dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 248 z 258
Pokaż wyniki od 4.941 do 4.960 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #4941
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    O! I tu serce mi się już raduje.
    Można też lekko całość podwędzić w beczce po oleju napędowym oraz przepłukać leżakowanym 5 dni bimbrem.
    Będzie kicha, ale jak patriotycznie.
    Trochę nasra.... w kulinaria , a to jest takie nasra.... jak Ty. Gramy dalej.

  2. #4942
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Królu sraczki kulinarnej, zajmij się siekaniem cebuli do mamałygi, lub przypalaniem sera.




    Zrobię coś prostego i świeżego, między degustacją bąbelek.




    Jedna mała uwaga. Widzę duże braki u miszcza, na temat plastikowych talerzy i widelców, na mej prywatnej plaży. Ulilizuje się je w kuble na śmieci. Do klasyki stosuje sie kieliszki kryształowe z dodatkiem titanium, z uwagi na wszechobecny piasek .



    Składniki na lanczyk, wszystko świeże ...

    Bez reakcji w takim razie królu sraczki wędek do dorady i plastikowych misek i wideł.Na tą wędkę łapią się takie mikro dorady.Ok.Nie o utylizacje mi chodziło tylko ,że taka persona WW szybko naprawia swój błąd i daje tytany. Gramy dalej.Mi możesz ten kit sprzedać ale jak dżipem wjedziesz na ta prywatę to może ktoś Ci uwierzy.

  3. #4943
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Moje ulubione zestawienie przystawki i bąbelek.



  4. #4944
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    wspaniała przekąska do dobrego bourbon'a
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200819_162237.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	111,0 KB
ID:	447297
    ... czy sproszkowane "złote kopyta kozła", byłyby dobrą przyprawą ? :;
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 19-08-2020 o 22:20
    unde venis et quo tendis

  5. #4945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    ps - widzę, że z "odsieczą" dla NS'a przybył słynny "wytwórca gnoju z pokrzyw", znany smakosz i krytyk kulinarny ... NS, gratuluję wsparcia
    Oj nikomu z odsieczą nie przybyłem. To po pierwsze. To było do twojego władcy m. in. o utylizacji. Po drugie nie jestem znanym smakoszem i krytykiem. Już ci pisałem, że to znanym i popularny sposób na dostarczenie wartości odżywczych dla warzyw. Zresztą nie tylko. Ojciec Klimuszko zapytany kiedyś, jakie by wybrał tylko jedno zioło gdyby była taka konieczność, odpowiedział. "Pokrzywa".
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  6. #4946
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Oczywiście.

    PS. Może i ble ble, ale niestety cytaty "exportowego miszcza" wyparowały.
    Ale o co chodzi z Enesem? Co wyparowalo? Przeciez miszcz jest w formie, przypala ser po mistrzowsku, cebuluje super mistrzowsko...

  7. #4947
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Oj nikomu z odsieczą nie przybyłem. To po pierwsze. To było do twojego władcy m. in. o utylizacji. Po drugie nie jestem znanym smakoszem i krytykiem. Już ci pisałem, że to znanym i popularny sposób na dostarczenie wartości odżywczych dla warzyw. Zresztą nie tylko. Ojciec Klimuszko zapytany kiedyś, jakie by wybrał tylko jedno zioło gdyby była taka konieczność, odpowiedział. "Pokrzywa".
    A co ma wspolnego utylizacja, z jakims tam Klimuszko, czy innym jakims dziadem?

  8. #4948

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    A co ma wspolnego utylizacja, z jakims tam Klimuszko, czy innym jakims dziadem?
    Rany. Bezpośredni nic, ale jak dołożyć odsiecz i pokrzywę. to może coś z tego wyjdzie.
    PS. Klimuszko był m. in zielarzem. Polskim.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  9. #4949

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    No coz juz sprawdzilem. Pospolity klecha i guslarz. Debilizmy i zabobony mnie nie interesuja. Jest to raczej zakres chorob psychicznych, a tutaj sa kulinaria.
    kulinaria? Gdzie?
    Zielarstwo to zabobony?
    Zioła mogą byc przyprawami?
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  10. #4950
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie







    Podałem z talarkami z młodych ziemniaków ,bez łba bo mi się źle kojarzył. Dorada w czosnku jest zaskakująco inna.Powstała omasta po smażeniu doskonale posłużyła jako baza do dipu


    rybnego. W du....e mam utylizatora który zaczyna i nie kończy.Zawsze to samo.Sraczka i prowokacja i te stany rozgoryczenia ,które mają miejsce u utylizatora jak nie może zaspokoić jakiejś potrzeby czy tam osiągnąć wymarzonego celu, stan bezsilności jak w motywie o wiadrze i dżipie,plaży i sztucznych talerzach ,kubłach i widłach. Specjalista tu już nie pomoże.Szkoda czasu bo utylizator zawsze będzie widział to co chce.

    Zapomniany deser wiadomo dla kogo.



    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 21-08-2020 o 10:11

  11. #4951
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Smacznie, pięknie i w zgodzie - prosimy.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  12. #4952
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post






    Podałem z talarkami z młodych ziemniaków ,bez łba bo mi się źle kojarzył. Dorada w czosnku jest zaskakująco inna.Powstała omasta po smażeniu doskonale posłużyła jako baza do dipu


    rybnego. W du....e mam utylizatora który zaczyna i nie kończy.Zawsze to samo.Sraczka i prowokacja i te stany rozgoryczenia ,które mają miejsce u utylizatora jak nie może zaspokoić jakiejś potrzeby czy tam osiągnąć wymarzonego celu, stan bezsilności jak w motywie o wiadrze i dżipie,plaży i sztucznych talerzach ,kubłach i widłach. Specjalista tu już nie pomoże.Szkoda czasu bo utylizator zawsze będzie widział to co chce.

    Zapomniany deser wiadomo dla kogo.







    Czego sie tak kulinarny malinowy nosie denerwujesz. Nie sraczka , tylko kulinarna sraczka, zobacz co ugotowales. Kulinarna sraczka do kwadratu. Opisales swoje lustrzane odbicie maliniaku kulinarny, tak jak smierdzaca rybna omase do dipu. To cos nowego, kazdy pamieta zapach i smak tranu, omaso malinowa.
    Normalny czlowiek utylizuje plastik, a nie pali w ognisku i piecze na nim parowki, jak kolek, KOLEK przez DUZE K. Masz duze braki z czerpania przyjemnosci z wlasnej plazy i wykorzystywania jej we wlasciwy sposob.


    Dzisiejszy polow byl bardzo udany. Jako produkt wyjsciowy na lanczyk, uzyje tylko odwlokow.



    ps w miedzy czasie zapakuje kieliszki z dodatkiem tytanu, nowa butle babelek i wyjde na brzeg ...

  13. #4953
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Kilka slow o praktycznym "kulinaryzmie".

    Idealne plazowe babelki musza trzymac chlod, dlatego na plaze biore pakowane w czysta miedz.



    W bliskiej odleglosci od domu, nie musimy targac przenosnej lodowki.

  14. #4954
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Tej butli z siatki utylizować się na plaży nie da.Chyba ,że we wiadrze.

    Sraczka i prowokacja teraz i inwektywa, wyzwiska nie podporządkowanie się prośbom Redakcji i te stany rozgoryczenia ,które mają miejsce u utylizatora jak nie może zaspokoić jakiejś potrzeby czy tam osiągnąć wymarzonego celu, stan bezsilności jak w motywie o wiadrze i dżipie,plaży i sztucznych talerzach ,kubłach i widłach, a teraz i butlach z siatki. Specjalista tu już nie pomoże.Szkoda czasu bo utylizator zawsze będzie widział i mówił to co chce. Bez epitetów byłoby konkretniej.

    Tym razem Edamski mierzwiony.Placek z kabaczka żółtego ,skwar-uszki z wędzonej słoninki ,a reszta to widać.





    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 21-08-2020 o 13:58

  15. #4955
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tej butli z siatki utylizować się na plaży nie da.Chyba ,że we wiadrze.

    Sraczka i prowokacja teraz i inwektywa, wyzwiska nie podporządkowanie się prośbom Redakcji i te stany rozgoryczenia ,które mają miejsce u utylizatora jak nie może zaspokoić jakiejś potrzeby czy tam osiągnąć wymarzonego celu, stan bezsilności jak w motywie o wiadrze i dżipie,plaży i sztucznych talerzach ,kubłach i widłach, a teraz i butlach z siatki. Specjalista tu już nie pomoże.Szkoda czasu bo utylizator zawsze będzie widział i mówił to co chce. Bez epitetów byłoby konkretniej.

    Tym razem Edamski mierzwiony.Placek z kabaczka żółtego ,skwar-uszki z wędzonej słoninki ,a reszta to widać.





    Jestes malinowym nosem i w tym przypadku. Tym sie roznimy, ja zabieram po sobie , ty palisz w ognisku jak to kiedys zaprezentowales. Jak sie nie da?! Trudno do worka na smieci wlozyc? Zabranie ze soba wszystkich nieczystosci, bez rozroznienia na smieci i odpady. Zaczerpni troche kultury...

    Butelke mozna zabrac do domu z plazy rowniez w wiaderku, z kieliszkami, homarami, krabami itp.






    Optymalizacja wygody, stolik, siedzisko i setki roznych zastosowan. Najlepsze rozwiazanie podczas silnego wiatru i napelnionych kieliszkow szampanem ...
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 21-08-2020 o 14:55 Powód: foto

  16. #4956
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Jestes malinowym nosem i w tym przypadku. Tym sie roznimy, ja zabieram po sobie , ty palisz w ognisku jak to kiedys zaprezentowales. Jak sie nie da?! Trudno do worka na smieci wlozyc? Zabranie ze soba wszystkich nieczystosci, bez rozroznienia na smieci i odpady. Zaczerpni troche kultury...
    Zaczyna się tłumaczyć czyli ma coś na sumieniu.Czyli plastyki ,a ich nie miał, wiadra, a o nich nie wspominał,butle z siatki ogrodzeniowej ,a się nie tłumaczył i nie pokazywał.I on mówi o kulturze będąc w kręgu inwektyw. Przecież można inaczej.Np. tak:





    Szybki orzeźwiający deser.Schłodzony arbuz i czerwony grapefruit.

  17. #4957
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dzisiaj jadę i będę czynił z suma i karpia jakieś danka.Do wieczorka.

  18. #4958
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zaczyna się tłumaczyć czyli ma coś na sumieniu.Czyli plastyki ,a ich nie miał, wiadra, a o nich nie wspominał,butle z siatki ogrodzeniowej ,a się nie tłumaczył i nie pokazywał.I on mówi o kulturze będąc w kręgu inwektyw. Przecież można inaczej.Np. tak:





    Szybki orzeźwiający deser.Schłodzony arbuz i czerwony grapefruit.
    Napisze jeszcze raz, nie spalam plastikowych butelek w ognisku jak ty to kiedys prezentowales, i nie wedze na tym chemicznym syfie parowek. Widzisz roznice miedzy nami? Ja zbieram smieci po sobie i zabieram.



    A teraz dzisiejsza swiezosc, rowniez przyniesiona do domu w YETI.

    Szybkosc,prostota wykonania, skromnosc, mega mega smak!





    Palce lizac!
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 21-08-2020 o 15:13 Powód: foto

  19. #4959
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ja nie przypominam przeszłości .Zaczął sam razem z kumplem ,a teraz się tłumaczy. Utylizować w swoim domostwie należy z głową.Zanim się komuś coś zarzuci trzeba wiedzieć czemu to ma służyć.Teraz sam ma problem bo je z plastyków widłami plastykowymi i utylizuje Bóg wi dzie. Wiadra na plaży ,wory itp.Potem rachunek sumienia bo wreszcie się zrozumiało błąd i z plastyku robi się tytan dla ogółu bez żadnej wartości.Powiedziałem mały sum i mały karp w specjalnym wydaniu.

  20. #4960
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ja nie przypominam przeszłości .Zaczął sam razem z kumplem ,a teraz się tłumaczy. Utylizować w swoim domostwie należy z głową.Zanim się komuś coś zarzuci trzeba wiedzieć czemu to ma służyć.Teraz sam ma problem bo je z plastyków widłami plastykowymi i utylizuje Bóg wi dzie. Wiadra na plaży ,wory itp.Potem rachunek sumienia bo wreszcie się zrozumiało błąd i z plastyku robi się tytan dla ogółu bez żadnej wartości.Powiedziałem mały sum i mały karp w specjalnym wydaniu.

    Malinowy nosie.
    Prowadze bardzo skromny styl zycia, do tego jem organicznie. Staram sie byc oszczedny, np. kupuje szampany calymi skrzynkami. Przy zakupie 48 butelek, 2 sa za darmo, a jest to kilkaset zloty, czasami 2-3K. Dbam o srodowisko, nie mam sobie nic do zarzucenia, no moze to ze daleko mi do perfekcji kulinarnej.

    Ale ucze sie kazdego dnia ...

    Np. dzisiejsza super mega, mega pyszna homarowka
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 21-08-2020 o 15:40 Powód: foto pychota

Strona 248 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony