dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie czy to dobra cena - pomóżcie, pilne!

    Dom http://www.archi-projekt.com.pl/projekty/ap_121.htm
    APS 121 Archi-Projekt
    Cena robocizny:
    stan "0" -10 tys. - fundamenty, rozprowadzenie kanalizacji, przepusty podłoga na gruncie, wymiennik gruntowy rurowy pod domem
    parter - 10 tys.
    poddasze (bez dachu) - 10 tys.
    Wchodzi w to strop, kominy, schody itd. czyli stan surowy otwarty bez dachu
    Czyli robocizna razem 30 tys. bez dachu, budowa jednowarstwowo z lekkich bloczków, okolice Warszawy. Czy to dobra cena? Pilne!
    Włodek

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć!
    Spójrz na temat "Czy to dobra cena? - murarze".
    Sam jestem na etapie szukania ekipy i już widzę, że można dużo taniej, tylko nie szukaj fachowców z Warszawy a gdzieś z biedniejszych rejonów.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  3. #3

    Domyślnie

    No, ale Ty nie napisałeś jaki duży domek, bo jak 250m2 użytkowej to ja się nie odzywam

    Jeszcze raz pozdrawiam
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  4. #4

    Domyślnie

    Napisałem w pierwszej lnijce

  5. #5

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o skrót, to - "Nie można odnaleźć strony".
    Może będzie prościej, jak poprostu napiszesz ile m2 użytkowej i czy dużo bajerów typu wykusz, czy skomplikowany dach.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  6. #6

    Domyślnie

    Zamiast kożystać z linku można wejść na www.archi-projekt.com.pl, domy z poddaszem użytkowym, ostani z nich to APS 121. Powiększyłem trochę garaż i teraz jest 180m2 pow. użytkowej, dach dosyć skomplikowany z trzema wykuszami i trzema balkonami, garaż dwustanowiskowy, ale CENA JEST BEZ DACHU. Myślisz, że to za drogo? Żeby to zweryfikować planuję zamówienie profesjonalnego kosztorysu. Kiedy wstawiłem ceny z SEKOCENBUDU do ślepego kosztorysu wyszło drożej ale nie wiem czy to dobrze zrobiłem. Aha pow całkowitej jest 316m2 ale nie wiem jak to jest liczone.

  7. #7

    Domyślnie

    Powierzchnia całkowita różni się od użytkowej tym, że do całkowitej doliczasz garaż ,kotłownię itd (dokładnie mogę Ci podać jutro).
    Robisz na rachunek?
    Mógłbym Ci polecić dobrych, pewnie tańszych, ale to i tak będzie drogo.
    Może za tydzień pojadę do Lubartowa oglądać robotę ekipy, która chce za całość od fundamentów po dach za 12 tys (135m2 użytkowej), niestety chcą żeby ich żywić, ale na to mogę sobie pozwolić.

    Kret obiecał podać namiary na jeszcze tańszych

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  8. #8

    Domyślnie

    O, widzę, że i tu umieścileś swoje pytanie. Jeżeli chcesz, aby można bylo bezpośrednio korzystać z linku, który umieścileś w swojej pierwszej wiadomości, to usuń kropkę, która jest na końcu linku.

  9. #9

    Domyślnie

    Dla porównania dom - okolice Poznania 260 m2w parterze + 80m2 poddasze - cena za stan jak u Ciebie - bez dachu to 24 tys. brutto - przed negocjacjami. Ekipa sprawdzona, bardzo solidna i dokładna
    Pingwin

  10. #10

    Domyślnie

    Ja znalazłem z trudnością ekipę za 13.000 zł całość, tzn. od ułożenia kanalizy do dachu z orynnowaniem i obróbką kominów. Płaciłem za etapy tak że wyszło 13,000zł.
    Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony