dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 251 z 258
Pokaż wyniki od 5.001 do 5.020 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #5001
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post








    .................................................. .................................................. ..........



    Takie tam ze źródeł internetowych.Nigdzie nie piszą o syfiastej szarej małży i jej wpływie na naturalny kolagen.Chyba ,że coś przeoczyłem.
    To sie doucz, kolagen pozyskuje sie nawet w ilosciach przemyslowych z resztek malzy oceanicznych. Najlepszym kolagen to kolagen rybi, jest najlepiej przyswajalny, jest w 80 % przyblizony do kolagenu ludzkiego. Jego rozmiar jest najmniejszy i latwo przedostaje sie do krwioobiegu. Kurzy , swienski, bydlecy, laduje w duzej ilosci w sraczu. Szkoda sobie armature zapychac syfiastym jedzeniem, jak kurze stopy.

    Ja o tym wiem od 30 lat, a ty w internetach grzebiesz jak uslyszysz.

  2. #5002
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    W międzyczasie .Wątróbka wołowa z boczniakami w miodzie.Pieczony ziemniak i tegoroczna własna kapusta kiszona.Nie ma cebuli żeby jednemu z dziadków nie psioczyć.



    Chyba nie tylko do obrad sejmu na FM tez nieźle im idzie.





    Smakuje wybornie.Taka szybka odmienność od wiadomo czego.

  3. #5003
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    To sie doucz, kolagen pozyskuje sie nawet w ilosciach przemyslowych z resztek malzy oceanicznych. Najlepszym kolagen to kolagen rybi, jest najlepiej przyswajalny, jest w 80 % przyblizony do kolagenu ludzkiego. Jego rozmiar jest najmniejszy i latwo przedostaje sie do krwioobiegu. Kurzy , swienski, bydlecy, laduje w duzej ilosci w sraczu. Szkoda sobie armature zapychac syfiastym jedzeniem, jak kurze stopy.

    Ja o tym wiem od 30 lat, a ty w internetach grzebiesz jak uslyszysz.
    Tak tak Ty masz kuźwa wiedzę i z internetu nie korzystasz ,nie podpierasz się doświadczeniami z niego, sam to wymyślasz no i są dowody ,że jako utylizator masz wór i wiadro na plaży i w plastykach wpierniczasz aż dudni .Utylizujesz gdzie się da.Bo dowodów póki co nie przedstawiłeś.Tak Ty wszystko wiesz ale ,że trzeba segregować to już nie.30 lat mieszałeś i namieszałeś.

  4. #5004
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tak tak Ty masz kuźwa wiedzę i z internetu nie korzystasz ,nie podpierasz się doświadczeniami z niego, sam to wymyślasz no i są dowody ,że jako utylizator masz wór i wiadro na plaży i w plastykach wpierniczasz aż dudni .Utylizujesz gdzie się da.Bo dowodów póki co nie przedstawiłeś.Tak Ty wszystko wiesz ale ,że trzeba segregować to już nie.30 lat mieszałeś i namieszałeś.
    To ze kolagen rybi jest najlepszy, to kazdy wie i internet jest w tym przypadku zbedny.

    Czas na tatar. Prosty i najlepiej smakujacy, czyli nie wywalamy otwartych drzwi ...


  5. #5005
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    W międzyczasie .Wątróbka wołowa z boczniakami w miodzie.Pieczony ziemniak i tegoroczna własna kapusta kiszona.Nie ma cebuli żeby jednemu z dziadków nie psioczyć.



    Chyba nie tylko do obrad sejmu na FM tez nieźle im idzie.





    Smakuje wybornie.Taka szybka odmienność od wiadomo czego.
    O Jezusie jak mozna tak watrobe sp******** ?!

    Przeciez bylo to tutaj przerabiane.

  6. #5006
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    To ze kolagen rybi jest najlepszy, to kazdy wie i internet jest w tym przypadku zbedny.

    Czas na tatar. Prosty i najlepiej smakujacy, czyli nie wywalamy otwartych drzwi ...

    Udowodnij ,że najlepszy i kto to jest ten każdy.Ja wiem ,że naturalny kolagen w zupach ,galaretach z łapek kurzych jest wporzo i to co o nim się pisze i ,że mi pomaga itd. to nieprawda ? Jezuniu jak można pokazywać takie bordo .Strasznie czerwony chyba ze starego buhaja ?Wątorba wołowa krwista jak lubię ze słodkim miodowym boczniakiem,pieczonym ziemniaczkiem młodym.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 25-08-2020 o 13:11

  7. #5007
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Udowodnij ,że najlepszy i kto to jest ten każdy.Ja wiem ,że naturalny kolagen w zupach ,galaretach z łapek kurzych jest wporzo i to co o nim się pisze i ,że mi pomaga itd. to nieprawda ? Strasznie czerwony chyba ze starego buhaja ?Wątorba wołowa krwista jak lubię ze słodkim miodowym boczniakiem,pieczonym ziemniaczkiem młodym.
    Tradycyjnie jak mowi przyslowie " Gowno jesz , gowno wiesz".



    Mlody Filet Mignon, najlepszy na tatara, starszy zaczyna dostawac lekkiego marmurka, kazdy kto zna sie na kuchni wie o tym.

    Sciagamy tak, jakbysmy sie golili brzytwa.

    ps organiczny z wolnego wypasu

  8. #5008
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Tradycyjnie jak mowi przyslowie " Gowno jesz , gowno wiesz".



    Mlody Filet Mignon, najlepszy na tatara, starszy zaczyna dostawac lekkiego marmurka, kazdy kto zna sie na kuchni wie o tym.

    Sciagamy tak, jakbysmy sie golili brzytwa.

    ps organiczny z wolnego wypasu
    No moszna. Ściągamy brzytewką i każdy wie ,że jak tak nie zrobimy i nie będzie to Mignon to każdy tatar jest do utylizacji.Jago najmojszę..Pisałem wyżej."gó...no jesz i gó...no widzisz"

  9. #5009
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    No moszna. Ściągamy brzytewką i każdy wie ,że jak tak nie zrobimy i nie będzie to Mignon to każdy tatar jest do utylizacji.Jago najmojszę..Pisałem wyżej."gó...no jesz i gó...no widzisz"

    Nie nozem, ruchami tak jak przy goleniu brzytwa. Noz muszi byc jak brzytwa. Ja uzywam limitowanego Chef's 8" do 3000 sztuk Shun-a.






    ps to jest mieso tatarowe, najlepsze i najlepiej smakujace. Nie ma lepszego na tatara
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 25-08-2020 o 13:31 Powód: plus zdjecie

  10. #5010
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    W ramach przypomnienia. Polecam rowniez ze swiezego dzikiego lososia. Palce lizac!





    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 25-08-2020 o 13:41 Powód: plus zdjecie

  11. #5011
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Nie nozem, ruchami tak jak przy goleniu brzytwa. Noz muszi byc jak brzytwa. Ja uzywam limitowanego Chef's 8" do 3000 sztuk Shun-a.






    ps to jest mieso tatarowe, najlepsze i najlepiej smakujace. Nie ma lepszego na tatara
    Wiem wiem ,że nóż najlepszy i Mignon najlepszy ale co z tego jak właściciel zepsuty do szpiku kości.Zapytałby o Twoje g.........ale jeszcze się powstrzymam bo fajna wojenka kulinarna się zapowiada. Ja używam normalnego starego Gerlacha którym siekam ligawę ,potem siekam ją razem z oliwą (opcja jak ktoś lubi siekamy razem z masłem). Bardzo mi smakuje choć powiem ,że polędwica jakoś bardziej przypadła mi do gustu.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 25-08-2020 o 13:42

  12. #5012
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wiem wiem ,że nóż najlepszy i Mignon najlepszy ale co z tego jak właściciel zepsuty do szpiku kości.Zapytałby o Twoje g.........ale jeszcze się powstrzymam bo fajna wojenka kulinarna się zapowiada. Ja używam normalnego starego Gerlacha którym siekam ligawę ,potem siekam ją razem z oliwą (opcja jak ktoś lubi siekamy razem z masłem). Bardzo mi smakuje choć powiem ,że polędwica jakoś bardziej przypadła mi do gustu.
    Wszyscy widzimy, ze "Gowno jesz i gowno wiesz", a przy okazji wywalasz otawrte drzwi, okna i wlazisz prze komin.


    Tak ja przy lososiowym, znika ze stolu w kilka sekund.



    Wracajac do wolowego, jesli ciezko nam kupic w PL dobry kawalek jak wyzej, mozemy uzyc taniego zamiennika STEK FILET MIGNON LIMOUSINE, za ten tani zaplacimy w okolicach 180zl/kg. Nawet jest jadalny.
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 25-08-2020 o 13:55

  13. #5013
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Wszyscy widzimy, ze "Gowno jesz i gowno wiesz", a przy okazji wywalasz otawrte drzwi, okna i wlazisz prze komin.


    Tak ja przy lososiowym, znika ze stolu w kilka sekund.



    Wracajac do wolowego, jesli ciezko nam kupic w PL dobry kawalek jak wyzej, mozemy uzyc taniego zamiennika STEK FILET MIGNON LIMOUSINE, za ten tani zaplacimy w okolicach 180zl/kg. Nawet jest jadalny.
    Tak myślałem ,że masz szybką przemianę materii. Popatrz czasami co spuszczasz w kibelek.Może to jeszcze kawałek Mignona.. Przepraszam ,że muszę przerwać tą uroczą dyskusje ale udaję się ku siłowni,potem pochlapanie i przyjazd na tatarka.Ty w wolnej chwili idź na swoją plaże wykąp się i sprzątnij plastyki.Utylizuj zgodnie z rozsądkiem.

  14. #5014
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie





    Tatar z ligawy bez pierdół.Fajny pomysł ma na tatara z ligawy Okrasa.Nie dodał jajka do mięsa ale położył lekko ścięte jajka przepiórcze.Zrobił sos z grzybów i musztardy i dodał kapary do mięsa.Super pomysł.



    Wygląda przepięknie, Pomysł z cieniutkim chlebkiem rewelacja.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 26-08-2020 o 03:24

  15. #5015
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post




    Tatar z ligawy bez pierdół.Fajny pomysł ma na tatara z ligawy Okrasa.Nie dodał jajka do mięsa ale położył lekko ścięte jajka przepiórcze.Zrobił sos z grzybów i musztardy i dodał kapary do mięsa.Super pomysł.



    Wygląda przepięknie, Pomysł z cieniutkim chlebkiem rewelacja.

    Mialy byc fajerwerki, i sa niespecjalne fajerwerki. Ligawa jest ligawa i nic tego nie zmieni, poledwica nawet ta przecietna(STEK FILET MIGNON LIMOUSINE) nie bedzie. Tanie mieso bez smaku i jakosci, dlatego nazywana jest falszywa poledwica.

    Szkoda sobie armature brudzic, bo zycie jest smaczne i piekne. Tymbardziej na kopcu z kilograma cebuli.

  16. #5016
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Mialy byc fajerwerki, i sa niespecjalne fajerwerki. Ligawa jest ligawa i nic tego nie zmieni, poledwica nawet ta przecietna(STEK FILET MIGNON LIMOUSINE) nie bedzie. Tanie mieso bez smaku i jakosci, dlatego nazywana jest falszywa poledwica.

    Szkoda sobie armature brudzic, bo zycie jest smaczne i piekne. Tymbardziej na kopcu z kilograma cebuli.
    Fałszywy kulinarny utylizatorze.









    łopatka widzisz w czym .............w hektolitrach oliwy ale bez cebuli.

  17. #5017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post

    ...
    Tatar z ligawy bez pierdół.
    ...
    Przyznaję, że jestem zaskoczony ...
    ... nie widziałem jeszcze befsztyka tatarskiego z taką ilością surowego białka (o takiej ilości cebuli i ogórka wspominać nawet nie warto)
    Nawet nie chcę się domyślać jak to "coś" może smakować ... wygląda obrzydliwie.
    unde venis et quo tendis

  18. #5018
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Przyznaję, że jestem zaskoczony ...
    ... nie widziałem jeszcze befsztyka tatarskiego z taką ilością surowego białka (o takiej ilości cebuli i ogórka wspominać nawet nie warto)
    Nawet nie chcę się domyślać jak to "coś" może smakować ... wygląda obrzydliwie.
    a jak tam sraczka ? Wiesz ,że obrzydliwie już jako dziadek wyglądasz.Pomijam dania które Cię śmieszą i sraczki dostajesz jak je widzisz.Swojej małży tego nie pokazuj bo sraczki dostanie na FM.

  19. #5019
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    a jak tam sraczka ? Wiesz ,że obrzydliwie już jako dziadek wyglądasz.Pomijam dania które Cię śmieszą i sraczki dostajesz jak je widzisz.Swojej małży tego nie pokazuj bo sraczki dostanie na FM.
    Widzę, że dawna forma wraca

    ps - następny krok to zapewne "laleczka woodu" i komplet szpilek
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 26-08-2020 o 17:45 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  20. #5020
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Widzę, że dawna forma wraca

    ps - następny krok to zapewne "laleczka woodu" i komplet szpilek
    Śmiejesz się , sraczkę masz to ok.

Strona 251 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony