dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 25
Pokaż wyniki od 481 do 482 z 482

Temat: Kot w domu

  1. #481

    Domyślnie

    Cytat Napisał eryk_kartman
    Poniewaz maly ma 10 tyg musi jesc swoja karme itp, no i nie wiem jak to pogodzic, w tym momencie daje im na 2 miseczkach - tylko tak Kicia nie chce jesc swojego jedzenia - bardziej jest zainteresowana tym co mam mala Misia, za to Misia nie chce jesc swojego jedzenia - ona chce jedzenia Kici, no i nie wiem jak to pogodzic.
    Jesli tylko mozesz, dawaj obu te sama karme dla maluchow. Kocieta maja duze zapotrzebowanie na wapn, bialko, witaminy i o wiele wrazliwsze zoladki.
    Duzemu kotu karma dla kociat nie zaszkodzi, a jak maluch bedzie jadl karme dla doroslych moze miec niedobory skladnikow pokarmowych.
    Warto poszukac drozszych karm w promocji, ja dzisiaj kupilam np. Profilium Kitten dwie paczki w cenie jednej, podobna promocje dla kociat ma tez Royal Canin. I unikaj karm kolorowych, zawierajacych barwniki.
    Jesli masz czas i zapal, mozesz tez sam dla nich gotowac. Powodzenia
    gg 170627

  2. #482

    Domyślnie

    Bylem u weterynarza z oboma kotkiami i tam mi powiedzieli ze maly moze jesc karme duzego i nie ma z tym problemow, a jak duzy bedzie wtrynial to co maly to bedzie gruby itp
    wiec ja juz nie wiem........
    i do tego zrobilem zamowienie na zoo plus na karme

Strona 25 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony