dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 85

Temat: Nowy dzia?

  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    ale miła niespodzianka poranna - tyle dzienników!!!
    [Frankai, ty malkontencie, mówiłeś, że nikomu się nie będzie chciało! ]
    na razie je podrukowałam, będę czytać w domku.
    za wszystkich trzymam kciuki i czekam na c.d.!

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Malkontentem nie jestem i nieomylny też nie jestem. Biję się w piersi.

    Redakcjo - jak widać dział hula. Proponuję już nagrodzić Yemiołkę i Alicję za pomysł i pierwszeństwo. Roczna prenumeratka im się chyba należy - będziecie mieli i dzienniki wprost i tematy wynikające z ich treści. Zwykle też konkursowicze wiedzą co może im się dostać. Może podać im choć pierwszą nagrodę, a reszta to niespodzianki.

    Pozdrowienia dla Pisarzy.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Frankai,
    Stawiam że dziennik "Tysięczniaka", to byłby dopiero bestseller!

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    A poza tym nagradzałabym bardziej najwytrwalszego, niż pierwszego. Może się tak bowiem zdażyć, że część dzienników będzie się urywać (z różnych powodów). Pozdrawiam! A.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Alicjanko - jestem zbyt leniwy by pisać dziennik. Jak w szkole nas "zachęcali" do pisania pamiętników, to robiłem to przez tydzień max. Pierwszym należy się nagroda, bo zwykle jest tak, że 10 się czai, aż w końcu znajdzie się odważny. Więc masz medal za odwagę. No właśnie może Redakcja pobawi się jeszcze znaczkami. Do tej pory dostawaliśmy gościa z tubą za 30 lub 50 wypowiedzi, a potem odchodził do nowych rekordzistów. Może teraz pola na medale. Tobie medal za odwagę, Agnicha dostała by paragraf, sanipro dostałby medal biurokraty a mi rozdziawiona nigdy niezamykająca się gęba. Może wartoby, żeby uczestnicy wiedzieli, kto daje dobre fachowe rady i z jakiego tematu. Tylko boję się, że ciężko byłoby to oceniać. No to wycofuję się z pomysłu z małym wyjątkiem - osoby piszące dziennik mogły by być oznaczone książeczką (byłby to jednocześnie link do odpowiedniego dziennika) - zaraz by było wiadomo, że można wejść do dzienników i zobaczyć co jeszcze przechodzili.

  6. #26

    Domyślnie

    Dobry pomysł, a za tysięcznika należy Ci się jakiś super znaczek . Redakcjo, co jest, tak szybko zmieniliście naczki "palące się" po 15 wypowiedziach i wywaliliście anonimów, a co z naszymi znaczkami ?

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Mój mąż właśnie się dowiedział że coś o nim jest. Przeczytał i oburzył oczywistym faktem że mężczyźni kruszeją! Dał się udobruchać wiadomością, że teraz tylu ludzi go pozdrawia i kazał przekazać pozdrowienia wzajemnie. Tak więc pozdrawiam!

  8. #28

    Domyślnie

    Pozdrów męża - jesteśmy z nim.

    Tak na marginesie, to dlaczego tak mało osób się wypowiada w tym dziale. gdzie Ci faceci co tak się udzialają na innych forach.
    Śmiem twierdzić, że to jeden z lepszych w moim odczuciu dział. Super pomysł - to jest to, czyli jakie roboty, ceny, problemy.
    Czekam na nowe dzienniki i oczywiście ciąg dalszy tych obecnych.
    Pozdrawiam

    p.s jak zacznę budowę to napiszę coś o swoim gniazdku. Tylko to mnie powstrzymuje, aby podzielić się z wami swoimi doświadczeniami. /ale mi się zarymowało/

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Alanta - dostaliście tubatego gościa z powrotem (podniesiono minima z 30 na 100 i z 50 na 200). Ja sobie nie zasłużyłem i nie mam znaczka.

  10. #30

    Domyślnie

    Frankai - nie martw się Ty na pewno dostaniesz coś specjalnego!!!
    Yemiołka i JAN0 - jestem pod wrażeniem:
    primo - tytułu waszego dziennika - nawiązującego niedwuznacznie do dziennika znalezionego w Saragossie
    secundo - stylu pisarskiego
    Ach - jesteście moim niedoścignionym wzorem. Moje pióro nie jest takie lekkie. A może napiszecie mi pracę magisterską
    pozdrowienia'Agnicha

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    dziękuję bardzo, ino jedno sprostowanie:
    nie jestem wzorem, ale grafomanem - a to duża różnica

    prace magisterskie to moja słaba strona - zawsze znalazło się coś ciekawszego do roboty niż pisać takie pierdoły, które się nikomu nie przydadzą i zarastają potem kurzem w kącie bibliteki uniwersyteckiej.
    w końcu swoją jakoś zmęczyłam, ale sensu w tym nie widziałam żadnego


  12. #32

    Domyślnie

    Ja swoją też męczę - ze zleceniem jej pisania to oczywiście był żart - każdy powinien sam zapracować na trzy litery przed nazwiskiem
    pozdrowionka
    Agnicha

  13. #33
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    zuzka

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Kielce
    Posty
    304

    Domyślnie

    Doskonały pomysł!
    Szkoda, że tak mało osób się zdecydowało napisać - Frankai, Alanta (i inni - nie pamiętam wszystkich) bardzo chętnie poczytałabym Wasze dzienniki....

    Pozdrawiam.

    Ja się przymierzam do pisania - może moje błędy komuś się przydadzą

  14. #34

    Domyślnie

    Napiszę, ale nie tak łatwo odtworzyć kilka lat wstecz (od 97)
    A pisać od końca ? Też bez sensu.

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Zuzka - ja dziennik?
    Tak mnie pochłania "rekordowanie", że brak mi już czasu na napisanie.

  16. #36
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    zuzka

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Kielce
    Posty
    304

    Domyślnie

    Frankai - szkoda!
    Alanta - czekam z niecierpliwością.

    Muszę się przyznać, że stanowicie dla mnie niedościgły wzór (Jeszcze Agnicha jest super) - nie mogę pojąć jak można się rozeznać w tych wszystkich budowlanych labiryntach.

    Mnie każde pytanie fachowca wpędza w panikę. Skąd mam to wiedzieć? Ale od kiedy czytam regularnie Muratora i Forum jest troszkę lepiej.
    Dzięki

  17. #37

    Domyślnie

    Ano właśnie zuzka i tu trafiłaś w sedno. Ja rozpoczynając budowę nie wiedziałam nawet co to jest cegła dzięki lekturze muratora, forum i czytaniu innych książek - otworzył się przede mna tajemniczy świat w którym poruszam się coraz pewniej.
    Z Toba tez tak będzie - zobaczysz. Tylko zgłębiaj jedną rzecz po drugiej. Do tej pory gdy próbuję zrozumieć budowę domu jako całość to przebiega mnie dreszcz (ja jestem z natury humanistką - Alanta i Frankai mają lepiej bo są ściosłowcami - alanta nawet wspominała coś o męskim mózgu ), ale gdy pomyślę o fundamencie, to czuję się jak w domu, itp.
    pozdrowienia
    Agnicha

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-03-15 13:31 ]</font>

  18. #38

    Domyślnie

    Tak jak mówi Agnicha1704 tylko czytać i czytać a od czasu do czasu wpaść na jakąś budowę i popatrzeć, aby choć nazwy się utrwaliły. Wtedy jak zagaisz typu, że w/g Ciebie to nadproże jest lepsze itp. to tzw. fachowcowi nie będzie tak prosto.
    Tak więc Murator, ale oczywiści i inne lektury.
    Mi żona na gwiazdkę, kupiła co?
    - zestaw 3 książek do technikum, oczywiście dotyczą budownictwa. dedykacja była mniej więcej taka "jeśli chcesz wybudować nasz dom to musisz coś na ten temat wiedzieć, itp.
    Tak więc ja teraz wieczorami męczę się nad trudną literaturą, a ona ogląda sobie TV. Ale mnie urządziała
    Pozdrawiam

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Kodi - powiedz żonie, że miała bombowy pomysł.
    Zuzka - potwierdzam co piszą poprzednicy. Poczytać tu, poczytać tam i patrzyć. Ja oglądałem projekty od 1998, czytam Muratora od 1999, a Forum od 13 stycznia i sam się dziwię, ile już tu wyczytałem. Faktem jest, że umysł ma ścisły i bardzo dobrą pamięć, ale nie są to unikalne cechy.

  20. #40

    Domyślnie

    Franki - przekazałem żonie, teraz dopiero chodzi dumna jak paw. No cóż takie życie, a ja myślę, że niedługo maturę w techniku mógłbym zdać - oczywiście na trójkę.
    Pozdrawiam

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony