dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 63
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    Narazie nie buduję własnego domu, ale myślę o tym.
    I choć jak dotychczas ma to postać marzeń, to dziwię się
    "starym" forumowiczom, że planują czy już budują jakieś
    "łazienki dla gości". Budujecie dla siebie - goście - przecież
    od święta - poradzą sobie. Nie jest to, mam nadzieję, przejaw egoizmu z mojej strony, tylko kalkulacja kosztów.
    Inna rzecz to domy wielopokoleniowe, ale chyba mało kto takich
    myśli

    Pozdrowienia
    anonimowy

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    To jak to z blokadą Anonimowych? Powyższa wypowiedź mi wcale nie przeszkadza, ale chyba są jakieś dziury w systemie.

  3. #23

    Domyślnie

    Co to za problem?
    Dom budujemy dla siebie, a goście nocując raz na jakiś czas nie zdemoloują mi chyba głównej łazienki.
    Więc u mnie nie będzie podziału: domowa i gościnna

  4. #24

    Domyślnie

    Frankai - przyglądnij się - ten anonimowy jest zarejestrowany jako anonimowy - spryciarz jeden.
    Anonimy nierejestrowane były przez duże "A", a ten jest przez małe "a" - tak się zarejestrował
    spostrzegawcza jestem, nie?
    pozdrowionka
    Agnicha

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Agnicha zatrwazasz mnie
    Lazienki - kazda na jednej kondygnacji w zaleznosci ile kondygnacji ma budynek.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Agnicha - jesteś THE BEŚCIACZKA

  7. #27

    Domyślnie

    Łazienka tak zwana gościnna wcale nie jest wymyślona tylko dla gości

  8. #28

    Domyślnie

    Gościnna - nie gościnna, chodzi o małą łazienkę na parterze, która bardzo się przydaje, zwłaszcza osobie, która w domu nie tylko sypia, ale na przykład wychowuje dzieci. Po to, żeby nie musiała wspinać się po schodach za każdym razem, kiedy chce... umyć ręce.
    Ale co szanowne Forum sądzi o rozdzieleniu mycia rodziców od mycia dzieci? Czy nikogo nie kusi zamiast jednej dużej rodzinnej zrobić dwie mniejsze łazienki, z których jedna będzie tylko dla dużych?

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    To forum Muratora, a nie Stylowego Wnętrza - nie stać nas na osobne łazienki. Zresztą po co? Mamy budować domy dostępne, czyli nie za duże. Osobna łazienka dla dzieci to już luksus.
    A dlaczego mają mieć osobną łazienkę? Seks pod prysznicem lub w wannie - fajna rzecz, ale da się to robić tak, żeby nie przeszkadzać dzieciom. Albo żeby one nie przeszkadzały nam

  10. #30

    Domyślnie

    Poza tym wolę, zeby dzieci uczyły się anatomii od rodziców...

  11. #31

    Domyślnie

    Jeszcze się nie buduję, ale mam pewne wyobrażenia co do mojego
    (mam nadzieję) przyszłego domku. Uważam, że trzy łazienki są tak akurat. Na dole jedna, mała wc+kabina, góra dwie. Jedna z wejściem tylko od sypialni bez drzwi (oczywiście wc oddzielone), a druga dla dzieci (hmm...). Tyle moich wizji.
    Pozdrawiam

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    ee, to jest sztuczne naciąganie dyskusji.
    można się zastanawiać nad ilością łazienek, ale nad typem ich użytkowników?!
    dom jest dla wszystkich, po co jakieś TABU pomieszczeń.
    łazienki dla dzieci, dla gości, te dla niebieskookich, a te dla jasnowłosych...
    nie wyobrażam sobie, że mówię swoim gościom [przyjaciołom w końcu, a nie wrogom]: tu Wam nie wolno wchodzić, to jest moja łazienka, MOJA, MÓJ SKARB!!!!! [kto oglądał "Władcę Pierścieni", ten wie, jakim tonem to mówię ]

  13. #33

    Domyślnie

    Robię idealnie tak samo jak "dziuba" (200 m2, użytkowe poddasze)

  14. #34

    Domyślnie

    Piano - ja niestety jeszcze nie robię. Po prostu marzę sobie...
    A taką łazienkę chcę mieć tylko dla siebie, nikt mi nie będzie zaglądać do szafek itp. A znam takich...
    Bardzo podoba mi się pomysł wolnego przejścia z sypialni do łazienki i jeszcze dużo okien... No i znowu uciekam myślami z pracy....

  15. #35

    Domyślnie

    Tak Yemiołka - właściwie to usłyszałam jak powiedziałaś - Mój skarb - my trreasure (specjalnie przez dwa "r" bo tak mówił Gollum) chi, chi
    Pitbull - dwie kondygnacje - dwie łazienki - jesteś na parterze - nie musisz biegnąć na górę, jesteś na górze - nie musisz zbiegać na dół - czyż to nie wygodne.
    Łazienka jest jedna nad drugą więc rury idą równiutko wzyż
    to chyba dobry pomysł?
    A swoją drogą na górze w łazience chyba zrobię saunę i to będzie MÓJ SKARB!!!!!!

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Agnicha - teraz już nie chodzi o 2 łazienki, bo to jest logiczne, a o osobną dla rodziców. W takim wypadku masz 2 łazienki z PEŁNYM programem.

    I poroszę nie straszcie mnie Władcą (na kolejne części nie idę). Do straszenia wystarczy Yemiołka ze swoimi 3 mordkami z jednej wypowiedzi.

  17. #37

    Domyślnie

    MÓJ SKARB obecnie jest wnęką w przedpokoju...

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    On 2002-03-14 15:21, Frankai wrote:
    Do straszenia wystarczy Yemiołka ze swoimi 3 mordkami z jednej wypowiedzi.
    ale ło co chodzi???

  19. #39

    Domyślnie

    Frankai - ja pisałam jeszcze do poprzednich wiadomości - cóż zrobię, że w międzyczasie zmieniliscie wątek.
    A co do filmu - to mój mąż po zakończonym seansie powiedział:
    "i co? to już koniec? Trzy godziny w kinie i film się jeszcze nie skończył? Kiedyż on się pozbędzie tego pierścienia?"
    Myślałam, że umrę ze śmiechu.
    Ale film podobał mi się pomimo, że nie jestem zwolennikiem fantastyki - przeczytałam dwa kolejne tomy, a kolejne części oglądnę na video.

    A co do łazienek, to my będziemy mieć rodzinną wedle zasady:
    "homo sum et nil humanum, ame elienum ese puto" - nie wiem czy na pewno tak się to pisze - czyli nic co ludzkie nie jest mi obce.

  20. #40

    Domyślnie

    Hominis sum, et nihil humanum a me alienum esse puto. Tłumaczenie OK

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony