dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Asmanka
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6

    Domyślnie Dom dla Dwojga z pracowni Stylowy Dom

    Witam wszystkich.
    Pierwszy raz na formu, pierwsze próby wyboru projektu pierwszego domu
    POMOŻECIE?
    Szukam osób, które budują, wybudowały bądź mają zamiar zacząć budowę Domu dla dwojga z pracowni Stylowy Dom:
    http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bdd1/bdd1.htm#
    Agnieszka

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajny projekt, wogóle ja bardzo lubie projekty z tej pracowni. Sama też miałam budować dom Zacisze no ,ale stanęło na innym. Jedyne co mnie uderza w tych projektach to to,że mają małe salony a duże jadalnie, wolałabym na odwrót no ale to kwestia gustu.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Asmanka
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    No ale w tym projekcie część dzienna- otwarta ma 60 m2 (solon, jadalnia i hol) - to daję kawałek przestrzeni do oddechu
    Akurat ten projekt odpowiada mi w 100%: sypialnia z garderobą, gabinet i cześć dzienna. No i ORANŻERIA, o której zawsze marzyłam.
    Zaletą też jest pralnia, pomieszczenie gospodarcze z wejściem od garażu. Fajnie, że część garażowa i kotłownia oddzielone są od domu.
    Jedyne czego mi brakuje to WC dla gości, ale pomyślałam o zmniejszeniu pralni i rezygnacji z małej garderoby (15).
    No i metraż tez nie jest przesadzony (trzeba pamiętać, że ktoś to musi posprzątać )

    A może ktoś mi otworzy oczy i wskaże wady?
    Jedną znam - podobno ta pracownia nie robi tanich projektów.
    Ale pomińmy to milczeniem
    Agnieszka

  4. #4

    Domyślnie

    Założenie naszego domu jest bardzo podobne. Trohę mniejsze pokoje (wyszły 3), bardzo duża część dzienna. Strop teriva, dachówka ceramiczna. Koszt stanu surowego otwartego 215 tys, ceny materiałów styczeń 2007.

    Piękny ale.... no właśnie, ale.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asmanka
    No ale w tym projekcie część dzienna- otwarta ma 60 m2 (solon, jadalnia i hol) - to daję kawałek przestrzeni do oddechu
    Akurat ten projekt odpowiada mi w 100%: sypialnia z garderobą, gabinet i cześć dzienna. No i ORANŻERIA, o której zawsze marzyłam.
    Zaletą też jest pralnia, pomieszczenie gospodarcze z wejściem od garażu. Fajnie, że część garażowa i kotłownia oddzielone są od domu.
    Jedyne czego mi brakuje to WC dla gości, ale pomyślałam o zmniejszeniu pralni i rezygnacji z małej garderoby (15).
    No i metraż tez nie jest przesadzony (trzeba pamiętać, że ktoś to musi posprzątać )

    A może ktoś mi otworzy oczy i wskaże wady?
    Jedną znam - podobno ta pracownia nie robi tanich projektów.
    Ale pomińmy to milczeniem

    hmm domek z zewnatrz wyglada bardzo fajnie. Rowniez Twoje pomysly tzn rezygnacja z garderoby i pomniejszenie pralni wydaja mi sie bardzo sensowne w wypadku tego projektu.Brakuje mi rowniez pokoju dla gosci.

    Jezeli chodzi o mnie to musze powiedziec ze troche chaotyczny to projekt dla mnie ale to rzecz gustu.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Asmanka
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Zastanawiamy sie nad zagospodarowaniem części poddasza tak jak to jest w:
    http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bdd2/bdd2.htm#r

    Tutaj mam plan:


    Na poddaszu myślimy o jednym większym pokoju z łazienką. Ja chciałabym antresolę, ale mój mąż nie bardzo
    Może jakieś argumenty ZA?

    Schody planuję upchnąć na ścianie między pomniejszoną garderobą i kominkiem, który częściowo będzie je zasłaniał je.

    Jak Wam się podoba?
    Agnieszka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony