dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Akacja- pracownia Horyzont

    Witajcie,
    W naszym domku wreszcie zaczyna być coś widać więc pozwolę sobie wkleić kilka fotek licząc na opinie i ewentualne ciekawe propozycje.
    pozdrawiam
    a.
    To trochę starsze(przód)

    a to już nowiutkie(widok z tyłu)

  2. #2

    Domyślnie

    Kuchnia- na razie pierwszy montaż, cdn



  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    speek

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Super kuchnia.Czy szafki sa w kolorze wenge?

  4. #4

    Domyślnie

    scianka podświetlana w salonie z której jestem najbardziej zadowolona(będzie pomalowana na brazowa, na niej będzie wisiał tv)

    i kominek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał speek
    Super kuchnia.Czy szafki sa w kolorze wenge?
    Bardzo dziekuje
    Tak to kolor wenge.
    Mam nadzieje ze po zamontowaniu wszystkich szafek bedzie duzo ladniejsza

  6. #6

    Domyślnie

    Piękny domek. Akacja, to był nasz projekt nr 1 , jednak okazał się ciut dla nas za mały. Zawsze będę patrzała na nią z sentymentem
    pozdrawiam
    gohna
    Mahonia mpb1971

    oznaką, że pijesz za dużo kawy jest fakt, że otwierasz drzwi, zanim ktokolwiek do nich zapuka

  7. #7

    Domyślnie

    @ni@ - jakiego koloru sa Wasze drzwi ? My prawdopodobnie zdecydujemy sie na model 291. Kolor okien to orzech i teraz szukamy zblizonego koloru drzwi.

    @ni@ i jeszcze jedno pytanie dab czy sosna ?


    PS domek baaardzo ladny

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    @ni@ kuchnia juz mi sie podoba chociaz zdjecia slabe i malo widac,scianka podswietlana ciekawy pomysl-po pomalowaniu zaraz zamiesc zdjecia,kominek tez bardzo ladny -moze zamiesc wiecej zdjec.
    Wasza dachowka to moze jest BRASS?

  9. #9

    Domyślnie

    Wtam

    Aniu śliczna ta Twoja akacja

    mam pytanie odnośnie podłogi w kuchni, co to za kafle?? właśnie takich szukam

    pozdrawiam Beata

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo ładny kominek. Taki jak lubię. A ci do kuchni, to czy piekarnik otwierany jest z boku?

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana27
    @ni@ - jakiego koloru sa Wasze drzwi ? My prawdopodobnie zdecydujemy sie na model 291. Kolor okien to orzech i teraz szukamy zblizonego koloru drzwi.

    @ni@ i jeszcze jedno pytanie dab czy sosna ?


    PS domek baaardzo ladny
    Nasze drzwi to model 251, dąb, kolor T-11
    Okna też mamy w kolorze orzecha, drzwi pasują prawie idealnie (z daleka w ogóle nie widać różnicy)
    bardziej zbliżonego koloru nie udało mi się znaleźć.
    Z tych jestem na prawdę bardzo zadowolona
    pozdrawiam
    a.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał ocia79
    @ni@ kuchnia juz mi sie podoba chociaz zdjecia slabe i malo widac,scianka podswietlana ciekawy pomysl-po pomalowaniu zaraz zamiesc zdjecia,kominek tez bardzo ladny -moze zamiesc wiecej zdjec.
    Wasza dachowka to moze jest BRASS?
    Może uda mi się dziś zrobić nowe zdjęcia kuchni- wczoraj był kolejny montaż choć jeszcze nie ostatni ale kuchnia wygląda dużo lepiej.
    Ściankę planuję pomalować na brązowo, kominek również-zaś ściany będą beżowe- myśle że wtedy dopiero będzie widać efekt-oczywiście zdjęcia wkleję.
    Dachówka jest Brass.
    pozdrawiam
    a.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata i Jarek
    Wtam

    Aniu śliczna ta Twoja akacja

    mam pytanie odnośnie podłogi w kuchni, co to za kafle?? właśnie takich szukam

    pozdrawiam Beata
    Bardzo dziękuję za miłe słowa-wasza też wygląda pięknie
    Kafle w kuchni to popularny na forum model-vento rosato, cersanit-podłoga 45x45, ściany w kuchni 30x60.
    pozdrawiam
    a.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joani
    Bardzo ładny kominek. Taki jak lubię. A ci do kuchni, to czy piekarnik otwierany jest z boku?
    dziekuję,
    Dokładnie tak, piekarnik jest otwierany z boku- na razie kucharka ze mnie żadna ale myślę sobie że taki jest zdecydoawnie wygodniejszy
    pozdrawiam
    a.

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    fajnie czekam na zdjecia-pozdrawiam-tez juz bym chciala byc tak daleko.a co z lazienkami???pochwalisz sie???

  16. #16

    Domyślnie

    @ni@ , dziekuje za odpowiedz.
    Wracajac do koloru drzwi to mi w firmie Cal powiedzieli , ze T-11 to tylko na drzwi wewnetrzne i nie maluja ta farba drzwi zewnetrznych i prawdopodobnie to nie T11 tylko "stary orzech" Tak czy inaczej jestesmy na 100 % zdecydowani na dzwi tej firmy wlasnie po tym jak zobaczylam je u Ciebie. Naprawde nie ma roznicy miedzy kolorem okien a drzwi ...

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał ocia79
    fajnie czekam na zdjecia-pozdrawiam-tez juz bym chciala byc tak daleko.a co z lazienkami???pochwalisz sie???
    jeszcze sporo pracy ale na razie jest tak:
    ubikacja

    i łazienka



Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony