dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 160

Temat: GLAZURNIK

  1. #1

    Domyślnie GLAZURNIK

    ile +- bierze teraz glazurnik w Gdańsku za proste kładzenie kafli? czy 70/m2 to nie jest zbyt wygórowana kwota?

  2. #2

    Domyślnie

    70 m2 to stanowczo za dużo jak na ułoznie metra kwadratowego płytek. Ja płace 40 zł i uważam to za dużo - więc radze ci poszukac kogos tanszego - może się uada chociaż z fachowcami dzisiaj jak wiemy jest ciężko -

  3. #3

    Domyślnie

    70 zł to duzo i mało,zleży co i ile tego jest?
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  4. #4

    Domyślnie

    sa tansi, tylko trzeba na nich poczekac, ale wolimy - ze zrozumialych wzgledow - przeplacic kogos i miec zrobiony kolejny etap.

    no coz, sami sobie jestesmy troche winni.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    franczesco

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Asiulka na pierwszy "rzut" oka to dużo ale jak pisze janrenovate to zależy od wielu czynników.. również od regionu naszego kraju.. hm... gdyby bliżej być może byśmy porozmawiali.. pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    cena metra plytek zalezy od :
    -grubosci, twardosci i wielkosci plytek
    - ilosci metrow (chociaz nie zawsze mozna wszystko liczyc z metra)
    -sposobu kladzenia (diagonal czy inne )





    czasami 70 zl to bardzo malo. zdjecia robione telefonem

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał zwierz_ak01
    70 m2 to stanowczo za dużo jak na ułoznie metra kwadratowego płytek. Ja płace 40 zł i uważam to za dużo - więc radze ci poszukac kogos tanszego - może się uada chociaż z fachowcami dzisiaj jak wiemy jest ciężko -
    tak sądziłam, że przesadza z taką ceną, a Ty mieszkasz na terenie trójmiasta, jeśli tak to możesz podesłać namiary na priva swojego glazurnika

  8. #8

    Domyślnie

    dzięki wszystkim za sugestie, jednak jest tak jak myślałam, w moim przypadku cena 70/m2 jest ceną wygórowaną, będę wykańczać dom kupiony w stanie deweloperskim, także powierzchnia spora(a z tego co wiem zazwyczaj powoduje to obniżkę ceny),nie planuję szczególnie skomplikowanych wzorów, półek itp. proste obłożenie scian, podłog, obudowa wanny, kabiny i WC...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał siggi&alka
    cena metra plytek zalezy od :
    -grubosci, twardosci i wielkosci plytek
    - ilosci metrow (chociaz nie zawsze mozna wszystko liczyc z metra)
    -sposobu kladzenia (diagonal czy inne )





    czasami 70 zl to bardzo malo. zdjecia robione telefonem
    Otuz to!!
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  10. #10

    Domyślnie

    @asiulka.... zycze ci tylko aby twoj tani glazurnik zrobil ci porzadnie te robote. czasami przy odbiorze zaluje sie ze nie wzielo sie kogos za apre zlotych wiecej ale wtedy to juz "po jablkach"

  11. #11

    Domyślnie

    No cóż skoro za położenie metra dachówki wołają nawet po 100zł to dlaczego kafelkarze maja być gorsi. Niestety "fachówcy" powariowali. Ale faktem jest, że lepiej zapłacić trochę więcej za sprawdzonego glazurnika niż oszczędzić kilka stówek i potem patrzeć na spartolona robotę codziennie siecdząc w wannie... Choć nie zawsze drogo znaczy dobrze.

  12. #12

    Domyślnie

    To zależy, czy policzą Ci osobno za szlifowanie kantów, obróbkę okna czy inne półeczki.

  13. #13

    Domyślnie

    Mam pytanie ile dobry Glazurnik ulozy m2 za 10-godz. pracy ?
    Chodzi mi o normalne kafelki 40cmx40cm prosto na podlodze .

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1971KJ
    Mam pytanie ile dobry Glazurnik ulozy m2 za 10-godz. pracy ?
    Chodzi mi o normalne kafelki 40cmx40cm prosto na podlodze .
    umow sie od calosci. tak jest najbezpieczniej.

  15. #15

    Domyślnie

    Pytam z ciekawosci bo moze zawod zmienie
    a tak powaznie mam w garazu o wielkosci 6mx6m do polozenia Gres 40cm x40 cm
    i panowie (2-osoby)
    chca za calosc bez sokoli 2500zl i mowia ze potrzebuja na to jeden dzien !!!!
    Wychodzi na to ze chca 70 zl od m2 i 1250 zl dniowke jezeli to prawda i pomnoze przez 21 dni pracujacych to wychodzi 26250zl na miesiac dla pracownika chce ukladac kafelki

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1971KJ
    Pytam z ciekawosci bo moze zawod zmienie
    a tak powaznie mam w garazu o wielkosci 6mx6m do polozenia Gres 40cm x40 cm
    i panowie (2-osoby)
    chca za calosc bez sokoli 2500zl i mowia ze potrzebuja na to jeden dzien !!!!
    Wychodzi na to ze chca 70 zl od m2 i 1250 zl dniowke jezeli to prawda i pomnoze przez 21 dni pracujacych to wychodzi 26250zl na miesiac dla pracownika chce ukladac kafelki
    powiedz ze sobie jaja robisz? toz to rozboj w bialy dzien.... za taki garaz powinienes im dac 500-700 gora tysiac jezeli wylewka albo jakis napis albo nie wiem co tam sobie wymysliles ale 2500?
    looknij @ foto:

    za wykonanie tego projektu (4 rodzaje plytek, instalacja geberitu, wanny, umywalki, klozetu, wentyli wodnych, oswietlenia w poleczkach, podloga i baterie przy wannie i umywalce) ustalilem cene na 4 kpln (poznan) co jest mysle kwota calkiem ok. wez gumowy mlotek od tych twoich fachowcow i jebnij im porzadnie nim w leb. moze wtedy zaskocza ze nie sa jubilerami tylko glazurnikami
    pozdro

  17. #17

    Domyślnie

    Pisze powaznie dlatego mam zapytanie ile mozna polozyc plytek m2 za jeden dzien pracy?

  18. #18

    Domyślnie

    Połóż sam to się dowiesz

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1971KJ
    Pisze powaznie dlatego mam zapytanie ile mozna polozyc plytek m2 za jeden dzien pracy?
    od jednego do 100 metrow. wszystko zalezy odwarunkow. umow sie z nimi od coalosci.sam jestem m.in. glazurnikiem ale uwazam podana cene za przesadzona do kwadratu

  20. #20

    Domyślnie

    Zrób tak Zapłać panom umówioną kwotę jak zrobią to w jeden dzień Expres kosztuje . ( nie dadzą rady- pewne-chyba że kupisz cud kleje i panowie będą robić non-stop 24 h) na drugi dzień zapłacisz połowe itd . i wyjdzie że wezmą realne pieniądze .garaż ( przemysłówka >10m2 os /8 godz)

Strona 1 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony