dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 87
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał skorpionek1975
    Witaj zielonooka jak sie miewasz???????

    Ja powoli wracam do żywych, było ciężko
    Wycierpiałam się jak nigdy

    Wczoraj jak byłam u lekarza to mnie wyśmiał i spytał sie mnie po co przyszłam

    a ja mu na to odpowiedziałam: że mąż sie chce mnie pozbyć bo ma młodszą i przysłał mnie do lekarza
    hehe

    u mnie lepiej - katar delikatnie przechodzi tylko ciut pokasluje
    za to polowa foirmy kicha i prycha - trudno

    retrofood - łeee moze i z kalina fajne ale raz ze faktycznie napierw szukac i trafic w taki termin kiedy kalina ma owoce a dwa - zalewac , czekac .... to juz predzej ten katar sam przejdzie


    cmokam wszystkich w zasmarkane nosy - jak ktos choruje - mi minelo po 5 dniach

  2. #42

    Domyślnie

    widze ze spoznilam sie z rada ale tez bym chciala polecic swoj sposob zawsze leczylam sie aspirynka a teraz przeszlam na tabcin mysle ze skuteczniejszy tzn na mnie dziala lepiej w przypadku przeziebienia bo moge od razu wrocic do pracy no i pczywiscie do tego zestawu dodaje cieply miod z cytrynka nawet gdy jestem zdrowa to go pije

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał alina80
    widze ze spoznilam sie z rada ale tez bym chciala polecic swoj sposob zawsze leczylam sie aspirynka a teraz przeszlam na tabcin mysle ze skuteczniejszy tzn na mnie dziala lepiej w przypadku przeziebienia bo moge od razu wrocic do pracy no i pczywiscie do tego zestawu dodaje cieply miod z cytrynka nawet gdy jestem zdrowa to go pije
    tez ktos mi cos mowil o tabcinie ale nie probowalam
    mam nadzieje ze juz w tym "sezonie katarowym" nie bede musiala sprawdzac

  4. #44

    Domyślnie

    ojj pewnie trzymam kciuki za nas wszystkich co by nikogo nie dopadlo bo w zeszlym roku, przynajmniej wsrod moich znajomych grypsko szalalo tak wiec zdrowka zycze

  5. #45

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    a ja polecam moj sposób kanapek z rozgniecionymi ząbkami czosnku. Do smaku moyna dodac odrobine soli i majonezu. Czosnek to naturalny antybiotyk i w moim przypadku sprawdza sie niesamowicie. ale czasami niestety nie ma co odwlekac wizyty u lekarza czy tabletek z apteki bo mozna sobie tylko zaszkodzic.
    O wielkości mężczyzny świadczy jego kobieta...

  6. #46

    Domyślnie

    tez mysle ze zbyt dlugie i malo skuteczne leczenie moze sie kiepsko skonczyc i wtedy zamiast zwyklaych lekow na objawy przeziebienia trzeba faszerowac sie antybiotykiem a ta mieszanke z majonezem...hm pierwsze slysze naprawde dziala??

  7. #47

    Domyślnie

    wiesz czosnek jest naturalnym antybiotykiem wiec pomaga skutecznie. a majonez to tak do smaku, zeby nie bylo az takie okrpone
    ale nie ma co zwlekac z wizytą jesli objawy nie ustepuja przez kilka dni mimo przyjmowania lekow- takie jest moje zdanie.
    a jakie leki polecacie, bo mnie sie juz znudzily te rozpuszczalne cytrynowe ferveksy czy inne cieple herbatki. Niestety nie sprawdzają sie w moim przypadku.
    O wielkości mężczyzny świadczy jego kobieta...

  8. #48

    Domyślnie

    U mnie już zaczął się sezon czerwonego nosa. Zawsze, jak jest chłodniej na dworze mam katar - głównie, jak wyjdę.
    Robiłam testy na alergię - nie mam, brałam szczepionkę uodparniającą - nic. Nawet czasami jem takie leki dla alergików, przeciwkatarowe, ale one strasznie wysuszają słuzówki i wcale nie są skuteczne.
    Zna ktoś sposób na takie coś?

  9. #49

    Domyślnie

    Klaudyyna na przeziebienie moge polecic ci Tabcin, probowalam tez fervexu i jak dla mnie ten pierwszy dziala na mnie szybciej i co najwazniejsze u mnie nie powstaje syndrom "czerwonego nosa" od smarkania, nie wiem czy ten efekt bylby rowiez widoczny u ciebie kofi, ale o ile pamietam to tabcin zawiera skladniki antyhistaminowe jak w lekach alergicznych i moze na twoj katarek ci pomoze najlepiej sama doczytaj tu jest link www.tabcin.pl

  10. #50

    Domyślnie

    Moge spróbować, ale moje nastawienie pewnie osłabia działanie każdego leku. Od jakiegoś czasu mam przekonanie, że jedyne, co mogę zastosować przy katarze, to chusteczka. Co nie przeszkodziło mi dziś rano wziąć Clarinase, coby mi z nosa nie leciało.

  11. #51

    Domyślnie

    Kofi wiesz napewno obkurczy Ci sluzówke i katar nie bedzie taki dokuczliwy. Ale to leczenie objawowe, a najwazniejsze to szukac przyczy w Twoim przypadku. Leczenie objawowe sprawdza się w przeziebieniach czy tam grypach ale jak Twoj katarek sie tak utrzymuje to... hm... lekarz! Moze laryngolog?
    JA nie znosze chusteczek, zawsze wycieram cały poder z nosa, wszystko jest czerwone, wysuszone, łuszczy sie. Pozniej kremem trzeba smarowac a szczypie...
    O wielkości mężczyzny świadczy jego kobieta...

  12. #52

    Domyślnie

    tez kiedys mialam problem z czerwonym nosem ...koszmar to prawda i potem sie ma takie strupki od wycirania nosa chusteczka ... ale na szczescie ostatnio nie mialam ani razu z tym problemu bo zaczynam leczyc sie szybko przy pierwszych objawach wiec choroba i katar sie nie rozwijaja i nie ma problemu no i ta pseudoefedryna pomaga szybko stanac na nogi

  13. #53

    Domyślnie

    to dobrze ale trzeba tez pamietać ze nie wolo pseudoefedryny łączyć z alkoholem
    to dobra substanacja w walce z chorobą ale neistety trzeba przestrzegac kilku zasad.
    Powodzenia
    O wielkości mężczyzny świadczy jego kobieta...

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Zielonooka faktycznie zony nie ma wiec katar moze ew. przejsc na kota

    Na razie zrobilam sobie goraca kapiel z dodatkiem takiego olejku (grejphrutowy)
    wit C mam i nawet mam rutinoscorbin - serio toto pomaga?
    Fervexu nie mam - i jakos tak bj on mi sie kojarzy z goraczka? temperature mam normalna .

    ps. czy katarem mozna zarazic??? (jak juz sie kicha i prycha?)]
    ja sie randkowac moge i w lozku - moze byc ciekawie i nietypowo no ale nie chcialabym wspołrandkowicza zarazic katarem
    Odwracaj sie do partnera tylem (tyleczkiem),zarazenia nastepuje droga kropelkowa przy katarzeinne choroby przez kontak bezposredni
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  15. #55

    Domyślnie

    hehe racja racja najwazniejsze to nie zarazac innych

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lenka83

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta-mam niebieski dach
    Na katar najlepszy jest:" rumjanek" :
    RUM należy wypić
    a z JANKIEM do łóżka
    skutkuje

    dobre ale chyba bez leków się jednak nie obędzie

  17. #57

    Domyślnie

    hehe racja racja ta kuracja dobra na klutnie ale na chorobe lebsze leki

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lenka83

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał alina80
    widze ze spoznilam sie z rada ale tez bym chciala polecic swoj sposob zawsze leczylam sie aspirynka a teraz przeszlam na tabcin mysle ze skuteczniejszy tzn na mnie dziala lepiej w przypadku przeziebienia bo moge od razu wrocic do pracy no i pczywiscie do tego zestawu dodaje cieply miod z cytrynka nawet gdy jestem zdrowa to go pije
    jeszcze nie próbowałam tego tabcinu bo na szczęście nie musiałam bo pije codziennie miodek z cytrynka i to jakoś chroni mnie przed choróbskiem no ale mój chłopak ostatnio się przeziębił no i wziął tabcin i po dwóch dniach był zdrów jak ryba!!!!

  19. #59

    Domyślnie

    a mnie właśnie rozbiera
    znacie jakiś przepis na nalewkę czosnkową??
    bo wódka mi już nie pomaga, może na czosnek czas się przerzucić
    koleżanka dała mi jeden przepis, ale może znacie coś jeszcze z cytryną i miodem , bo na ten muszę czekać 24 godziny
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lenka83

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    a mnie właśnie rozbiera
    znacie jakiś przepis na nalewkę czosnkową??
    bo wódka mi już nie pomaga, może na czosnek czas się przerzucić
    koleżanka dała mi jeden przepis, ale może znacie coś jeszcze z cytryną i miodem , bo na ten muszę czekać 24 godziny
    nalewka czosnkowa?????pierwszy raz słysze o takim czymś!!!!

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony