.

    PS. Uwaga burak jest bardzo energetyczny.
    WOW!!!!


    Organiczna uprawa odbywa się tylko poprzez organiczne systemy produkcyjne i bez sztucznych nawozów. Powiadasz ,że jesteś w stanie lepiej dozować jak z doładnoscią 1lb(0.5kg) na jeden hektar? Serio?

  2. #4662
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No faktycznie.



    Żyjesz w kraju o nic o nim nie wiesz. Widać nawet nie znasz ang.
    Kłamstwo goni kłamstwo. .
    Koniec. Zaorane.
    Zobacz jaki zdziwiony kuźwa zdziwiony ,że mamy dobra polską ziemię także .Proszę Cie nie oznajmiaj mu takich rzeczy bo zacznie bluzgać , szydzić , kłamać ,a potem przyleci dziadek z informacjami ,że serdelowej nie wcina bo mu na wątrobę szkodzi.

  3. #4663
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No faktycznie.



    Żyjesz w kraju o nic o nim nie wiesz. Widać nawet nie znasz ang.
    Kłamstwo goni kłamstwo. .
    Koniec. Zaorane.
    Kto wam to piszę i tłumaczy? 40 milionów amerykanów pobiera świadczenia benefit card. Żrą za darmo na koszt państwa, bo nie chce się im chodzić do pracy. Doczytaj sobie! Dodatkowo pobierają darmowa opieke medyczna i pokrycie kosztów mieszkania. Plus darmowe uzytkowanie publicznego transportu.

    Co za błazen to pisał i jeszcze użył nazwy Amerykański Departament Rolnictwa.

    Tymi sprawami zajmuje sie United States Interagency Council on Homelessness

    Fachowiec z ciebie we wszystkim co amerykanskie, a w ameryce nie byles. Ja mieszkam cale swoje dorosle zycie.
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 10-10-2019 o 20:36 Powód: Fachowiec z ciebie we wszystkim...

  4. #4664

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    WOW!!!!


    Organiczna uprawa odbywa się tylko poprzez organiczne systemy produkcyjne i bez sztucznych nawozów. Powiadasz ,że jesteś w stanie lepiej dozować jak z doładnoscią 1lb(0.5kg) na jeden hektar? Serio?
    Tutaj można wstawić jeden z słynnych tekstów wiadomo kogo. Mam więcej klasy od was nie mam zamiaru dłużej z tobą dyskutować.
    Tyle.
    Ps. przeczytaj to co bold. Tego nie kupisz. Nie dasz rady.

    Żegnam smakowicie.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  5. #4665
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Tutaj można wstawić jeden z słynnych tekstów wiadomo kogo. Mam więcej klasy od was nie mam zamiaru dłużej z tobą dyskutować.
    Tyle.
    Ps. przeczytaj to co bold. Tego nie kupisz. Nie dasz rady.

    Żegnam smakowicie.
    A widzisz, czyli nie jesteś w stanie dozować nawozu z dokladnościa do 1lb(0.454kg) na hektar. I już nie będziesz gadał ze mna.

  6. #4666

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zobacz jaki zdziwiony kuźwa zdziwiony ,że mamy dobra polską ziemię także .Proszę Cie nie oznajmiaj mu takich rzeczy bo zacznie bluzgać , szydzić , kłamać ,a potem przyleci dziadek z informacjami ,że serdelowej nie wcina bo mu na wątrobę szkodzi.
    Nie ma zamiaru dalej się kopać z koniem. Szkoda czasu.
    Pogrążył się już nie raz w ostatnim czasie.
    Zresztą oni tak tam mają. Zobacz kto to, chyba ze 2 dni temu, powiedział.
    Ja w mojej wielkiej i niezrównanej mądrości
    Kabaret. Zryte mózgi na maksa.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  7. #4667
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zobacz jaki zdziwiony kuźwa zdziwiony ,że mamy dobra polską ziemię także .Proszę Cie nie oznajmiaj mu takich rzeczy bo zacznie bluzgać , szydzić , kłamać ,a potem przyleci dziadek z informacjami ,że serdelowej nie wcina bo mu na wątrobę szkodzi.
    Na chwile obecna bluzga twoj kolega.

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Nie ma zamiaru dalej się kopać z koniem. Szkoda czasu.
    Pogrążył się już nie raz w ostatnim czasie.
    Zresztą oni tak tam mają. Zobacz kto to, chyba ze 2 dni temu, powiedział.

    Kabaret. Zryte mózgi na maksa.
    A tak pieknie mial nawoz dozowac, a tu nawet z amerykanska dokladnoscia nie moze.

  8. #4668

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    A widzisz, czyli nie jesteś w stanie dozować nawozu z dokladnościa do 1lb(0.454kg) na hektar. I już nie będziesz gadał ze mna.
    Jakiego nawozu? Czym wy tam te uprawy organiczne karmicie?
    I tak za dużo za dużo swojego cennego czasu poświęciłem na kopanie się z tobą.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  9. #4669
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Jakiego nawozu? Czym wy tam te uprawy organiczne karmicie?
    I tak za dużo za dużo swojego cennego czasu poświęciłem na kopanie się z tobą.
    Już zapomniałeś co kilka chwil temu pisałeś?

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post

    Taka mała uwaga. Buraki i marchew mają duże możliwości gromadzenia azotanów. Trzeba uważać, żeby nie przenawozić. Nawet uprawa bio przemysłowa tego nie zagwarantuje. Tam nikt nie patrzy na takie rzeczy.
    Szklaneczka tania. Smakuje wybornie.

    Pozdrawiam smakowicie.

    PS. Uwaga burak jest bardzo energetyczny.

  10. #4670

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Na chwile obecna bluzga twoj kolega.



    A tak pieknie mial nawoz dozowac, a tu nawet z amerykanska dokladnoscia nie moze.
    Z tobą sie nie da inaczej. NIc nie maiłem dozować, a na pewno nie jakaś śmieszną amerykańską dokładności.

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Zazrośnikom polecam "maść na ból dupy"
    pasuje jak nic ciebie.
    Ja nikomu nic. Kompletnie. Tobie czy CP tym bardziej.
    EOT.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  11. #4671
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Z tobą sie nie da inaczej. NIc nie maiłem dozować, a na pewno nie jakaś śmieszną amerykańską dokładności.


    pasuje jak nic ciebie.
    Ja nikomu nic. Kompletnie. Tobie czy CP tym bardziej.
    EOT.
    Stwierdziłes ,ze...
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post

    Taka mała uwaga. Buraki i marchew mają duże możliwości gromadzenia azotanów. Trzeba uważać, żeby nie przenawozić. Nawet uprawa bio przemysłowa tego nie zagwarantuje. Tam nikt nie patrzy na takie rzeczy.
    Amerykanie dozuja z dokladnoscia 0.454kg na na 1 hektar jak to się ma do twoich rewelacji?!

    Pierwszy raz w życiu rozmawiam z człowiekiem takim jak Ty. Serio! Rece i nogi opadaja!

  12. #4672

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Stwierdziłes ,ze...


    Amerykanie dozuja z dokladnoscia 0.454kg na na 1 hektar jak to się ma do twoich rewelacji?!

    Pierwszy raz w życiu rozmawiam z człowiekiem takim jak Ty. Serio! Rece i nogi opadaja!
    Wzajemnie. Mi już dawno szczęka opadła po przeczytanie tego. .

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    3. Tematem rozmowy nie są głodujący ludzie, mało mnie to obchodzi.
    Jak nie złapałeś o co chodzi w tych "rewelacjach" to już twój problem.
    Pa. Pa.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  13. #4673
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Wzajemnie. Mi już dawno szczęka opadła po przeczytanie tego. .



    Jak nie złapałeś o co chodzi w tych "rewelacjach" to już twój problem.
    Pa. Pa.
    W Chinach z powodu nadpopulizacji, aby wyeliminować niedobor zywnosc sypie sie tylko chemie na pola, w wiekszosci innych panstw rowniez. Zabron tego procederu, zobaczymy co sie stanie. Potrzymaj tak z 2 lata 3/4 polulacji bez jedzenia.

    Zdecyduj sie czy obchodza ciebie glodujacy czy nie.
    Mnie nie obchodza, ale nikomu nie zabraniam produckcji chemicznej zywnosci. Sam jadam tylko organiczna. Najlepsza na swiecie, bez grzebania sie w gownie i gnojowce.

  14. #4674

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    W Chinach z powodu nadpopulizacji, aby wyeliminować niedobor zywnosc sypie sie tylko chemie na pola, w wiekszosci innych panstw rowniez. Zabron tego procederu, zobaczymy co sie stanie. Potrzymaj tak z 2 lata 3/4 polulacji bez jedzenia.

    Zdecyduj sie czy obchodza ciebie glodujacy czy nie.
    Mnie nie obchodza, ale nikomu nie zabraniam produckcji chemicznej zywnosci. Sam jadam tylko organiczna. Najlepsza na swiecie, bez grzebania sie w gownie i gnojowce.
    Chłopie bełkoczesz. Ty mnie nic nie obchodzisz. Możesz jeść co se chcesz.
    Gdzie ja napisałem, że trzeba ludzi karmić tylko organic? Kłamiesz jak zwykle i wszędzie. Oj trafiony cytacić funfelka.
    Kolejny raz zaorane. Już nawet nie liczę który to.
    Zakumałeś z rewelacjami.
    Miłej nocy, bo to Polskie forum. Masz tam swoje w USA. Pisz tam.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  15. #4675
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    ....
    Kończę dyskusje. Żyj sobie w nieświadomości.
    ... by dalej kontynuować

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Ograniczony to ty jesteś. Łykacie takie rzeczy. Szok. No ale już nie raz pisałem hameryka to "cud miód malina". Na papierze.
    Kończę dyskusje. Żyj sobie w nieświadomości.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    ...
    Burak z własnej uprawy. Mega zdrowy. Prawdziwi organiczny burak. Jeszcze z liśćmi.
    Załącznik 435792

    PS. Uwaga burak jest bardzo energetyczny.
    ... by się wreszcie przedstawić

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No faktycznie.
    Żyjesz w kraju o nic o nim nie wiesz. Widać nawet nie znasz ang.
    Kłamstwo goni kłamstwo. .
    Koniec. Zaorane.
    ... powiedział "wytwórca gnojówki z pokrzyw", "amekyranista", ekspert i podróżnik "palcem po mapie"

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zobacz jaki zdziwiony kuźwa zdziwiony ,że mamy dobra polską ziemię także .Proszę Cie nie oznajmiaj mu takich rzeczy bo zacznie bluzgać , szydzić , kłamać ,a potem przyleci dziadek z informacjami ,że serdelowej nie wcina bo mu na wątrobę szkodzi.
    ... "przyleciał" ... "zdziwiony", "zdziwiony" ... "serdelowej" nie ma w swym jadłospisie (3 razy w tygodniu z przypaloną cebulą - przepraszam, "szalotką") ... Tobie, Twoje "przysmaki" na co szkodzą ? ... i dlaczego usiłujesz tym truć innych ?

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Nie ma zamiaru dalej się kopać z koniem. Szkoda czasu.
    ...
    Nie masz zamiaru ale się kopiesz ... silniejsze to od Ciebie ?

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    ... Mi już dawno szczęka opadła po przeczytanie tego. .
    ...
    Jak nie złapałeś o co chodzi w tych "rewelacjach" to już twój problem.
    Pa. Pa.
    Pozbieraj z podłogi i ... dalej bełkotaj w swym buraczano - gnojowym natchnieniu (widzę, że z porady o zastosowaniu "maści" nie skorzystałeś)
    unde venis et quo tendis

  16. #4676

    Domyślnie

    CP ogarnij sie. Przynajmniej WP coś tam potrafi. No ale czopkuj mu dalej. Niestety takie twój funfel bzdury pisał ze sie nie dało skończy. Tak słaby jestem. Tylko krowa nie zmienia zdania.
    Wbij sobie do łebka ze nie mam czego wam zazdrości. Ani WP a tym bardziej tobie. Nikomu nic nie zazdroszczę. Kumasz. Jestem wdzięczny za to co mam. Zapamiętaj to. Tak uprawiam. Strasznie was to bawi. Na swojej stronce o ile dobrze pamietam piszesz jakieś pierdoły o samodzielnej uprawie pomidorów. Nie będę pytał co i jak bo niem mam zamiaru sie z tobą kopać i szkoda mi czasu na takie rzeczy. Tylko sie zdecyduj. Tak czy tak? Uprawiać samemu czy nie? Polecasz czy nie? Dziękuje.
    Rownież miłej nocy.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  17. #4677
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... zabulgotał ...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1570741125683.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	101,0 KB
ID:	435804

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1570741108486.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	101,3 KB
ID:	435805
    ... buraczek
    unde venis et quo tendis

  18. #4678

    Domyślnie

    Cytat Napisał noc Zobacz post
    Jeśli o serniku mowa, to zwyczajny sernik zabija mnie swoją słodkością. Przez półtora roku nie jadłem niczego słodkiego, nawet owoców ani czerwonych warzyw nawet. Nie mówiąc o słodkich napojach, czy słodyczach.
    Niewyobrażalny dla kogoś, kto nie jadał żadnych ( ŻADNYCH!) cukrów, jest poziom słodkości czerwonego pomidora, czy zwykłego mleka krowiego. A smak miodu czy ostatnio ukąszonego cukierka czekoladowego, wprost zwala z nóg! Dopiero po takiej diecie, czuję i smakuję, ile tego podłego cukru producenci ładują prawie we wszystko, na każdym kroku. W chlebie żytnim, w tanim żółtym serze, w wędlinach, dosłownie wszędzie, gdzie potrzeba i gdzie nie trzeba-wszędzie cukier. Straszna jest ta natarczywa słodycz, ona zabija smak wszystkiego, czuję ją prawie wszędzie.
    Ta półtoraroczna pauza od jedzenia cukru, bardzo wyostrzyła moje czucie smaku, nie tylko wyczuwam cukier wszędzie gdzie tylko dodano jego nawet niewielką ilość, ale też łatwiej przychodzi mi rozpoznawanie innych smaków. Z drugiej strony to trochę uciążliwe na co dzień, szczególnie gdzieś na wyjazdach, wszelkie próby jakiegokolwiek "rasowania" potraw w restauracjach, nie tylko cukrem, czuję natychmiast. Trudno jest trafić na choć minimalnie przyzwoite jedzenie w przypadkowym lokalu, prawie wszędzie coś mi przeszkadza, nie pasuje w smaku. "Wybredny" się zrobiłem, choć zjem prawie wszystko, byleby było świeże, to smakuje mi już rzadko.
    Ja mam tak samo, tyle że od ponad 10 lat cukru nie spożywam....owoce sporadycznie w małych ilościach, praktycznie tylko te, które są najmniej słodkie...
    dla mnie to nie jest uciążliwe, na wyjazdach zawsze znajdzie się coś co mogę spokojnie zjeść, a nawet jeśli podczas wyjazdu złamię swoje codzienne zasady, to nie rozdzieram szat z tego powodu...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  19. #4679
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    CP ogarnij sie. Przynajmniej WP coś tam potrafi. No ale czopkuj mu dalej. Niestety takie twój funfel bzdury pisał ze sie nie dało skończy. Tak słaby jestem. Tylko krowa nie zmienia zdania.
    Wbij sobie do łebka ze nie mam czego wam zazdrości. Ani WP a tym bardziej tobie. Nikomu nic nie zazdroszczę. Kumasz. Jestem wdzięczny za to co mam. Zapamiętaj to. Tak uprawiam. Strasznie was to bawi. Na swojej stronce o ile dobrze pamietam piszesz jakieś pierdoły o samodzielnej uprawie pomidorów. Nie będę pytał co i jak bo niem mam zamiaru sie z tobą kopać i szkoda mi czasu na takie rzeczy. Tylko sie zdecyduj. Tak czy tak? Uprawiać samemu czy nie? Polecasz czy nie? Dziękuje.
    Rownież miłej nocy.
    Widziałeś moszna mieć grzędę? Zobacz w jakich P.EKO wiadrach zasadził .Ocynk. Zdrowy nic nie emituje.Matko i córko. Nie , jak patrze na ten skowyt zranionego kojota to mi go żal. Wkleił se klombik by udowodnić ,że my na swoich mamy syf. No Innych określeń to on przecież nie ma CHP.. Drugi robi juz sernik z dyni 4 dni. Im dłużej tym większe P.EKO.

  20. #4680

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Dokładnie to rozumiem. Tak samo miałem. Polecam jeszcze przejść na dietę bezmięsną. Zapewniam, że smaki będę wtedy całkowicie inne.
    Tego akurat nie polecam.
    Jestem od lat na LC/LCHF/Paleo LC/Keto....żeby nie było, robiłem próby....przez jakiś czas żywienie niskowęglowodanowe bez mięsa....da się, ale jest zdecydowanie trudniej niż z mięsem. Różnic w samopoczucie nie zauważyłem poza tym, że zmieniły mi się trochę posiłki, musiałem więcej jeść.....
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

Strona 234 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony