dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1151

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Gdyby tak było jak piszesz ..., ale tak nie jest.
    Nie każdy instalator jest taki jak piszesz.
    Ja jeśli idzie o c.o. - mam zamontowaną pompę ciepła Panasonica T-Cap 9 - jestem b. zadowolony, instalator wykazywał i wykazuje się fachowością, dobrze doradził, jest w stałym kontakcie.
    Natomiast system wentylacji to porażka, instalator zwinął interes i już, telefonów nie odbiera, mam wykonane wszystko oprócz rekuperatora, i szukam tylko centrali - i kontakty z instalatorami nie napawają optymizmem, totalna olewka, próba wciśnięcia "tego" na czym mogą najwięcej zarobić.
    Takie jest moje zdanie - może jestem nieobiektywny, ale to wynika z ostatnich doświadczeń.
    Szkoda, że nie wziąłem do wykonania tego samego instalatora, co montował mi pompę - żałowałem 500zł, no i ten wykonawca od wentylacji tylko tym niby się zajmował.
    Chyba wybiorę Onyxa, choć wcześniej szukałem, czegoś bardziej zagranicznego.
    Wyczytałem, że złożone z podzespołów takich jak przykładowo Brink Renowent, no i serwis jakby co będzie tańszy.
    Dobrze rozumuję?




    Cytat Napisał kangaxx Zobacz post
    dla instalatora więcej znaczy bezawaryjna praca niz rabat, zaden mega rabat nie zrekompensuje telefonow od wkurzonych uzytkownikow zepsutych centralek, nie wiesz to nie trolluj

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał zainteresowany pompą Zobacz post
    Szkoda, że nie wziąłem do wykonania tego samego instalatora, co montował mi pompę - żałowałem 500zł, no i ten wykonawca od wentylacji tylko tym niby się zajmował.
    chciałeś mieć mercedesa w cenie malucha a takie rzeczy to tylko w erze
    skoro tak zrobiłeś to teraz nie narzekaj tylko przyjmij to na klatę bo to była Twoja decyzja
    ...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    chciałeś mieć mercedesa w cenie malucha a takie rzeczy to tylko w erze
    skoro tak zrobiłeś to teraz nie narzekaj tylko przyjmij to na klatę bo to była Twoja decyzja
    Masz rację moja decyzja i tylko decyzja
    Nie narzekam, no może trochę Na szczęście kasy nie straciłem, tylko trochę czasu, ale za to parę siwych włosów zyskałem

    Czy Brink w stosunku do Onyxa to jak mercedes i maluch? Z informacji, które mam chyba nie.
    Mój "dobry", a niedoszły instalator proponował mi Onyxa, a "zły" Brinka.

    Co sądzicie o Onyxie i Brinku?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał zainteresowany pompą Zobacz post
    Czy Brink w stosunku do Onyxa to jak mercedes i maluch? Z informacji, które mam chyba nie.
    bardziej myślałem o tańszym ale mniej pewnym wykonawcy
    ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony