dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 160

Temat: GLAZURNIK

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobek
    Zrób tak Zapłać panom umówioną kwotę jak zrobią to w jeden dzień Expres kosztuje . ( nie dadzą rady- pewne-chyba że kupisz cud kleje i panowie będą robić non-stop 24 h) na drugi dzień zapłacisz połowe itd . i wyjdzie że wezmą realne pieniądze .garaż ( przemysłówka >10m2 os /8 godz)
    ales wymyslil, Bobek.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1971KJ
    Pytam z ciekawosci bo moze zawod zmienie
    a tak powaznie mam w garazu o wielkosci 6mx6m do polozenia Gres 40cm x40 cm
    i panowie (2-osoby)
    chca za calosc bez sokoli 2500zl i mowia ze potrzebuja na to jeden dzien !!!!
    Realne, ja kladłem sam garaż 40 m2, połowe zrobiłem w jeden dzień, drugą w drugi ale to nie bylo od rana do nocy. Kolejny dzień to fugowanie i kolejny czyszczenie po fugowaniu, mycie i powlekanie gresu środkiem szkliwiącym (gres był surowy)

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Foczki
    Kolejny dzień to fugowanie i kolejny czyszczenie po fugowaniu
    moglbys opisac swoja technike fugowania? ciekawi mnie co rozumiesz przez "czyszczenie po fugowaniu- 1 dzien "

  4. #24

    Domyślnie

    Położyłem fugę na nieszkliwiony gres i się skubana wlazła w niego, mój bład bo trzeba było go najpierw posmarować tym środkiem a potem fugę dopiero.
    Dlatego straciłem masę czasu na czyszczenie

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Foczki
    Położyłem fugę na nieszkliwiony gres i się skubana wlazła w niego, mój bład bo trzeba było go najpierw posmarować tym środkiem a potem fugę dopiero.
    Dlatego straciłem masę czasu na czyszczenie
    no to niezly zonk

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał siggi&alka
    Cytat Napisał 1971KJ
    Mam pytanie ile dobry Glazurnik ulozy m2 za 10-godz. pracy ?
    Chodzi mi o normalne kafelki 40cmx40cm prosto na podlodze .
    umow sie od calosci. tak jest najbezpieczniej.
    Właśnie, mnie mój zaskoczył tym że sobie policzył dodatkowo za gruntowanie ściany, za każdy wycięty otwór i cokoliki. I zrobił to jak przyszło do płacenia a nie uprzedził jak sie umawialiśmy za metr. Takie podejście uważam za naciąganie bo nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i nie muszę wiedzieć czy gruntowanie jest konieczne, czy otwory liczy się oddzielinie itd.

  8. #28

    Domyślnie

    gruntowanie mogl juz sobie darowac jezeli o kladzenie chodzi ale cokoliki i wycinanie otworow to jest normalne ze liczy sie dodatkowo ale tu masz racje ze mogl cie o tym uprzedzic. najlepsza rada? umawiac sie od calosci.

  9. #29

    Domyślnie

    z ciekawości - ile teraz wołają za metr bieżący cokolików
    i druga ciekawość:
    czy różnicuje się ceny ze względu na wielkość płytek?
    np 25x50 cena jakaś
    40x40 cena jakaś inna
    10x10 cena jakaś inna w inny sposób?
    To_masz

  10. #30

    Domyślnie

    te wielkie płyty trudniej jest wypoziomować, cena wyzsza, te miniaturki - z kolei się narobisz jak osioł, znów cena wyższa.
    średnie to standardowe 20x25 i wszelkie podobne.

  11. #31

    Domyślnie

    Witam, będziemy wykańczać dom na wiosnę, ale już teraz rozglądam się za wykonawcą. Rozmawiałam już z kilkoma i w mojej okolicy 25 zł/m kafelek to zwykła cena, można też zejść do 20. Nie mówcie mi tylko że znalazłam samych patałachów, bo to firmy "z polecenia". Mieszkam w Rybniku (woj.Śląskie).

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    Witam, będziemy wykańczać dom na wiosnę, ale już teraz rozglądam się za wykonawcą. Rozmawiałam już z kilkoma i w mojej okolicy 25 zł/m kafelek to zwykła cena, można też zejść do 20. Nie mówcie mi tylko że znalazłam samych patałachów, bo to firmy "z polecenia". Mieszkam w Rybniku (woj.Śląskie).
    No to masz chyba jakis dar przekonywania ze taka cene ci dali ,albo oni to patalachy zartuje

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RAF G

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam ja bym powiedział tez ze to duzo 70 za m2 jak na garaz ale nie w łazience to taka normalna stawka kazdy co bieze pracownika nie bieze pod uwage tego ze ubezpieczenie tszeba zapłacic skas to tszeba wziasc a glazurnicy to tesz ludzie ktuzy hca zyc i miec emeryturke na stare lata zreszta maja takie ludzie wymagania ze naprawde tszeba wykonac ta robote perfekcyjnie

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    U mnie właśnie zaczęło się dziś kładzenie płytek, wycena za całość roboty (ale wykonawca robi u mnie wiele innych robót, więc bierze to pod uwagę w kalkulacji
    parter - salon, kuchnia, hol, wiatrołap, spiżarnia - całość ok 45 m.kw.
    łazienka dolna - 2x2, z zabudową komina, wc, szafki pod umywalkę z g-k
    łazienka górna - 4,5x3, z zabudową wc, szafki pod umywalkę (z półkami), toaletki też z z półkami z g-k, z małą pralnią 3x1,7 ale tylko podłoga do płytkowania
    do tego największy hit, czyli schody zabiegowe do obłożenia gresem

    Koszt robocizny całości - 6500 PLN
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bogdan11

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    6

    Domyślnie hm

    70zł za proste układanie to pszesada uważam że 40zł wystarczy

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie Re: hm

    Cytat Napisał bogdan11
    jak ktoś to robi to powiem tak jak komuś zadużo 40 zł za metr płytek to niech układa sam a potem napisze czy warto czy nie ?ok
    A ta wypowiedź to apropos czego?
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

  17. #37

    Domyślnie Re: hm

    Cytat Napisał bogdan11
    jak ktoś to robi to powiem tak jak komuś zadużo 40 zł za metr płytek to niech układa sam a potem napisze czy warto czy nie ?ok
    a prosze ciebie bardzo !
    polozylem, jest OK, oczywiscie zajelo mi to moze dwa razy wiecej czsu niz fachowcowi, ale i tak gdybym policzyl dobra cene (40-60pln/m2)) to pracujac od rana do 16,00 zarobilbym dobra pensje ....

  18. #38

    Domyślnie

    W mojej okolicy (KUJAWY) za proste układanie 40pln... za tzw"wygibasy" kasujemy nawet do 70pln (ale to już się klient musi "postarać" )
    Powiedźcie mi jak to jest warszwce... szykuje nam się tam właśnie kilka mieszkań średnio ok 40m2 glazury w każdym lokalu, płytki ściana 30x60, posadzka 40x40
    zAwSze sĄ tRzy wYjśCia:
    dOBre
    złE
    i mOje

  19. #39

    Domyślnie

    dziś dostałam propozycję
    wykonanie okładzien z glazury i terakoty wraz z materiałem w pomieszczeniach 97 zł za metr plus doliczyć di tego 16 zł za łazienki ?

    Kosmos a najśmieszniejsze jest to ,że za kafle do garazu zapłaciłam 30 zł a za robotę chce 97 zł

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał zwierz_ak01
    70 m2 to stanowczo za dużo jak na ułoznie metra kwadratowego płytek. Ja płace 40 zł i uważam to za dużo - więc radze ci poszukac kogos tanszego - może się uada chociaż z fachowcami dzisiaj jak wiemy jest ciężko -
    za 4 dychy to ja karku nie bede zginał
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony