dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 57 z 57
  1. #41

    Domyślnie

    Pisałam wcześniej, że nie będziemy robić centralnego odkurzacza a jednak.. Poczytaliśmy troszkę i zdecydowaliśmy, że jednak TAK Mamy już zarezerwowaną ekipę tynkarzy na pierwszy tydzień kwietnia Wcześniej się nie dało bo już mieli wszystkie terminy zajęte. Nie wiemy dokładnie jaka ta ekipa jest. Ale sprzęt mają niezły i nieźle wyglądały tynki w ich wykonaniu. Do tego są w miarę tani więc miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
    Niestety nadal mamy problem z C.O. i C.W.U. Lokalni instalatorzy nas przerażają.. Połowy sprzętu jaki im wymieniamy nie znają.... albo wogóle o czymś takim nie słyszeli Do tego kwitują to śmiechem i próbują krytykować coś czego w ogóle nie znają i o czym nie słyszeli.... Mamy gościa, który jest naprawdę super w tych sprawach ale on jest z Olkusza....i nie robi instalacji na takie odległości Więc sami nie wiemy co robić Inna ekipa, która coś się na tym zna jest z Krosna a druga z Rzeszowa...ale są dość drodzy i też nie do końca wiedzą co i jak....tak więc nadal poszukujemy

  2. #42

    Domyślnie

    Madziu,możesz nam podać jakieś namiary na Waszą grupę tynkarzy?Naszym zepsuła się maszyna do tynków i musimy kogoś w miarę szybko znaleźć Jesteście zadowoleni z ich pracy?Prosimy,odpisz jak tylko będziesz mogła,bo zależy nam na czasie.
    P.S.Śliczną macie córeczkę Wygląda jak aniołek

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdziak19

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    228
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Hej!My "na dniach" kończymy tynki. Pomieszczenia już wytynkowane, teraz "dopieszczane" są detale Ja niestety nie bywam na budowieMąż na bieżąco zdaje mi relacje z postępu prac.Według niego ekipa jest ok, tzn.:
    1. Nie piją (dla mnie to znaczący + )
    2. Tynki równe i solidne.
    3. W miare sprzątają po sobie.

    Namiary: KAZIMIERZ UŁAMEK 600525547

    Niestety wątpię aby mieli wolne terminy ale spróbuj.

    Aaa, my mamy TYNKI TRADYCYJNE RECZNIE CEMENTOWO-WAPIENNE FILCOWANE MLECZKIEM NA GOTOWO .

    13 zł/m2.
    Pozdrawiam!

  4. #44

    Domyślnie

    Puk puk,jest tu ktoś?? Madziu,a gdzie są obiecane zdjątka?? Ojjj bo chyba będę musiała się tam do Was przejechać i sama zrobić Tak sobie myślałam,że może spotkalibyśmy się w październiku,bo na wakacje wtedy przyjeżdżamy Córa Wam tak szybko rośnie (śledzę na NK),a tu zdjęć domku nie widać

  5. #45

    Domyślnie

    P.S. My też już tynki mamy zrobione i brama garażowa zamontowana nareszcie. I chyba też płaciliśmy 13 zł/m2. Z tego,co nam teściu mówił i co widzieliśmy na zdjęciach,to wszystko super wyszło,tak że jesteśmy zadowoleni
    Jak nie zaczniesz zamieszczać zdjątek,to codziennie będę pisać - do skutku

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdziak19

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    228
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Iza, dzięki za kopa
    Zmobilizowałaś mnie i wrzuciłam dzisiaj pare zdjęć z naszego placu zmagań
    Sorki że tak zaniedbałam dziennik. Porobię lepsze zdjęcia i powrzucam w napływie weny

    Pozdrawiam wszystkich Czytających

  7. #47

    Domyślnie

    No nareszcieeeeeeeeeeee!! Wróciłam do domu i Waldi mi powiedział,że zamieściłaś zdjątka

    Iza, dzięki za kopa
    mam nadzieję,że nie bolał ale cieszę się,że nareszcie wróciłaś

    A praca widzę wrze Już dużo zrobione Jak są tynki wewnątrz,to całkiem inaczej wszystko wygląda kaloryfery widzę też zawieszone....i ogrzewanie w toku - czyli rozumiem,że wkrótce wylewki się pojawią? Ładnie ładnie Koniecznie zamieść zdjęcia schodów,jak będą już zrobione!!

    Mówiłaś,że będziecie mieć solary - pytaliście się może w gminie,czy Wam dofinansują?Bo my się pytaliśmy u nas i nic z tego Musimy za wszystko zapłacić sami

    A mała krupcia uśmiechnięta na zdjęciu W sumie jak tak patrzę na to ostatnie zdjęcie,to rzeczywiście podobna do Pawła tylko czasami jak robi jakieś minki,to wydaje mi się,że wygląda jak Ty

    Czekam na dalsze fotorelacje Ja też wkrótce zamieszczę parę zdjątek,bo u nas też ogrzewanie robią,tylko na razie czekam,aż rodzinka mi wyśle na maila cosik

  8. #48

    Domyślnie

    A bramę to super macie i ogromna ładny kolor I co z tym zepsutym mechanizmem?Przyjechali naprawić? Działa już?

    A to,że urlop w tym roku na tarasie,to się nie przejmuj Niedługo to sobie to odbijecie Jak na razie to trzeba się uzbroić w cierpliwość z miłą chęcią pojechałabym sobie gdzieś do ciepłych krajów,ale domek na pierwszym miejscu i tylko oszczędzanie ale jaka później radość jak widać efekty tego oszczędzania

  9. #49

    Domyślnie

    Wow Madziu,ale się u Was dzieje Ładnie to wszystko macie zrobione Nam też już zrobili podłogówkę,ale wylewek jeszcze nie robimy,bo na razie będzie elewacja,montaż rolet zewnętrznych i parapety. Wylewki trochę później,żeby było pewne,że finansowo się wyrobimy

    Schody są super

  10. #50

    Domyślnie

    Puk puk Co tam Madziu słychać?
    Tak się zastanawiałam,czy nie znacie jakiejś ekipy wykonującej ocieplenie i adaptację poddasza? A co za tym idzie ścianek z płyt g-k? Bo szukamy teraz kogoś,kto mógłby nam takie coś w domku zrobić )
    Pozdrowionka

  11. #51

    Domyślnie

    A ja na upartego tu piszę i piszę widzę,że fotosik i Tobie daje w kość Zacznij może zamieszczać zdjęcia na innym serwerze,bo jest wiele bezpłatnych. Oni na fotosiku tak własnie robią,że później trzeba płacić i większość osób tak robi,bo ma dużo zdjęć i nie chce im się przenosić gdzieś indziej. Ja się uparłam i większość przeniosłam używam www.4shared.com i nie ma żadnego problemu
    Pozdrawiam i mam nadzieję,że wypoczynek się udał

  12. #52

  13. #53

    Domyślnie

    No no no nowe zdjęcia i widze,że skorzystałaś z 4shared :wink
    Długo się główkowałam nad tym,jak sprawić,żeby zdjęcia były większe i znalazłam taką drogę :
    Jak kopiujesz link do zdjęcia np. :http://dc145.4shared.com/img/1438611...9/P9260105.JPG

    to wymazujesz to,co jest przed 4shared,a zamiast skrótu img wpisujesz "download",czyli powinno to wyglądać tak:http://4shared.com/download/14386110...9/P9260105.JPG

    i wtedy zdjęcie jest większe,a nie mam zielonego pojęcia jak to się dzieje




    Dlatego nie musisz aż takiego dużego rozmiaru umieszczać na stronie - ja zawsze robię 450 na trzysta coś

  14. #54

    Domyślnie

    P.S. Ciekawe czy Ania już zadowolona,że ma swój pokój jeszcze "goły i wesoły",ale jest!

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdziak19

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    228
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Dzięki Izuniu za radę, w życiu bym na to nie wpadła! Widzę że jesteś czujna Właśnie miałam pisać do Ciebie w tej sprawie, a tu niespodzianka
    Postaram się być teraz częściej na forum, wieczory teraz dłuuugie więc i czasu więcej.

    Pozdrowienia!

  16. #56

    Domyślnie

    hihihi big brother is watching You .....ale trafiłam ...akurat napisałaś sobie w dzienniku,a ja w komentarzach wyjaśniłam .....to jakaś telepatia czy co

    Nio a wieczory długie i wcześniej ciemno się robi ....ostatnio wyjątkowo często pracuję na rano,więc mogę posiedzieć,ale wkrótce pewnie popołudniowe zmiany będą,więc tylko poranki mi zostaną....i późne noce

    Ale super,że teraz masz troszkę więcej czasu Muszę zaglądnąć do domu Monah, o którym wspomniałaś - może coś podpatrzę

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdziak19

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    228
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Iza, co z Tobą?? Odezwij się bo wiedzę, że u Ciebie w dzienniku cisza....

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony