dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Dalmierz

  1. #1

    Domyślnie Dalmierz

    Czy na poczatek wystarczy najproszy dalmierz w cenie powiedzmy 100-150 zl ( do 15m zasieg max z tego co znalazlem ) czy lepiej zainwestowac juz w cos tego typu aukcja numer 258041217 czyli kolo 300 zl . Do prostych inwetaryzacji kamienic , budynkow , domow itp jakby ktos mogl doradzic ;]

    ps nie wiedzialem czy dobry dzial tylko ale chyba tak ;]

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    .... jeśli zamierzasz na tym zarabiać to radzę zainwestować w profesjonalny sprzęt. Mam taką tanią "zabawkę" i tak naprawdę nadaje się tylko do wnętrz, coby równo szafki zawiesić !
    pozdro
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  3. #3

    Domyślnie

    ale ile kosztuje dobry sprzet ? sa taie za 500 zl , takie za 1000 i takie za 3500 zl :/

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ja mam kontakt z firmami, które stawiają fasady aluminiowo-szklane. Profesjonalne dalmierze i triangulatory to jakieś chore pieniądze !!!

    Przykład - piła 3 D z laserowymi pozycjonerami nawet i 100.000 PLN może kosztować
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  5. #5

    Domyślnie

    niezle , dobra generalnie wiem ze min to dalmierz laserowy, najmniej 280 zl boscha i na takiego sie zdecyduje , styknie na studia ;]

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ... powtarzam, jeśli zamierzasz na tym zarabiać kasy nie żałuj ( może na allegro trafisz taniej ? ).
    Pozdro i powodzonka w interesach
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  7. #7

    Domyślnie

    na poacztek taki starczy , generalnie te drozsze maja jedynie wieksze zasiegi a to specjalnie nie potrzebne poki co ;] dzieki za porady

  8. #8

    Domyślnie

    pytanko jeszcze warto bawic sie w uzywki ? za 300 zl mam uzywke DLE 50 Boscha i za tyle samo nowke model nizej PLR 30 ( lepszy model wiekszy zasieg i taka koncowka do dokladniejszych pomiarow ) , czy takie urzadzenia latwo dosc sie psuja/zuzywaja ?

  9. #9

    Domyślnie

    Jesli chodzi o laserowe (a tylko takie maja racje bytu wg mnie, bo ultradzwiekowe sa niezbyt dokladne) to nie bardzo wiem co tam mogloby sie zuzyc albo popsuc...

    Jesli chesz sprzet w miare niedrogi, to kup dalmierz Boscha, jesli zamierzasz na nim zarabiac i chcesz miec sprzet na dlugie lata, to pozostaje tylko Leica
    best regards

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    LEICA to nawet i 4.000 PLN może kosztować
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony