dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 81
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie Klub szczesliwych - dolaczysz?

    No wlasnie..., jak w tytule.
    Domek sie wykancza, nie dlugo przeprowadzka. Na razie myszka sobie u nas mieszka i rzadzi... Duzo jeszcze do zrobienia ale co mi tam... Opuznienia byly, w sumie nie malo tego sie uzbieralo. 9-ty miesiac leci... opuznien znaczy sie... ale co mi tam...
    Jesien juz sie zaczela, zima idzie.., zimna nie lubie..., ale co mi tam....
    Wstaje sobie rano kazdego dnia i mysle..., dobrze mi tak.., pasuje mi wszystko.., oby tylko zdrowia i spokoju bylo.
    Nie wiem czy to starosc, madrasc, czy lata na Forum Muratora..., ale co mi tam..., przyznam sie..., szcesliwym jestem czlowiekiem. (tfu, tfu )
    Kto do mnie dolaczy i przyzna sie, ze jest szcesliwy?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Zeljko kochana, ja też szczęśliwy jestem. Siedzę od wiosny w remontowanej komturii, pomiędzy drabiną, stropianem, puszkami z farba i workami cementu i jestem szczęśliwy. Deszczypada, słońce świeci, orzeł lata nad chałupą, pracownik wyjeżdża za chlebem do Włoch, ale za tydzień będzie wreszcie tynkowanie, saremki podchodzą pod dom, pies zrobił k..ę na srodku drogi, szczęśliwy jestem. I grzybki się pokazały w pobliskim lesie.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A ja mam nadzieję dołączyć w jak najszybszym tylko się da czasie do tych szczęśliwych siedzących w pewnym miejscu od pewnego czasu I nie będzie mi przeszkadzało zimno (chociaż go też nie lubię), puszki z farbą, drabiny, styropiany i inne dziwne przedmioty wcale nie codziennego użytku, bo będę właśnie w tym właściwym miejscu. I oby to się stało jak najszybcie
    Pozdrawiam Was i niech to szczęście od Was nie odejdzie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    I od Ciebie Braza niech nie tylko nie odejdzie, ale niech jak naszybciej do Ciebie to szczęście przyjdzie.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Ja też czuję się szczęśliwy, co prawda uziemiony na pół roku ale potem
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    I od Ciebie Braza niech nie tylko nie odejdzie, ale niech jak naszybciej do Ciebie to szczęście przyjdzie.
    Nie dziękuję teraz Komturze, żeby ni zapeszyć
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Nie mogę nie napisać również o swoim szczęściu, domek się wykańcza, co prawda do przeprowadzki jeszcze prawie rok, ale co tam rok nie wyrok. Nie ważne, że ostatni tydzień chodziłem zgięty w pół, bo mnie lumbago połamało na budowie, dziś znowu pracowałem u siebie. Najważniejsze, że wszystko idze w dobrym kierunku. A na forum muratora znalazłem kilku prawdziwych przyjaciół na których mogę zawsze liczyć, więc to kolejny powód do bycia szczęśliwym. Żonka i dziecko zdrowe, ja względnie też. Dziś świeciło słonko, praca jest. Cóż więcej potrzeba do szczęścia, no może jeszcze jednego klona do towarzystwa dla Małgosi. A tak i w ogóle i w szczególe to jestem szczęśliwym człowiekiem
    pozdrawiam wszystkich szczęśliwych
    maksiu

  8. #8

    Domyślnie

    i ja też
    tak po prostu szczęśliwa jestem

    potrafię odnaleźc szczęście w takich małych, malutkich rzeczach i to jest wielkie szczęście tak umieć

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał danap
    i ja też
    tak po prostu szczęśliwa jestem

    potrafię odnaleźc szczęście w takich małych, malutkich rzeczach i to jest wielkie szczęście tak umieć
    I ja mam tak samo.
    Male marzenia , male radosci

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał danap
    i ja też
    tak po prostu szczęśliwa jestem

    potrafię odnaleźc szczęście w takich małych, malutkich rzeczach i to jest wielkie szczęście tak umieć
    I ja mam tak samo.
    Male marzenia , male radosci
    np. wyleweczka
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Zelijka, przyłączam się do Ciebie
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał danap
    i ja też
    tak po prostu szczęśliwa jestem

    potrafię odnaleźc szczęście w takich małych, malutkich rzeczach i to jest wielkie szczęście tak umieć
    I ja mam tak samo.
    Male marzenia , male radosci
    np. wyleweczka
    albo naleweczka

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał danap
    Cytat Napisał jea
    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał danap
    i ja też
    tak po prostu szczęśliwa jestem

    potrafię odnaleźc szczęście w takich małych, malutkich rzeczach i to jest wielkie szczęście tak umieć
    I ja mam tak samo.
    Male marzenia , male radosci
    np. wyleweczka
    albo naleweczka
    najsapierw marzenie...wyleweczka,
    radości...naleweczka,
    trza stopniować
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał danap
    Cytat Napisał jea
    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał danap
    i ja też
    tak po prostu szczęśliwa jestem

    potrafię odnaleźc szczęście w takich małych, malutkich rzeczach i to jest wielkie szczęście tak umieć
    I ja mam tak samo.
    Male marzenia , male radosci
    np. wyleweczka
    albo naleweczka
    O! To! To! Nasza już dojrzewa w balonach.

    A po za tym łączę się w szczęśliwości. Domek co prawda wciąż jeszcze mgliście in spe, ale w końcu czy to najważniejsze? Cieszę się, bo chyba pierwszy raz w życiu jestem całkowicie pogodzona z jesienią.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał danap
    i ja też
    tak po prostu szczęśliwa jestem

    potrafię odnaleźc szczęście w takich małych, malutkich rzeczach i to jest wielkie szczęście tak umieć
    I ja mam tak samo.
    Male marzenia , male radosci
    np. wyleweczka
    i rureczki

    Nie na darmo pogrubiłam te cztery słowa. Bo to właśnie o to chodzi. Tak jak małe smuteczki potrafią w pewnym momencie zatruć nam radość życia, tak małe radości w pewnym momencie sprawiają, że jesteśmy ludźmi szczęśliwymi.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    O jakie mile towarzystwo tu sie zebralo. No i co by nie powiedziec, sami szczesliwcy. Tak trzymac.
    p.s. czy mi sie wydaje, czy czytajac te wpisy jakby bardziej szczesliwy czlowiek sie robi?
    usciski dla wszystkich

  17. #17

    Domyślnie

    ...muszę się poprawić i naprawdę cieszyć tym, co mam...a co mi tam...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    ila66

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    15.477

    Domyślnie

    a ja nie wiem czy jestem szczęśliwa ?
    musze sie zastanowic ....

    bo co to jest szczescie ...?

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    bywam .....

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Pozwólcie, że dołoncze do zacnego grona
    zawsze staram się cieszyć tym co mam
    nawet w problemach szukam sensu, i po czasie widzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, naprawdę
    Buziaki dla wszystkich szczęśliwców!!!
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony