dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie drzwi wewnętrzne

    co sądzicie o drzwiach firmy PORTA

  2. #2

    Domyślnie

    Drogie i brzydkie.

  3. #3

    Domyślnie

    ostatnio kobieta pisała że po chyba 2 latach odchodzi jej okleina, wg. mnie to badziewie, lekka rysa i nic się już z nimi nie da zrobić, no chyba że w okleinie naturalnej, może coś lepiej ale co to jest za okleina 0,5mm a nawet mniej grubości. moi znajomi mają i co sezon jesienny drzwi pęcznieją i chaczą o futryny, ścierając sobie kanty, Osobiście to tylko drewnoo i to polecam i to nie jakiś badziew sosnowy z kastoramy typu za 150 zł bo to jeszcze gorsze od laminowanych. poszukaj w okolicy dobrego stolarza sprawdź technologie najlepiej żeby były klejone warstwowo wtedy sie nie krzywią i nie zmieniają wymiarów
    Mi właśnie przywieźli w piątek takie że hoho teraz czekają na montaż
    Andriu

  4. #4

    Domyślnie drzwi

    no właśnie mnie też sie nie podobają a mam w okolicy stolarza który robi dębowe za 1300 zł (skrzydło plus ościeżnica) DĘBOWE i nie wiem co zrobić
    Gotowe Porty byłyby za 3 tygodnie a stolarz zrobi w grudniu a my już mieszkamy i troche zaczyna nam brakować drzwi

  5. #5

    Domyślnie Re: drzwi wewnętrzne

    Cytat Napisał Zołza
    co sądzicie o drzwiach firmy PORTA
    Mnie akurat podobają się. Jeśli będę kupował drzwi wewnętrzne, to właśnie Porta lub Polskone. I to modele z niższej półki cenowej.

  6. #6

    Domyślnie Re: drzwi wewnętrzne

    Cytat Napisał Zołza
    co sądzicie o drzwiach firmy PORTA
    Używam od prawie 2 lat. Porta Nova. Ościeżnice typu Prestige.
    Super drzwi. Jestem bardzo zadowolony.
    Niedrogie, efektowne i efektywne.
    Pozdrawiam
    Rav

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) BARD FORUM Avatar andre59
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    13.902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Mam drzwi wewnętrzne PORTA Londyn, białe, lakierowane z ościeżnicami regulowanymi.
    Dobra jakość i przystępna cena.
    Jak Andre, Zosia-samosia, dom budował.
    Komentarze.
    punkt widzenia zależy od kąta patrzenia

  8. #8

    Domyślnie

    debowe za 1300 z montazem???? netto czy brutto? ja bym sie nie zastanawial jesli pasuja do wystroju to drewno jest drewno sam w tym fachu troche robilem wiec ta cena jest atrakcyjna wiem to na pewno a co z opaskami itd?

  9. #9

    Domyślnie

    Porta przereklamowana i za droga

  10. #10

    Domyślnie

    A tu akurat cudów nie ma - jaka cena taka jakość i trwałość.
    Gdyby było mnie stać to kupiłbym drzwi np. SAPELLI - drzewo a nie tam jakieś plastry miodu czy inny schajs.
    "W każdej organizacji jest ktoś kto wie o co chodzi, taką osobę należy usunąć"

  11. #11

    Domyślnie

    Drewno w drzwiach wewnętrznych-tylko dąb, ale składowany minimum cztery lata. Inaczej rozeschną się, zniekształcą i będą szczeliny. Jak komuś pasuje to do wystroju to ok Zastanawiałam się nad drzwiami robionymi na wymiar i nawet odwiedzilismy znajomą, która polecała nam pewnego stolarza... Drzwi ładnie wykonane ale po 1,5 roku użytkowania było widać ww. problemy.... Koleżance to nie przeszkadzało, nawet dodawało uroku wnętrzu-takiego starodawnego. U mnie nowoczesne więc odpada.

    Co do PORTY to firma ma lepsze i gorsze okresy. Były linie fajne w uzytkowaniu i totalne pomyłki. Przy zamawianiu zwóć uwage na ościeżnice-niektóre modele sa nie do przyjęcia po prostu-inne -z klasą...

    Ja wybieram drzwi z MDF, pokrywane okleiną drewnianą-cena wyższa od tych drewnianych ale produkt na lata-tez widziałam po 5 latach użytkowania, w dodatku przez dziatwę....
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  12. #12

    Domyślnie nie lubię wybierać drzwi

    mamy dylemat bo stolarz zrobił nam schody i są super ale nad drzwiami sie zastanawiam, zwłaszcza że sa potrzebne także do łazienki, boję się że będą szczeliny

    a biorąc pod uwagę fakt że po schodach się chodzi a drzwiami trzaska to tym bardziej się boję

    oglądaliśmy wczoraj tę portę londyn w okleinie olcha wyglądały ok i portę nova orzech 1 tego typu kolory będą nam pasować do wnętrza,

    pewności jednak nie mam a jak ję już wstawię to będę na nie patrzeć przez lata

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony