dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 85

Temat: Nowy dzia?

  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    Droga Redakcjo, czy nie można by ograniczyć możliwosci wypowiedzi w dziennikach do autora ? Juz zaczynają się pierwsze "wejścia obcych" , będzie bałagan !!!

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Jesli te dzienniki maja sens to musza to byc monografie. Komentarze dopuszczalne ale nie jako przerwanie ciagu dziennika i wypowiedzi autora. Co z prawem autorskim? Teksty napisane czyja sa wlasnoscia?

  4. #44

    Domyślnie

    Frankai wrote:
    Redakcjo - ja proponuję iść dalej niż zaleca Yemiołka - proszę ograniczyć prawo wypowiedzi w wątku "Dziennik X" do autora tegoż wątku. My moglibyśmy pisać do "Pytania do X". Najprostszy na dłuższą metę byłby automat blokujący wypowiedzi na takich zasadach: wątek "Dziennik X" - prawo wypowiedzi ma tylko X. Jak nie da się tak, to albo dać prawo Moderatora tego wątku autorowi, albo samemu czyścić. Może to być ciekawą rzeczą, ale przerywane nawet dobrymi pytaniami trochę się zaciemni.
    ___________
    Frankai miał świetny pomysł.
    Droga redakcjo - myślę, że warto skorzystać.
    U mnie już pojawił się "ktosiek" z postem nie na temat.
    A gdyby zrobić "komentarz do dziennika Agnichy1704" i podobnie do innych.
    Byłby porządek. I faktycznie powinno się zablokować możliwość wrzucania informacji do dziennika przez inne osoby niż autor.
    Wszystko sie pogubi, a jak się pogubi to się znudzi.
    pozdrowienia
    Agnicha

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    kodi-
    powoli wraz z poprzednimi Twoimi wypowiedziami wylania mi sie obraz Twojej zony...faktycznie ta filigranowosc i zagubienie rzuca sie w oczy.
    Pozdrowka!!!

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Lubię się śmiać i uważam, że dziennik Yemiołki jest bomba. Czy ona gdziesik nie kabaretuje i nie chodzi mi tu o tego kankana na stole do spółki z Agnichą.

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Franuś, Ty mi tak nie kadź, bo zrobię się ciężka z pychy i spadnę Dziubie na głowę!!

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Yemiołka - w kadzeniu kościelny zawsze był ode mnie lepszy - jakiego on młynka umiał wywijać kadzidłem. Niestety temat nie z branży budowlanej, więc spadam.

  9. #49
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    zuzka

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Kielce
    Posty
    304

    Domyślnie

    Moimi faworytkami są Majka - za bardzo fachowe i konkretne informacje oraz Alicjanka za styl.
    (Oczywiście to nie znaczy, że inne mi się nie podobają!)


  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    mi się też podoba dziennik Alicjanki, ale nie mogę go doczytać do końca, bo ciągle gubię wydruk, który zabieram do domu.
    wczoraj już mi się prawie udało, ale Jano mi go ukradł , przeczytał, powiedział, że fajne i .... zgubił ...
    wrrrr

  11. #51

    Domyślnie

    Może kask sobie kupię...

  12. #52

    Domyślnie

    Alicjanka i Yemiołka maja świetne pióro!!! Naprawdę. Inne dzienniki też mi się podobają, ale przy tych dwóch zataczam się ze śmiechu a ludzie w pracy patrzą na mnie jak na wariata śmieje się do monitora - zgłupiała!!!
    Piszcie jeszcze - ja kcem jeszcze

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Przyłączam się do postulatu, żeby Yemiołka więcej pisała, bo lubię się pośmiać a styl masz pyszny!
    Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa, pisać będę bo znalazłam w tym niespodziewaną przyjemność, ale żeby się zaśmiewać z tego co piszę to chyba coś przesadzasz Agnicha
    Miłego dnia!
    A.

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Też trochę się zdziwiłem, bo Twój Alicjanko jest taki raczej porządny (cokolwiek to znaczy), a Yemiołki to wygłupy, ale faktycznie obydwa są extra.

  15. #55

    Domyślnie

    Smieszny jest styl pisania i to w pozytywnym słowa znaczeniu, np. tekst o uśmiechających się instalacjach, czy opis kupowania gumowców i brodzenia po działce.
    Jest super - proszę o więcej

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Proszę bardzo. Wedle życzenia

  17. #57
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    zuzka

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Kielce
    Posty
    304

    Domyślnie

    Dołączam się do życzen - jedynie miałabym prośbę o załączanie także konkretnych informacji(np ile kosztowała Was instalacja, jaki piec, ile robocizna)
    Jestem na podobnym etapie - stan surowy otwarty z dachem opapowanym (z wykończeniem ruszam dopiero od maja (KASA!)
    i bardzo przydają mi się takie rzeczywiste dane do skalkulowania do którego etapu mi starczy przed zimą.

    Pozdrawiam wszystkich piszących !

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Zuzka,

    Jak mam szczegóły odnośnie opłat, wycen itp, to je podaję. W przyszłym tygodniu będę robić podłogówkę, więc pojawi się parę cyfr (i łez jak przyjdzie płacić). Co do pieca napewno podam ceny i warianty pod wybór, bo ta decyzja już blisko. Tymczasem miłego weekendu.

    A.

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    zuzka

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Kielce
    Posty
    304

    Domyślnie

    Majka - Czy koszty , które opisujesz dotyczą tylko parteru?
    Doczytałam się, że dorobiliście też poddasze użytkowe - czy od razu go wykańczacie?
    Nie wiem jak się przymierzyć, zwłaszcza do kosztów instalacji (całe mnóstwo rurek, złączek, kolanek. A robocizna? - z metra położonej rury czy kabla?, a jakieś punkty? poboru? o Boże

    Przy okazji - bardzo zazdroszczę Ci mieszkania w Krakowie - to moje ulubione miasto (studia!) i bardzo żałuję, że los rzucił mnie gdzie indziej.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Zuzka, sprawa wygląda następująco; my staramy się nie umawiać na pojedyńcze elementy, ceny które podaję są z faktur lub z manka w portfelu poddasza narazie nie wykańczamy, ale wszystkie podciągi /elektryka, woda, kanalizacja, CO, odkurzacz centr./ są wykonane. Staram się tak planować roboty, żeby to co skończone nie było już ruszane. Z ekipą od wod-kan-co nie targowałam się, są dobrzy i jak powiedzieli to ma tyle kosztować /o 30% mniej niż u innych/ to płacilismy. A poza tym w trakcie robót dochodziło jeszcze pare innych moich żądań /rura do odkurzacza, dodatkowe krany zewn, kratka w garażu, zmiana wyjścia kanalizacji z domu, dopływ pow. do kominka/ nie bylo problemu. Będą u nas wykonywać jeszcze szambo, podłączenie pieca i kominka z płaszczem wodnym. Zuzka jeżeli chciałabys dokładniejsze kwoty każdej czynności mogłabym ew. przysłać Ci faksem, bo nie mam skanera, więc emalką się nie da. Serdecznie pozdrawiam Majka

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony